• Reklama

Tablet jako nawigacja do auta

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Tablet jako nawigacja do auta

Postprzez mr_andre » 17 lip 2013, o 12:49

Witam wszystkich, chciałbym kupić tablet, który służył by mi jako nawigacja do auta. Wielkość matrycy 7 cali, GPS, 1 Gb ram, fajnie jak by miał Dual Core lub Quad, wejście na karty MicroSD do 32GB,Android 4.1, rozdzielczość 1024x600, oraz uchwyt do samochodu wraz z ładowarką samochodową. Chciałbym z przesyłką zamknąć się w kwocie 100$ i tu pytanie, czy parametry, które podałem są do zrealizowania w tej kwocie? Jeżeli nie to minimalne wymagania to 7 cali, gps, 512 mg ram, Android 4.1 i uchwyt do auta oraz ładowarka samochodowa.

Jeszcze nigdy nie kupowałem na aliexpress, nie wiem jak wyszukać na tej stronie tablet o takich parametrach, a tym samym nie wiem ile taki może kosztować. przeglądałem oferty na aliexpress, ale wiadomo nie chciałbym pochopnie cokolwiek tam działać skoro nie mam doświadczenia z tym serwisem.

[ Dodano: 2013-07-17, 12:31 ]
Ewentualnie czy może mi ktoś podać jak wyszukać tablet za uchwytem samochodowym?

[ Dodano: 2013-07-17, 13:44 ]
Znalazłem jakąś pozycje która spełnia moje wymagania, co sądzicie?

Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
mr_andre

Reklama

Postprzez existe » 17 lip 2013, o 16:07

fajnie ze ma : FM transmiter, wifi, otg, ale albo slepy jestem albo nie ma blue tooth ?
jesli nie ma to bardzo nieladnie :-)) przydaje sie do telefonu jako zdalna konsola i glosnomowiacy
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Powrót do Jaki telefon kupić ?