• Reklama

Tablet 8"

Nie wiesz jaki tablet kupić, jaki tablet wybrać ?
Tu uzyskasz pomoc w wyborze odpowiedniego dla Ciebie tablatu.

Tablet 8"

Postprzez mac » 20 sty 2017, o 12:23

Cena (bez VAT): (rozsadna)
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: 8"
System: Android przynajmniej 6, najlepiej 7 (lub z widokami na 7)
RAM/ROM/Procesor: min 2GB, CPU najlepiej taki, ktory bedzie potrafil Vulkana, ale moze byc tez jakis Cortex A7 (nie gram w gry, nie uzywam Facebook'a praktycznie w ogole itp)
3G/Karta SD: Tak/Tak
Preferowane marki: (jestem otwarty na propozycje)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): Polska/Chiny
Wymagania (parametry, funkcje): mozliwosc obslugi rysikiem, raczej wieksza bateria by nie wylaczyl sie po godzinie uzywania, bluetooth, fajnie by bylo miec HDMI i USB OTG, WiFi, GPS. WIem tez, ze tablety trapi problem szybkiego uszkodzenia gniazda uUSB/ladowania. Do tej pory przez kilka tabletow jakie widzialem tylko ta moja Yoga 8 nie zaliczyla wylotki, wszystkie pozostale umieraly z tego powodu :/
Opis:
Obecnie posiadam Lenovo Yoga 8 na MT8389. Jesli chodzi o wydajnosc to mi w zupelnosci wystarcza. Niestety utknal na 4.4 wiec juz mocno nieaktualny system, a po drugie Yoga 8 nie radzi sobie z zadnym rysikiem. Na moje pytanie o rysik Lenovo Polska odpisalo mi, ze moge sobie kupic futeral ... troche slabo jak na taki drogi sprzet (kosztowal chyba z 1400zl kiedy go kupowalem).
pozdro
mac
mac

Reklama

Powrót do Jaki tablet kupić ?