• Reklama

[S] Stylowy smartfon ZTE Nubia M2 4/64GB! Ekran AMOLED!

Kupię - sprzedam - zamienię

[S] Stylowy smartfon ZTE Nubia M2 4/64GB! Ekran AMOLED!

Postprzez jeedek » 29 lip 2018, o 20:49

Typ transakcji: sprzedaż
Przedmiot: ZTE Nubia M2
Stan: używany
Cena: 630
Preferowana forma płatności: przelew
Preferowana forma wysyłki: paczkomat
Allegro: tak
Kontakt: forum lub k_mis@outlook.com
Zdjęcia: https://www.olx.pl/oferta/stylowy-smart ... v3Xt5.html
Opis:
NUBIA M2
Smartfon wyposażono w 5,5-calowy, pokryty szkłem Gorilla Glass wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości Full HD , ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 625 2,0 GHz, 4GB RAM oraz 64GB pamięci wewnętrznej z możliwością rozszerzenia przy pomocy karty microSD o maksymalnej pojemności 200GB.

Nubię M2 wyposażono także w podwójny, zabezpieczony szkłem szafirowym aparat główny 2×13 Mpix. Jest tu też Dual SIM, czytnik linii papilarnych, zatopiony w dość charakterystycznie wyglądającym klawiszu Home. Za audio odpowiada natomiast chip TAS2555.
Zasilana jest energią z akumulatora o pojemności 3630 mAh (szybkie ładowanie 26W).

Smartfon jest zadbany od nowości miał naklejoną folie na ekranie (która jak widać na zdjęciach jest do wymiany ale spełniła swoją rolę i pod nią jest ekran w idealnym stanie). Przez większość czasu noszony był w etui, ma tylko minimalne ślady użytkowania co widać na zdjęciach. Technicznie 100% sprawny, nigdy nie zawiódł. Przyszły właściciel będzie na pewno zadowolony. W zestawie to co dał producent: telefon, pudełko, ładowarka, kabel usb i gratis etui.
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: LG G6
ROM: Stock Android 8.0

Reklama

Re: [S] Stylowy smartfon ZTE Nubia M2 4/64GB! Ekran AMOLED!

Postprzez jeedek » 31 lip 2018, o 23:41

Telefon upadł i ekran pękł. Działa i nie jest to bardzo uciążliwe ale jakiś dyskomfort użytkowania powoduje. Oddam za 260zł. Dodam jeszcze, że jeden z użytkowników forum wycenił wymianę u siebie na 150zł co nawet z wszystkimi wysiłkami da cenę ok 440zł co jest bardzo dobrą ofertą.
Ja i tak chciałem go sprzedać, więc nie będę się w to bawił.

Przepraszam za post przed czasem, ale to stłuczenie to ważna informacja i chciałem ją tutaj dodać.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: LG G6
ROM: Stock Android 8.0

Re: [S] Stylowy smartfon ZTE Nubia M2 4/64GB! Ekran AMOLED!

Postprzez KarlosW » 2 sie 2018, o 00:55

Mam znajomego ale mówi 180.
Jak coś to pisz.

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
KarlosW
VIP

Pochwały: 33
Telefon:: thl w200

Powrót do BAZAR