• Reklama

SPRZEDAM radio JOYING 2 DIN, 7", android 5.1.1, 100% sprawne

Kupię - sprzedam - zamienię

SPRZEDAM radio JOYING 2 DIN, 7", android 5.1.1, 100% sprawne

Postprzez Dudi777 » 19 maja 2017, o 22:37

Witam.
Sprzedam swoje radio 2 DIN Joying model EU-JY-UL135 z Androidem 5.1.1. Radio ma 1 GB RAMu i 16 GB pamięci własnej. Radio kupiłem 06.10.2016 i ok. 10.10.2016 dotarło do mnie. W związku z tym, iż montaż wymagał przeróbek w aucie, to zostało zamontowane dopiero pod koniec października. Radio jest jeszcze na gwarancji i ma jeszcze od nowości folię na ekranie. Powodem sprzedaży jest to, że rozmowa poprzez bluetooth jest fabrycznie tylko w przednich głośnikach po stronie pasażera i nie idzie tego zmienić. Ja mam duże auto - Citroen Jumpy 9 osobowy i podczas jazdy na autostradach, czyli 90% mojej jazdy, jest na tyle głośno w aucie, że kiepsko słychać rozmówcę, bo auto jak na tak dużą budę jest słabo wyciszone. Dla kogoś kto ma "zwykłą" osobówkę (która z tytułu małych gabarytów jest dobrze wyciszona) lub busa, ale z oddzieloną kabiną dla kierowcy, to nie powinno to być żadnym dyskomfortem. Zareklamowałem to u Joyinga i uznali mi oczywiście reklamację i zapłaciłem za droższy model, który jest już w drodze, a ten albo mogę sprzedać, albo im odesłać i zwrócą mi pieniądze, a ponieważ nie chcę wysyłać do Chin i czekać tak długo na zwrot kasy, dlatego chcę sprzedać. Moja propozycja jest aktualna do 28.05., bo później odsyłam radio do Chin.

Radio na "zimnym starcie" uruchamia się w około 35 sekund, natomiast na "ciepłym starcie" uruchamia się praktycznie natychmiast, tzn. w ok. 2-3 sekundy. Czas ciepłego startu, można zmienić: 5, 10, 30, 60 min. Radio normalnie działa i to płynnie, zupełnie jak telefon. :-)
Wyposażenie standardowe: 2 gniazda na kartę microSD (1x dla nawigacji i 1x na własny użytek), 2x gniazdo USB na wbudowanym kablu wychodzącym z tyłu radia. Wbrew pozorom ładnie ściąga fale radiowe (także poza miastem), fixa GPS łapie w kilka/kilkanaście sekund, bez problemu odtwarza MP3 i wyświetla dograne do plików etykiety graficzne, poprzez bluetooth pięknie działa odtwarzanie w radiu muzyki z telefonu wraz z przewijaniem/przeskakiwaniem utworów. Ma wiele opcji i ustawień, normalny android, można normalnie instalować aplikacje ze sklepu google play. Bez problemu utrzymuje uruchomionych kilka aplikacji, także w tle i nie ubija procesów w tle, czyli może działać jednocześnie navi, yanosik, Rysiek, radio lub mp3. Jak jest odpalone radio lub mp3 i navi podaje komunikat, to radio/mp3 na moment cichnie, aby było słychać komunikat. W zależności od nawigacji, MP3 albo się na moment zatrzymuje albo tylko wycisza. Radio obsługuje radio cyfrowe DAB+, a do obsługi wymaga tylko podpięcia z tyłu radia dedykowanego dekodera Joying'a. Obsługuje także kamerkę cofania i rejestrator jazdy, które firmowe Joyinga, wcale nie są drogie (kilkanaście USD) oraz modem USB na kartę SIM z internetem. Ja sobie udostępniam internet do radia z telefonu jako hotspot WiFi. Producent obsługuje także deklaruje także obsługę radia z kierownicy.

Nie sposób wszystko tutaj opisać, ale na priv podam zainteresowanym swój nr telefonu i wyczerpujących informacji udzielę telefonicznie.

Radio jest oczywiście 100% sprawne, w zestawie komplet wtyczek i dodatkowy mikrofon. Cena 950 zł (wraz z kosztami wysyłki kurierem GLS) do małego uzgodnienia. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Jeśli wam nie przeszkadza ta drobnostka, że rozmowa bluetooth przez radio jest tylko w prawych przednich głośnikach, i nie chcecie czekać na wysyłkę z Chin, tylko mieć od ręki, to naprawdę szczerze polecam.

W razie wu nagrałem filmik jak radio działa, można go pobrać (830 MB) lub obejrzeć tutaj: http://www.rollosystem.eu/Joying/Joying.mp4
Dudi777

Pochwały: 1

Reklama

Re: SPRZEDAM radio JOYING 2 DIN, 7", android 5.1.1, 100% spr

Postprzez Dudi777 » 20 maja 2017, o 23:44

Zapomniałem dopisać, że radio ma 4-rdzeniowy procesor Rockship 3188, jak dobrze pamiętam, po 1,4 lub 1,6 GHz na rdzeń i w zestawie jest antena GPS.

Dla ułatwienia, jak nie lubicie pisać, to podaję swój nr tel.: 502 589 323. Można dzwonić do godz. 22.
Dudi777

Pochwały: 1

Powrót do BAZAR