• Reklama

Smartwatch

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch

Postprzez pand3monium » 18 wrz 2017, o 15:49

Witajcie.
Chciałabym się Was poradzić, ponieważ w dobie mnogości wyboru ciężko mi wybrać coś konkretnego lub chociaż zawęzić wybór oddzielając smartwatche warte uwagi od chłamu. Chciałabym sobie kupić pierwszy zegarek do powiedzmy 300 - 400 zł. Wiadomo im taniej tym lepiej :) Czego oczekuję od zegarka?
1. Kompatybilności z telefonem Samsung
2. Dużej tarczy
3. Wyświetlanie sms / połączeń / inne powiadomienia typu facebook będą mile widziane
4. Baterii trzymającej chociaż jeden dzień :D
Wiadomo im więcej bajerów tym lepiej, ale nie rozpędzam się zbytnio z oczekiwaniami. Najchętniej też kupiłabym coś z Alieexpress, bo ta reszta sklepów nie wiem czemu jakoś mnie trochę odstrasza, ale może Wy naprowadzicie mnie na dobrą drogę :) Będę wdzięczna za każdą nawet drobną radę.
pand3monium

Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Smartwatch

Postprzez Boniunio » 18 wrz 2017, o 20:24

Sam szukam smartwatcha do 400zł i może zwróć uwagę na takie zegarki jak lemfo les1 lub zeblaze thor . Za tą cene masz 1gb ramu i 16gb pamięci, wyświetlacz amoled
Boniunio

Telefon:: Xiaomi MiNotePRO

Postprzez pand3monium » 19 wrz 2017, o 06:52

Zeblaze thor kompletnie mi się nie podoba :( Ale ten lemfo tak całkiem fajnie wygląda, muszę obejrzeć testy i zebrać jeszcze kilka propozycji. Dziękuję Ci ślicznie!

EDIT:
Jakieś negatywne recenzje tego lemfo :(
pand3monium

Postprzez radier » 19 wrz 2017, o 09:25

A czego ty się spodziewasz przy tej cenie i wymaganiach?
radier
AKTYWNY

Pochwały: 11

Postprzez pand3monium » 19 wrz 2017, o 16:50

Tak jak napisałam żadnych cudów, ale chyba mogę wybrać w takim budżecie coś, co mi najbardziej podpasuje? Poza tym budżet można nagiąć tylko na coś, co faktycznie warto.
Ogólnie zegarek spoko, ale znalazłam informację, że niby musi mieć kartę sim, żeby się parować z telefonem w pełni. Nie bardzo to rozumiem i trochę mnie to zniechęca.

I to nie chodzi o to, że ktoś powiedział cokolwiek złego na dany zegarek tylko o to, że ewentualne minusy są akurat dla mnie ciężkie do strawienia.
pand3monium

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch