• Reklama

Smartwatch lub smartband do ~200zł

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Smartwatch lub smartband do ~200zł

Postprzez jeedek » 5 lut 2017, o 13:07

Cena (bez VAT): 200zł max jeśli było by warto. Wolałbym się zmieścić w okolicach 100zł.
Preferowane marki: bez znaczenia
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): myślę, że raczej coś z chin
Wymagania (parametry, funkcje):
- Identyfikacja dzwoniącego (najważniejsza rzecz! chce wiedzieć kto dzwoni bez wyjmowania telefonu z kieszeni)
- Zegarek (najlepiej jak byłby cały czas widoczny, ale jak wybudzi go sensowny gest to by też mogło być)
- Czytanie SMS/Maili mile widziane
- Powiadomienia SMS, Whatsapp, e-mail - koniecznie
- Budzik
- Stoper

Opis:
Z racji wykonywanej pracy problematyczne jest dla mnie wyjmowanie telefonu z ubrania roboczego. Chcę używać słuchawki bluetooth + właśnie smartwatcha/smartbanda do sprawdzania kto dzwoni, odczytywania SMSów,e-maili czy wiadomości z whatsapp. Minimum to powiadomienie jaką wiadomość dostałem. "Sportowe" dodatki jak pulsometr czy krokomierz nie są mi potrzebne.
Ideałem była by możliwość sparowania takiego urzadzenia z dwoma telefonami ale to pewnie nie możliwe, więc nie jest to warunek konieczny.
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 5
Telefon:: LG G6
ROM: Stock Android 8.0

Reklama

Re: Smartwatch lub smartband do ~200zł

Postprzez taquito » 31 mar 2017, o 12:48

justysiaczek napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

To coś można kupić za 35zł bodajże na yoshop. Kolega chyba szuka czegoś porządniejszego :)
taquito

Telefon:: Xiaomi
ROM: Global

Postprzez monsiejowa » 31 mar 2017, o 20:46

Szukaj coś na androidzie a wszystkie Twoje zachciewajki spełni. Ja miałem no.1 d6 potem no.1 d5+ a teraz zamówiłem lemfo lem5. Wszystkie spełnią wymagania, wystarczy zainstalować aplikację i masz już dostępny do smsów czy połączeń w telefonie. Niestety w cenie 200 zł ciężko będzie się zmieścić.
monsiejowa

Telefon:: Szajsung Grand 2

Postprzez vogtech » 20 lip 2017, o 19:49

Jesli chodzi o smartwatch z Androidem to rzeczywiście będzie ciężko coś znaleźć. Ceny zaczynają się raczej od 400 zł.
vogtech

Telefon:: LG

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch