• Reklama

Smartwatch D6 przez dwa dni ze zniżką 50%

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Re: Smartwatch D6 przez dwa dni ze zniżką 50%

Postprzez pakerps » 24 cze 2016, o 13:43

fido napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Oczywiście że można to zwykly android....

A najprościej zainstalować inny launcher.. np tu jak miałem ZGPAX S8 ..... https://www.youtube.com/watch?v=khwF7RFKJbo

Po ostatniej aktualizacji zegarka N.1d6 w Antutu przekracza 23 000 ptk. !!

Obrazek
pakerps
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Reklama

Postprzez fido » 24 cze 2016, o 14:12

To że zwykły android to wiem ale nie mam doświadczenia z zegarkami, czy aktualizowałeś jakoś ręcznie czy sam się zegarek zaktualizował czy może wgrałeś jakiś inny rom ?
Czy jakieś recovery można wgrać np. TWRP by przed zmianą romu np. zrobić sobie backup.
fido
AKTYWNY

Postprzez pakerps » 24 cze 2016, o 14:39

fido napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

narazie nie ma jeszcze ani TWRP ani recovery na ten zegarek !! będzie na pewno z czasem.... to zbyt świeżyzna
pakerps
AKTYWNY

Pochwały: 10
Telefon:: chiński :)

Postprzez fido » 24 cze 2016, o 17:08

Ale pisałeś że zegarek się zaktualizował.
A możesz podać jakiś link albo opisać na przykładzie innego ?
fido
AKTYWNY

Postprzez piechucki » 30 cze 2016, o 23:02

"Mam i ja" :)

Edit: Wszystko super - hiper, ale nie widzę w menu (i nie czuję na ręku) wibracji. Jeśli ich nie ma, to jestem rozczarowany. Nie ukrywam, że trudno mi wyobrazić sobie użytkowanie bez tej opcji...
piechucki
AKTYWNY

Pochwały: 17
Telefon:: LeEco Pro 3 X722

Postprzez monsiejowa » 1 lip 2016, o 07:11

Ja taż już mam i w ustawieniach jest wibracja ale za cholerę nie mogę jej uruchomić mimo zaptaszkowanej opcji.
Po wyjęciu z pudełka zaktualizował mi się 2 razy.
Czasem rozłącza mi połączenie bluetoth z tel. I dedykowana aplikacja wydaje irytujący dźwięk. Można go wyłączyć tylko przez ubicie tej aplokacji w tel. Cholernie to wkurza.
Ogólnie myślałem że będzie lepiej z baterią- wczoraj wytrzymała aż 6 godzin. Ale wszystko co możliwe miałem włączone, teraz będę testował ustawienia dla przedłużenia tego czasu. Może kolejna aktualizacja pomoże rozwiązać nasze problemy.
monsiejowa

Telefon:: Szajsung Grand 2

Postprzez piechucki » 1 lip 2016, o 08:51

To jeśli możesz podaj "namiary", bo ja nie widzę :(
piechucki
AKTYWNY

Postprzez monsiejowa » 1 lip 2016, o 12:37

Watch helper - vibrate. Możesz również zainstalować Total Launcher i tam są w górnej belce powiadomień ustawienia profili dźwięku z którego możemy wybrać tylko wibracje. Faktem jest że wibracja nie działa. Jak u Ciebie z baterią? Ile wytrzymuje?
monsiejowa

Telefon:: Szajsung Grand 2

Postprzez piechucki » 1 lip 2016, o 13:11

Mam zaznaczone - wibracji niet... :( Byłoby baaardzo smutno ...
O baterii nic nie powiem, bo sporo przy nim działam (ustawienia, instalacja aplikacji, sprawdzenia). O 06.00 - 100 %, teraz 12.00 - podłączyłem do ładowania - 42 %.
Edit:
Jeśli się nie mylę, to ładuje się dość szybko.
GPS - momentalnie złapał pozycję.
Połączenia, smsy, WiFiI BT - na razie OK.
Korzystam z klawiatury MeeagEase - dziwne zachowanie, bo nie ma spacji i backspace w trybie zoom.
Jak coś jeszcze zauważę, to dopiszę
piechucki
AKTYWNY

Postprzez fido » 1 lip 2016, o 19:18

Jak na razie do mnie też paczka dziś dotarła ale zdążyłem się chwilę pobawić i bateria kaput czekam jak się naładuje i zobaczymy co i jak
Obrazek

Jak na razie dwa razy aktualizacja z 24.06.2016 wibracje mimo zaznaczenia też nie działają, WIFI ok GPS też co do bluetootha jeszcze nie wiem
fido
AKTYWNY

Postprzez RADMAN82 » 2 lip 2016, o 01:20

Mój zegarek też dzisiaj doszedł. Za te ok. 170 zł fajna zabawka, ale za regularną cenę to bym raczej nie kupił. Brakuje mi najbardziej możliwości odbierania połączeń przychodzący na telefon za pomocą zegarka oraz wibracji. Nie może, więc służyć jako awaryjny zestaw głośnomówiący. Nie da rady też sterować muzyką znajdująca się na telefonie. Wydaje mi się też, że są pewne problemy z dotykiem i widziałem podobne wpisy na zagranicznym forum, więc chyba to nie problem mojego egzemplarza. Nie sprawdzałem jeszcze dobrze pedometru i mierzenie tętna. Te drugie podaje większe niż miband założony na drugą rękę, ale nie wiem, który podaje dobre. Chyba zrobię test z ciśnieniomierzem i oboma urządzeniami. Jak ktoś wspominał zegarek ma irytujący dźwięk przy braku połączenia i trzeba go samemu wyłączyć na telefonie. Mam nadzieje, że chociaż część problemów uda się rozwiązać producentowi lub powstaną alternatywne softy.
Tak poza tym praktycznie wszystko śmiga łączenie z kartą sim i dzwonieniem za pomocą niej. Jakość dźwięku nie jest za wielka, ale czego tu się spodziewać po takim gadżecie.
Wgrywanie nowych tarcz bardzo proste i działają tarcze od innych chińskich smartwatchy.
W sumie to bardziej mini telefon niż zegarek wspomagający właściwy telefon. Można znaleźć dla niego sporo przydatnych zastosowań i w promocji było to na pewno świetny zakup. W normalnej cenie trzeba być świadomym jego braków i pomyśleć czego oczekujemy od tego typu urządzenia.
RADMAN82

Telefon:: LG

Postprzez RADMAN82 » 2 lip 2016, o 01:39

Parowanie jest okej, bo widzę, że kto dzwoni na telefon ale nie mogę odebrać. Przychodzą też notyfikacje z wybranych apek. Znalazł ktoś sposób, żeby odbierać połączenia przychodząc na telefon? Na zegarek z kartą nie ma problemu.
RADMAN82

Telefon:: LG

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch