• Reklama

Słuchawki nauszne bezprzewodowe

Akcesoria do telefonów, tabletów i innych chińskich gadżetów

Re: Słuchawki nauszne bezprzewodowe

Postprzez Esper » 2 gru 2016, o 10:28

Ja już kilka miesięcy temu kupiłem "bluetooth bluedio" jak tylko USB działa prawidłowo nie mam z nimi żadnych problemów i są mega wygodne, sparowane z PC, laptopem i komórką, w zależności co włączę/z czym się połączę bez kabli itp. działa. Zasięg bez zakłóceń powiedziałbym 5m między 5 a 10 rwie,

akurat słuchu nie mam, ale na te też nie narzekam :) Problem miałem jedynie z jednym BT z USB podpinanym pod kompa - na nim zasięg malał do 2m :/
Esper

Pochwały: 3

Reklama

Postprzez Tenfilip » 12 gru 2016, o 01:40

Esper napisał(a):Ja już kilka miesięcy temu kupiłem "bluetooth bluedio" jak tylko USB działa prawidłowo nie mam z nimi żadnych problemów i są mega wygodne, sparowane z PC, laptopem i komórką, w zależności co włączę/z czym się połączę bez kabli itp. działa. Zasięg bez zakłóceń powiedziałbym 5m między 5 a 10 rwie,

akurat słuchu nie mam, ale na te też nie narzekam :) Problem miałem jedynie z jednym BT z USB podpinanym pod kompa - na nim zasięg malał do 2m :/

Ale jaki model ?

Ja mam Bluedio Victory, i niby dają radę ale przeszkadzają rozmiary i szum, który słychać przy połaczeniach cyfrowych.
Tenfilip

Pochwały: 1

Postprzez Esper » 12 gru 2016, o 21:54

dokładnie to takie coś http://www.gearbest.com/headsets/pp_71899.html przewijały się kilka razy w jakimś temacie o słuchawkach bezprzewodowych,
Esper

Pochwały: 3

Poprzednia strona

Powrót do Akcesoria