• Reklama

Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Aliexpress , co warto kupić w Chinach, co się opłaca, co ma dobrą jakość i niską cenę? Najlepsze znaleziska, kupony, cebule, promocje. Recenzje zakupów z aliexpress, unboxingi paczek z Chin.
Wszystkie chińskie sklepy.

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez jivul » 10 mar 2017, o 10:48

Moje doświadczenia z xiaomi ONLINE store (https://www.aliexpress.com/store/2178148) są raczej słabe, przyszedł RN3Int z plamą na ekranie, po dłuższej wymianie zdań i sporze, obsługa Ali zgodziła się na partial refund (50$) albo full z odesłaniem. Równocześnie sklep zaproponował 15$ na naprawę jeżeli prześlę dowód naprawy.
jivul
 
Posty: 77
Dołączył(a): 30 paź 2015, o 01:09
Lokalizacja: W-wa
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez tpawel » 10 mar 2017, o 11:26

jivul napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Hmm a co z tym rozwiązaniem jest nie tak że wyszło wg Ciebie słabo?

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez moth » 10 mar 2017, o 11:27

Napisałem do nich zapytanie o te sellers shipping method i odpisali że to po prostu aliexpress shipping method i nie ma żadnego ubezpieczenia od vatu
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez jivul » 10 mar 2017, o 11:52

tpawel napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Hmm a co z tym rozwiązaniem jest nie tak że wyszło wg Ciebie słabo?


To (50$/full) nie było rozwiązaniem zaproponowanym przez sklep. Sklep chciał żebym aktualizował soft albo olał sprawę. Także jakby nie interwencja Ali w spór, to mimo ewidentnego defektu ekranu, bym nie miał żadnego zadośćuczynienia.
A to że po tym jak obsługa Ali zaproponowała 50$/full to sklep zaproponował 15$ na naprawę, to tez była wredna zagrywka, żebym jednak może przypadkowo kliknął i dostał mniej zwrotu.
jivul
 
Posty: 77
Dołączył(a): 30 paź 2015, o 01:09
Lokalizacja: W-wa
Telefon:: Samsung

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez blue_voyager » 10 mar 2017, o 11:55

moth napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja nie rozumiem dlaczego wielu z Was utożsamia sellers shipping method z ochroną przed VATem. Przecież pod tym rodzajem wysyłki może się kryć wszystko, nawet list nierejestrowany. To już od sprzedawcy zależy jaki rodzaj wysyłki pod to podepnie.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
Avatar użytkownika
blue_voyager
VIP
 
Posty: 5976
Dołączył(a): 16 cze 2013, o 11:54
Lokalizacja: Wałbrzych
Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez tpawel » 10 mar 2017, o 11:56

jivul napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Hmm a co z tym rozwiązaniem jest nie tak że wyszło wg Ciebie słabo?


To (50$/full) nie było rozwiązaniem zaproponowanym przez sklep. Sklep chciał żebym aktualizował soft albo olał sprawę. Także jakby nie interwencja Ali w spór, to mimo ewidentnego defektu ekranu, bym nie miał żadnego zadośćuczynienia.
A to że po tym jak obsługa Ali zaproponowała 50$/full to sklep zaproponował 15$ na naprawę, to tez była wredna zagrywka, żebym jednak może przypadkowo kliknął i dostał mniej zwrotu.

Oki, wszystko jasne.
Zrozumiałem że najpierw dali 50$ na ekran, a potem dołożyli jeszcze 15$ na usługę :D

Redmi PRO by TT
tpawel
VIP
 
Posty: 3749
Dołączył(a): 23 lut 2015, o 11:14
Pochwały: 116
Telefon:: POCO F2 PRO
ROM: Global
Góra

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez moth » 10 mar 2017, o 12:06

blue_voyager napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ja to wiem, ty to wiesz, ale ludzie piszą co innego to postanowiłem sięgnąć do źródła i się podzielić otrzymaną informacja.
Zresztą na jednej podstronie mają też napisane że sellers shipping method to Europe Express który idzie do 15 dni to warto się było dopytać czy faktycznie tak jest. I jak widać nie jest
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez czyzykel » 24 mar 2017, o 22:37

Szukam fona od jakiegoś czasu sobie i przeskakuje po sklepach i na goldim też opieram swoje poszukiwania ale nie widzę w opcji wysyłki wyboru seller's shipping method a do wyboru tylko jest Aliexpress standard shipping i DHL Expres. Robie coś źle czy nie wszędzie jest ta opcja?
czyzykel
 
Posty: 8
Dołączył(a): 5 lis 2016, o 00:49
Pochwały: 2
Telefon:: NOMU S20
ROM: 32

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez moth » 24 mar 2017, o 22:40

goldway wycofał ze swojej oferty przesyłkę bez vatową
Obrazek
Avatar użytkownika
moth
AKTYWNY
 
Posty: 482
Dołączył(a): 22 lip 2016, o 20:39
Pochwały: 38
Telefon:: oppo

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez janosik1977 » 13 kwi 2017, o 20:56

ja kupowałem u nich niedawno Mi 4 .Przesyłka szła 8 dni. Szybciej niż lusterko do auta z Lublina do Krakowa. Dopłaciłem do tego Sellers Metod Shipping nie wiedząc czy to wogóle działa,ale przesyłka przyszła nieovatowana. teraz przymierzam sie do kolejnego zakupu ale widzę ,że sprzedawca zrezygnował z tej metody wysyłki i ponoć trzepią ostatnio bardzo na UC tak,ze nie wiem czy pokusić sie o kolejny zakup.Raz sie udało i z tej subiektywnej oceny moge polecić.
janosik1977
 
Posty: 3
Dołączył(a): 13 kwi 2017, o 20:48
Telefon:: Xiaomi Mi 4

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez zielony71 » 14 kwi 2017, o 06:08

Kto w Polsce dostarczył przesyłkę? Poczta? Był jakiś tracking?
Zapraszam na mojego bloga o telefonach: http://zielony71.blogspot.com
zielony71
 
Posty: 47
Dołączył(a): 13 wrz 2016, o 18:51
Telefon:: wphone

Re: Sklep Xiaomi Mi Store na Aliexpress

Postprzez karamba88 » 14 kwi 2017, o 08:17

Xiaomi Mi Store to Goldway. Paczkę w Polsce dostarczał kurier DPD. Sposób wysyłki Seller Shipping Method u Xiaomi Mi Store był taki sam jak u Goldway'a. Naklejki na przesyłkach od tych dostawców zawierały takie same adresy nadawców.
karamba88
 
Posty: 68
Dołączył(a): 22 lis 2015, o 10:33
Pochwały: 1
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić



Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości