• Reklama

Shipping method: SZEUB - co to?

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Shipping method: SZEUB - co to?

Postprzez kysior » 22 paź 2017, o 23:19

Witam

kupiłem na Gearbest lampkę XIAOMI z wysyłką priority line, dostałem numer śledzenia przesyłki DPD UK. Niestety, nic się nie działo (zakup 14 września), więc zacząłem do nich słać maile.

Dostałem ostatnio taką odpowiedź:

We have reshipped your order out and here is the new shipping information
The delivery information
customers: ****, shipping address: **** , city: ****, state: ****, zip_code: ****, country: PL, phone: ****
Tracking number: LX536053471CN,shipping method: SZEUB,
tracking site: http://www.17track.net/en shipping date: October 17, 2017 07:39:43,estimated time: 10-25 business days,
sku*quantity:186791301 * 1 ,PB0110101 * 1 ,

We apologize for any inconvenience, thank you for your patience and kind support.

Nie mogę nigdzie znaleźć informacji co to jest SZEUB. Jak się to ma do możliwości policzenia VATu (zakup za około 140zł)

Na 17.track jest jaki China EMS
kysior

Pochwały: 1
Telefon:: Samsung

Reklama

Re: Shipping method: SZEUB - co to?

Postprzez Neesa » 23 paź 2017, o 00:44

Wygląda na to, że wysłali ci ekspresem. Chyba najszybsza możliwa przesyłek z tradycyjnych metod pocztowych. Jak dla mnie - jesteś szczęściarzem :)
Neesa

Telefon:: Redmi Note 4 GlobVer
ROM: Global Stable

Postprzez kysior » 3 lis 2017, o 17:13

Hmm, ekspresem to chyba nie jest wysłane, tracking dalej się nie zmienia :(
kysior

Postprzez mkgga » 3 lis 2017, o 17:21

Jedyny problem w tym że vat pewnie naliczą...
mkgga

Pochwały: 17
Telefon:: lg

Postprzez kysior » 22 lis 2017, o 15:21

Szło miesiąc, doszło na szczęście bez VATu. Ale to było jakieś 140zł
kysior

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI