• Reklama

s650 uwagi i spostrzeżenia ważne 4.1.2 a 4.4.4 android

Lenovo S650

s650 uwagi i spostrzeżenia ważne 4.1.2 a 4.4.4 android

Postprzez karol3616 » 29 gru 2014, o 14:46

Witam chciałbym abyscie napisali o swoich spostrzeżeniach plusach minusach po zmianie androida z romem jakie zauważyliscie na plus i minus, oto moje.
Zakup czerwiec allegro do grudnia aktualizacje plynnie za wyjątkiem lbe, potem troszkę wariacji z uspieniem tryb samolotowy rano, i ust fabryczne nic nie dały, rootowanie też nie bo na moim był kod sprzedawcy zapewno jako gwarancja serwisowa.... więc
święta próba na -4.44 kitkat interfejs: v.1.5.231 root(vibe V1.5_1421_DEV_S650). Obserwujei tak:

Plus : nowe i przejzyste menu fajna stylystyka kolorków.

Minusy jakie występuja na moim:
1.Dalej są numery nie oznakowane na slocie 1 i 2gim.
2.Nie aktualizuje się sam po wlanie ani wifi lecz ręcznie to wymuszam na aktualizacjach ze store play.
3.vibe pokazuję nową dostępną wersję lecz wiadomo że je nie pobieże tak samo jak to było na lbe
4.Drażni mnie to -uspienie ustawione na dpowiedni czas nie wspołdziała z aplikacjami w sieci np. ogl filmu na youtube.
5.dotyk h nie zawsze rozszerza tekst prawidłowo np w wiadomociach czytanych dopiero jak go przewrócę na bok, w ust jest do wyboru tryb zwykłej strony jak na laptop i wersję mobilne a trybie komputerowym nie rozszerza mi tekstow filmów.
6.Brak jest miernika z poprzedniej wersji użycia procesora oraz aplikacji oczyszczania, oczyszczenie ręczne jest pod środkowym guzikiem po dłuzszym naciśnieciu, wcześniej klawisz pierwszy.
7.Mi lokalizację pogody i czasu wczytuję po wifi oraz wlanie a nie jak wczesniej do wyboru opcje były, mało tego nie odnajduję mojej miejscowości jak wcześniej.
8. Vibe 1.5 ale moim zdaniem zdjęcia nie są już tak ładnej jakości te 6 lub 8 mega to jest jak 5!!!!!oraz flash je zaostro doświetla nie jest to wina ustawien ani iso automatycznego, zdjęcia są gorsze.
9. Bateria na ładowarce 1.5 ampera czy 2. mocniejsza długo ładuje mi tel ok 4 godzin na full i wiem to na pewno że już 3 dni nie wytrzyma mi jak wcześniej na normalnym trybie uzytku bez wifi.
Proszę o uwagi i spostrzeżenia innych tu oraz może ktoś wie czy poprzednia wersja roota z androida będzie współdziałać z kit katem..? chcę poprawić jakość foto. :?: :?: :?: :-)
karol3616

Telefon:: s650
ROM: vibu v1.51421devs650

Reklama

Re: s650 uwagi i spostrzeżenia ważne 4.1.2 a 4.4.4 android

Postprzez karol3616 » 25 sty 2015, o 21:21

AHA ostatnio tel nie aktualizuje mi się i w dodatku nie wiem może po aktualizacjach może bez youtube nie dziąła mi prawidłowo na hd i cc detalach tzn glos idzie a obraz sie przycina lub stoi. PO odinstalowaniu i wgraniu ze store play jako aplikacji już pobranej występuje ten sam problem, wcześniej na 4.1.2 sporadycznie występował ten problem wyczyściłem pamięć podręczną i było ok teraz czyszczę cleanem masterem, aplikacje w tle też jak i antywirusem i dalej jest to samo. Google maps jaki wiadomości lokalne pogoda też się zamyka, czyżby dalsze aktualizacje rom już nie obsługiwał ?? wychodzi brak supportu chyba w lenovo jednak. Szkoda podoba mi się nowy leonek vibe x ale chyba jednak iOcean X8 mini lub po prostu sony Z2 będzie bo ta nie może być aby tel był nie przydatny co Snapdragon to nie mediatek
karol3616

Telefon:: s650
ROM: vibu v1.51421devs650

Powrót do Lenovo S650