• Reklama

Rozterki nowego do 1000 zł :-)

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Rozterki nowego do 1000 zł :-)

Postprzez grembi » 31 gru 2017, o 12:11

Witam,

Cena (bez VAT): do 1000zł
Wielkość ekranu/Rozdzielczość:5,5" max
Ilość RAM/ROM/Procesor: Ram min 4GB, proc Snap, całkowicie odpada Mediatek
Dual/Single sim: bez różnicy
Preferowane marki: Xiaomi, Zte, LeeTv
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): PL
Wymagania (parametry, funkcje): patrz niżej
Opis:

Telefony zmieniam rzadko. Obecnie korzystam od 2 lat z Xiaomi Redmi Note 2 i złego słowa nie powiem. Telefon zastąpił mi laptopa także na czym mi zależy? Na płynności, stabilności i szybkości i SOT min 5h. Telefon głównie służy mi do netu. Nie bawię się też w zmianę romów także tel powinien mieć stabilny system.
Moim faworytem na tę chwilę jest Axon 7 co ważne też podoba mi się wizualnie. Tylko czy to najlepszy wybór w tym przedziale cenowym?
Po głowie chodzi mi też Leeco X720 lub X722 tam nawet mogę mieć 6GB ram. Tylko jak to z tym systemem od LeeTv jest? Ogólnie im więcej czytam tym mniej wiem :-) dlatego zwracam się z prośbą o pomoc :-)
grembi

Reklama

Re: Rozterki nowego do 1000 zł :-)

Postprzez jeedek » 31 gru 2017, o 12:46

Axon 7 to dobry wybór i pewnie będzie zadowolony ale czy SOT 5godzin jest realny to nie wiem.

Jako zadowolony użytkownik Xiaomi możesz rozważyć Mi5s - obecnie na gearbest za 272$ co prawda 5,7cala ale wyższy jest tylko nieco ponad 2mm jak twój RN2 lub ciut droższego Xiaomi Mi Note 3 który wg DXOMark ma świetny aparat.

Ja osobiście stałem przed podobnym dylematem i w drodze jest Axon 7, ale jeszcze nie wiem czy zostanie czy wyląduje w Bazarku. Obecnie Axona 7 ciężko kupić, na te chwilę poza bazarkiem/allegro/olx nie widzę żadnych ofert.

X720 jest za drogi obecnie, a do x722 nie ma za wiele Custom Romów. Ale może Ci co go używają potwierdzą, że te co są spełniają oczekiwania. Ja za sprawą małego wsparcia odpuściłem x722 chociaż jakaś alternatywa do fabrycznego EUI jest, a w fabrycznym jest trochę syfu (przynajmniej w Cool 1 było ale tam też eUI)

LeEco Le Max 2 ma za to mega wsparcie dobrą cenę ale ekran 5,7 i baterię która ponoć średnio sobie radzi.
jeedek
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: Meizu Pro 6+
ROM: Flyme 6 Global

Re: Rozterki nowego do 1000 zł :-)

Postprzez grembi » 31 gru 2017, o 13:02

Dzięki, teraz dokładam do opcji Mi5s. Leeco tak jak myślałem, sprzęt fajny ale nakładka już mniej.
Xiaomi jest spoko z tym, że mogliby być bardziej oryginalni jeżeli chodzi o design. Teraz pojawił sie Redmi Note 5plus z tym, że ten tel nie wygląda.
Ot za dużo tego sprzętu jest :-)

Póki co po testach i recenzjach dalej w pierwszym rzędzie znajduje się Axon
grembi

Powrót do Jaki telefon kupić ?