• Reklama

Rodzaj kart pamięci do kupienia wraz z telefonem z aukcji

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Rodzaj kart pamięci do kupienia wraz z telefonem z aukcji

Postprzez dziubson » 18 mar 2013, o 01:03

Cały weekend przeglądam forum i aukcje telefonów.
W pewnym momencie zaczęło mnie zastanawiać możliwość zakupu wraz z telefonem pamięci microSD. W pierwszej chwili pomyślałem, że taniej będzie kupić w PL oddzielnie np tą wskazaną poniżej. Jednak czym dłużej czytałem specyfikację telefonów to nie jestem już taki pewien. W którejś ze specyfikacji na trawiłem na CLASS 12, czy to nie błąd, gdyż nigdzie w kartach powyżej 10 nie spotkałem. Czy kupno karty klasy 10 różnych producentów i ich deklaracji co do prędkości rzutuje na szybkość działania telefonów w sposób odczuwalny przy normalnej pracy? jakiej jakości są te karty dołączane do popularnych telefonów z tego forum, ktoś zamawiał w pakiecie z telefonem?
[hide]
https://www.hurt.com.pl/sandisk-microsd ... p9530.html[/hide]
Ostatnio edytowano 18 mar 2013, o 10:38 przez dziubson, łącznie edytowano 1 raz
dziubson

Pochwały: 5

Reklama

Powrót do Jaki telefon kupić ?