• Reklama

Reklamacja przez Paypal-Gearbest

Promocje i oferta sklepu GearBest.com

Reklamacja przez Paypal-Gearbest

Postprzez bumbum » 13 cze 2018, o 09:32

Kupiłem u gearbesta smartband Oukitel A16. Opaska okazała się uszkodzona. Przesłałem film oraz zdjęcia w sporze przez Paypal. Odpisali mi ze mam próbowac uruchomić ją, podali kilka sposobów ale nic z tego. Odsyłac się nie opłaca bo kosztowała 10usd. Zaproponowałem zwrot kasy. Odpisali ze mogą zrobic refund, ale mam zakończyc spór. Dokładnie "Please log in your Paypal account > go to the resolution center => accept the refund.
Otherwise,we cannot operate it for you.". Niestety nie znalazłem żadnej opcji w Paypal aby potwierdzić refund, więc piszę do nich że nie mam takiej opcji. Oni na to że mam zakończyc spór to mi wyślą nowy. "We can resend the order to you.However,we find you have opened the case.
In that case,you need to close the case first due to the system issue.

Thank you for your message.
Please follow these steps to cancel the PayPal dispute:
1. Please login to your PayPal account.
2. Click the Resolution Center at the top of the page.
3. Then you can find the button ‘resolved’ next to your case ID. Click this and your dispute will be closed. "

Coś tu jest nie tak. Czy oni aby nie chcą wymusic na mnie zakończenia sporu, bo jak zakonczę to już nowego nie otworzę, a opaski i tak nie wyślą.
Meizu Pro 6 Plus
bumbum
VIP

Pochwały: 38
Telefon:: Meizu Pro 6 Plus
ROM: Flyme 6.1.0.0G

Reklama

Re: Reklamacja przez Paypal-Gearbest

Postprzez Sebastian1988 » 13 cze 2018, o 10:46

Ja uf GB. Nie raz zgadzałem się na opcje wysyłki produktu zamiennego po zamknięciu sporu i było ok.

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988

Pochwały: 1

Postprzez snow.leopard » 25 cze 2018, o 08:03

Hejka.

Mam podobny dylemat, z tą różnicą że do mnie towar nie dotarł. Z poziomy ticketa GB chcieli połowy ceny produktu za ponowne wysłanie towaru, nie zgodziłem się i otworzyłem spór na PP. Teraz Chińczyki niby godzą się na wysyłkę bez dodatkowych opłat ale wymuszają zamknięcie sporu. Czy przekształcać spór w roszczenie ? Dzięki za dodatkowe rady.

Pozdrawiam.
snow.leopard

Pochwały: 3
Telefon:: Nokija

Postprzez Sebastian1988 » 26 cze 2018, o 01:20

Spór i zwrot kasy żądaj

Wysłane z mojego Redmi 5 przy użyciu Tapatalka
Sebastian1988

Pochwały: 1

Powrót do GearBest.com