Projektor z chin do 100$

TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo, pytania, problemy,

Re: Projektor z chin do 100$

Postprzez radier » 11 mar 2017, o 07:23

Cebulowe myślenie by w tej cenie mieć projektor dobrej jakości. Epson EB-U32 - tyle kosztuje dobry i tani projektor.
radier
AKTYWNY

Pochwały: 11
Telefon:: Samsung

Reklama

Postprzez radzix309 » 10 lis 2017, o 10:38

Wiajcie, szukam jakiegoś projektora dla dzieciaka do pokoju. Używany ma być głównie do oglądania netflixa lub konsoli, więc albo z androidem albo z wejściem hdmi. Interesuja mnie raczej małe projektorki,które nie rozgrzewają pokoju, ani nie ogłuszają swoim hukiem, typu https://www.aliexpress.com/store/group/ ... c41cwSBZ1j , możecie coś o nich powiedzieć? Pokój mały, z mozliwością zaciemnienia , więc jasność nie jest jakimś dużym problemem, oglądałem prezentacje tych urządzeń na yt.
radzix309

Telefon:: ZTE Axon 7

Postprzez Patryk22 » 29 mar 2018, o 21:07

Może ja pomogę. Zakupiłem Excelvan CL720D bo też chciałem coś obejrzeć na dużym ekranie i oczywiście niedrogo. Dużo było opinii o tym projektorze który jest świetny za tą cenę. Gdy dotarła paczka rozpakowałem podpinam i cholera akurat u mnie trafił się pyłek na LCD. Pisze do kolesia że mam drażniący oko pyłek na LCD więc chińczyk mówi abym sobie wyczyścił i będzie spoko jak czuję się na siłach więc tak zrobiłem. Jak ręką odjął, wszystko ok. Opaliłem jak nawiedzony filmy, gry, seriale, TV, tuner satelitarny. Po 3 dniach jak gorączka ustała, zauważyłem, że kolory są źle ustawione. Więc znalazłem na forum rosyjskim (mają duży temat o tym projektorze) kalibracje którą umieściłem na forum. Znowu filmy, gry telewizja. Aż nie było czasu więc go odstawiłem. Po może 3 miesiącach pomyślałem że odpalę go i włączę sobie Transformers: Ostatni Rycerz i szok obraz bardzo słaby w porównaniu z TV to nawet tragedia sceny dynamiczne były tak rozmyte, że nie wiedziałem co się dzieje na ekranie. Po tym obejrzałem ten sam film na TV i był zupełnie inny. Uważam że na razie trzeba się wstrzymać z tego typu tanimi projektorami. Gdy podniecenie opadnie pozostaje klamot w pudełku bo nie warto go odpalać. Do tego dochodzi jego potworny szum wentylatora na który początkowo też nie zwróciłem uwagi a wiedziałem, że projektor jest głośny to teraz nie mogę go znieść.

akir i radier mają rację lepiej dołożyć do lepszego niż później się męczyć

I do tego dochodzi szczegółowość obrazu. Sceny np. z rozległym tłem w filmie mają dużo mnie detali niż na TV. Oczywiście rozmycie na krawędziach też jest, obraz w tym miejscu jest nieostry.
Patryk22

Telefon:: Galaxy SIII
ROM: Stock

Poprzednia strona

Powrót do TV Box, MiniPC, sprzęt audio I wideo