• Reklama

Problem z wymianą

Banggood.com Oferta sklepu, promocje, kupony, opinie, pomoc

Problem z wymianą

Postprzez zupka » 5 gru 2018, o 22:51

Witam, opiszę problem od początku.

Kupiłem na początku tego roku telefon na banggood.com , wszystko fajnie ładnie pięknie.
Telefon przyszedł, po kilku dniach użytkowania, zaczęły występować problemy z baterią.
Skontaktowałem się przez helpdeska, wymienili mi telefon na nowy, przyszedł nowy znów ten sam problem z baterią, tym razem po jakiś 2-3 tygodniach.
Znowu napisałem przez helpdeska, zaczęła się gadka odnośnie wymiany bądź odzyskania pieniędzy.
Administracja ze strony banggooda grała na zwłokę, odpisując po ponad tygodniu. Później dopiero dowiedziałem się, że po miesiącu czasu już nie mogą mi zwrócić pieniędzy, bo taki mają regulamin.

Mówię sobie dobra to odsyłamy, niech naprawiają. Telefon został odesłany 27 kwietnia i przez dłuższy czas była cisza.
Dopiero po moim upomnieniu odpisali, że telefon już do nich dotarł i są na etapie weryfikacji usterki.
Jak się później okazało problemem była płyta główna która nie jest objęta gwarancja, więc oczywiście trzeba było dopłacić.
Kolejne 3 miesiące czekania, bo tyle czasu mają na naprawę. Znowu trzeba było się upomnieć o swoje.
Zostałem zapewniony że telefon zostanie wkrótce wysłany, podałem adres wysyłki itd.
Z myślą że telefon już do mnie idzie czekałem spokojnie, jak się później okazało nic takiego nie nastąpiło.
Piszę znowu, oni odpisują że przepraszają itp, że telefon musi przejść ponowną weryfikacje.
Oczywiście że nie przeszedł i teraz zaczynają się kolejne jajca.

Oferują mi teraz nie nowy, a jakiś inny telefon po naprawie, bądź kupon zniżkowy.
Odpisałem że nie chce jakiegoś szrotu i zdecydowałem się na kupon.
Wysłałem im dwa telefony honora play i pocophona z zapytaniem jaki upust mogę dostać.
Dostałem odpowiedz, nie widziałem już czy śmiać się czy płakać. Całe 40$ zniżki przy obu telefonach...
(Łącznie na telefon + naprawa + przesyłka wydałem kolo 250$)

Teraz moje pytanie do was, drodzy forumowicze jest jeszcze choćby cień szansy że da się to jakoś inaczej rozwiązać ?
Może macie jakieś porady, propozycje co mógł bym zrobić ?
zupka

Telefon:: LETV

Reklama

Powrót do Banggood.com