• Reklama

Problem z wgraniem TWRP Letv x600

Pomoc techniczna LeEco

Problem z wgraniem TWRP Letv x600

Postprzez emef26 » 27 paź 2016, o 18:22

Witam mam problem próbuję wgrać twrp sposobem takim jak tutaj

Jest bardzo prosty sposób.Proszę https://mega.nz/#!ZsgXACoY!Wuf44tHaF57b ... gjfo16Nd_A Ściągnij to,podłącz telefon i odpal program.Samo Ci zrobi twrp,tylko czytaj co jest na ekranie bo enter trzeba klikać.Będziesz miał twrp i potem przez nie zainstaluj najnowsze, link masz parę potów wyżej.Na końcu również przez twrp zainstaluj superssuhttps://download.chainfire.eu/696/supersu/ i ciesz się rootem.
SEBOLFC

Podłączałem telefon do kompa (normalnie włączony) , włączyłem debugowanie USB, sterowniki pościągałem ADB , włączyłem program jako administrator , enter , w telefonie malutki napis fastboot w dolnym lewym rogu po czym się uruchomił ponownie , program zatrzymuje się na flashing recovery, please wait i nic się nie rusza

System Windows 10

Gdy podłaczam telefon w trybie fastboot , program nie wykrywa telefonu... Debugowanie USB mam włączone w telefonie

Pomoże ktoś ?
emef26

Telefon:: Letv x600

Reklama

Re: Problem z wgraniem TWRP Letv x600

Postprzez slavo22 » 27 paź 2016, o 19:37

Albo nie nacisnąłeś enter po wgraniu albo to twrp nie pasuje do twojego egzemplarza. Spróbuj z innym, jest kilka wersji, ja też bawiłem się z kilkoma zanim zatrybiło.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Postprzez emef26 » 27 paź 2016, o 20:02

slavo22 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Ok poszło , teraz mam pytanie , chcę wrzucić nowsze twrp , czy mogę wrzucić na telefon paczkę z tym twrp nowszym w formacie rar czy tylko w zip ?

I czy musze przed tą instalacją zrobić Wipe ? Co tam zaznaczyć ? Standardowo Data, cache i Dalvik?

Czy jak już będę miał najnowsze TWRP to potem mogę wrzucać każdy rom jaki mi się podoba ? Przykładowo wrzucę AOSP , nie spodoba mi się to mogę sobie wrzucić MIUI itp. ?

Sorry za lamerskie pytania ale jestem w nowy w tym temacie :)
emef26

Telefon:: Letv x600

Postprzez slavo22 » 27 paź 2016, o 20:31

Tylko zip, twrp nie czyta rar. Możesz spokojnie wrzucać najnowsze, bodajże 3.0.2.

Wypalcowane
slavo22
VIP

Pochwały: 70
Telefon:: ZTE Axon 7
ROM: Co chwilę inny

Powrót do Pomoc techniczna