Switch to full style
Cubot, Elephone, UMI, TCL, Alcatel,ViVo, OPPO, Goclever, itd
Odpowiedz

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

11 paź 2018, o 12:40

ciężko mi coś więcej napisać bo jeszcze się nie przesiadłem z nubii, z braku czasu tylko włączyłem pstryknąłem parę zdjęć (wyszły dość znośnie), zobaczyłem obraz 3d (dziwny bajer w trakcie parominutowego filmu moje oczy złapały raz czy 2 efekt 3d, przez większość czasu raczej rozmazany obraz widziałem).
nie wiem czy zostawiać ten ichniejszy system czy od razu instalować CM13 - wszystkie informacje po rosyjsku a niestety ja nic nie gawari...
kupiłem za 97$ z PDM bez vat :)

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

11 paź 2018, o 18:14

Czyli nie ma tam języka chozby angielskiego tylko cyrylica?

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

11 paź 2018, o 18:21

Zakładam, że kolega zamawiał z Banggood tak jak ja. W mojej wersji jest nawet i język polski w całkiem przyzwoitym tłumaczeniu. Córka korzysta z telefonu głównie na dwa sposoby- słuchanie muzyki i czasem (aczkolwiek nie za często, bo ma upierdliwego ojca :mrgreen: ) konsumpcja treści z YouTube itp. Póki co jest telefonem zachwycona, poza tym że jest naprawdę szeroki skurczybyk.

T.

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

11 paź 2018, o 18:44

Czyli taki tablet ];)

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

11 paź 2018, o 18:54

Całkiem trafne porównanie. Osobiście nie byłem w stanie go wygodnie obsłużyć jedną ręką, a że ustrojstwo metalowe (a case'a jeszcze nie ma...), to całkiem chyżo i ochoczo próbuje dokonać swego żywota na podłodze :mrgreen:.

T.

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

12 paź 2018, o 08:23

miałem na myśli że internety piszą o tym modelu po rusku, ten ichniejszy system jest multilang polski w większości - tylko w apce aparatu w filtrach azjatyckie krzaczki :)

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

25 paź 2018, o 11:12

DarK SimoN napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

możesz napisać coś więcej ? co nie działa w CM13 ? czy już wszystko naprawili?

Ps. które apki mogę usunąć z tego PPTVowego ROMu bezpiecznie, że by odsyfić telefon ale nie zmienić funkcjonalności ? wiem że themes musi zostać bo obsługuje dzwonki

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

29 paź 2018, o 18:27

Panowie, kompas u Was działa? Bo jak miałbym iść według mojego na północ to (startując z Wawy) trafię do Lublina... ;)
BTW piękne miasto, warto odwiedzić!

Druga sprawa - polecicie jakieś dobre akcesoria (pokrowce, szkło?).

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

30 paź 2018, o 12:28

gdzie ty w nim kompas znalazłeś ?

Ps. też szukam jakiegoś cienkiego plastikowego etui :/ same grubaśne silikony na razie widziałem

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

30 paź 2018, o 12:56

Co od osłon ali podaje wiele przykładów na osłony do tego telefonu i ten wydaje się być najbardziej rozsądny (faktura powinna pomóc na wyślizgiwanie się z dłoni).

https://link.do/h51xk

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

30 paź 2018, o 14:38

Odpaliłem Z-Device Test (nie wiem, czy był w telefonie "na dzień dobry" czy go dociągnąłem - przenosiłem soft ze starego telefonu automatycznie) i program pokazuje czujnik magnetyczny. Do tego wgrałem ze dwa "kompasy". Ładnych parę razy "kalibrowałem" czujnik kręcąc telefonem ósemki. Wczoraj kompas pokazał z grubsza N ale miał drgawki rzędu 10 stopni które po czasie odchylały igłę na stałe. Dzisiaj nawet pokazuje całkiem dokładnie na Gdańsk ;)
Z tym, że - chyba go nie potrzebuję ;) W sytuacji ekstremalnej (nie mam pojęcia skąd się tu wziąłem) wystarczy ustawić mapę na "północ na górze", przejść 20 metrów, porównać trasę na mapie z rzeczywistą i można już ukierunkować mapę. W każdym innym przypadku można ustawić mapę na punkty charakterystyczne.
Akurat całkiem sporo korzystam z Maps.me/Osmand - lekki off road, rower, z buta.

Bardziej zasmucił mnie brak radia FM - zdarza mi się z niego korzystać. W King 7 (nie s) podobno można je włączyć programowo przez edycję/podmianę plików.
Co do obudów - mam uraz do samych plecków. Tak zginał mój poprzedni telefon - wypadł z torby rowerowej. Tak więc zastanawiam się nad "notesem" i/albo bumperem, jednym z tych ;) ;)

https://tiny.pl/gz3x2

Re: PPTV King 7 (informacje/test)

30 paź 2018, o 16:37

aaa skusiłem się w końcu na case z nóżką... drogi ale żona miała taki do cool1 i sprawdzał się fajnie (do momenty aż złamała się nóżka :) )

Kod:
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Odpowiedz