• Reklama

Pomyłka w otwieraniu sporu na alliexpres

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Pomyłka w otwieraniu sporu na alliexpres

Postprzez xDRedi » 17 sty 2015, o 11:48

Witajcie!

Mam problem chciałem otworzyć spór i przez pomyłkę potwierdziłem odbiór na aliexpres.
Przysłany mi towar jest niesprawny i ma rozdzielczość 320px a nie 540px.

Co mogę zrobić w tej sytuacji bardzo proszę o pomoc. Nie mam teraz możliwości otwarcia sporu proszę.

Nie wiem czy pisze w dobrym dziale .

Pozdrawiam
xDRedi

Telefon:: SONY

Reklama

Re: Pomyłka w otwieraniu sporu na alliexpres

Postprzez fake4r » 17 sty 2015, o 11:57

Miałem podobnie. Musisz na czacie tak jakby założyć nowy spór. Napisać do obsługi jaki jest problem i powinni otworzyć Ci "sprawę" i będziesz się logować na alibabie. Opisywałem to kiedyś.
http://www.aliexpress.com/help/newContactUs.htm
Tak to u mnie wyglądało
Obrazek

Obrazek
fake4r
VIP

Pochwały: 204
Telefon:: Redmi 3

Postprzez xDRedi » 18 sty 2015, o 12:48

Jak założyć spór na czacie ? Napisać mu że zakupiony produkt jest niesprawny i podać dowód ?
W jaki sposób napisać do obsługi?
Jak pisałeś o tym kiedyś mógłbyś mi podać link?

Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam.
xDRedi

Postprzez fake4r » 18 sty 2015, o 13:40

Wybierz z tego linku co Ci podałem najodpowiedniejszy powód do Twojego problemu i niżej uaktywni Ci się przycisk Online Service i połączysz się na czacie. Tam podasz jaki masz problem, nr zamówienia itd o co tam Cię poproszą.
fake4r
VIP

Postprzez xDRedi » 18 sty 2015, o 16:14

Zrobiłem tak i odpowiedziano mi że się skontaktują z tamtym sprzedawcą ale nic o sporze na alibabie.
xDRedi

Postprzez fake4r » 18 sty 2015, o 16:19

Ja dostałem po kilku dniach maila i tam był link do tego sporu na alibabie. Tak że chyba musisz poczekać i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie.
fake4r
VIP

Postprzez xDRedi » 20 sty 2015, o 15:49

Niestety nieuda mi się odzystkać straconych pieniędzy teraz tak mi odpisano na aliexpres

"Teraz wszystko, co możesz zrobić, to skontaktować się ze sprzedawcą do rozwiązania i wszystko, co mogę zrobić, to pomóc, aby skontaktować się ze sprzedawcą. Ponieważ pieniądze zostały zwolnione do sprzedawcy po potwierdziła otrzymał.
Kira
Kira 01-20 20:40:25
Aby tego uniknąć w przyszłości, bardzo polecam, aby sprawdzić wszystkie zlecenia dokładnie kiedy są dostarczane do Ciebie. Jeśli jesteś niezadowolony z produktu, możesz otworzyć spór w terminie dostawy, tak, że możemy chronić swoje pieniądze.
Błąd? "
xDRedi

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI