• Reklama

Pomocy !!! Ustawienia fabryczne lecoo lee max 2 x820

LeTV LeEco X500, X600, X800, Le2, Le1, LeMax Le Max 2
ROMy, aktualizacje, pomoc, opinie,

Pomocy !!! Ustawienia fabryczne lecoo lee max 2 x820

Postprzez malamarija » 10 lis 2017, o 23:30

Nie mam pojęcia co się dzieje Zrobiłam ustawienia fabryczne i wyskakuje mi jakaś chmura xiapmi Nie mogę tego w żaden sposób pominąć i przejść dalej Jestem zielona nie wiem kompletnie co dalej
malamarija

Telefon:: Leeco lee max 2 x820

Reklama

Re: Pomocy !!! Ustawienia fabryczne lecoo lee max 2 x820

Postprzez rutino » 11 lis 2017, o 02:16

malamarija napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

gdzie kupiłaś telefon i jaki masz rom?
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez Aurelius » 11 lis 2017, o 03:27

Chmura Xiaomi nie działa ze względu na problemy finansowe Leeco. Jak dla mnie trzeba zainstalować TWRP i wgrać jakieś oczyszczone EUI np. Small EUI by aureel albo od CrisBalGreece. To pierwsze chyba nie ma polskiego. Ja jestem na AOSP 7.1 ale strasznie żre baterię.
Aurelius

Telefon:: LeEco

Postprzez malamarija » 11 lis 2017, o 06:52

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

gdzie kupiłaś telefon i jaki masz rom?

Telefon kupiłam używany od dziewczyny po bardzo okazyjne cenie Z początku normalnie chodził tylko nie mogłam zainstalować żadnych aplikacji np Messenger You tube Nie było również ikonki wiadomości I postanowiłam zrobić ustawienia fabryczne Wersje mam 4/32 Gb jak włączam jest miui 8 Dziewczyną pisze że wyrywają najnowszą wersję I wszystko miała Mam zwrócić ten telefon czy da się coś z tym zrobić Naprawdę kompletnie nie znam się na rzeczy
malamarija

Postprzez malamarija » 11 lis 2017, o 08:47

Aurelius napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Super Ale jak.mam to zrobić?
malamarija

Postprzez malamarija » 11 lis 2017, o 13:54

juz zrobiłam Poszperałam i jakos go wlączyłam ustawiajac język angielski Niestety jak zmieniam na polski to znowu jest jak na początku Ikonka wiadomości znikła Pisze ze uslugi google play sa obecnie nieoblugiwane przez urzadzenie Ustawilam blokade poprzez rysowanie a widnieje mi odcisk palca i mi zacina sie Co teraz
malamarija

Postprzez Aurelius » 11 lis 2017, o 22:20

malamarija napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Super Ale jak.mam to zrobić?

Niestety nie jest to proste jeśli nie miałas z tym do czynienia. W każdym bądź razie opisywane przez Ciebie problemy wyglądają na czysto software'owe i jak kupiłaś okazyjnie to zapłać jeszcze 100 PLN i daj komuś kto umie to zrobić. Na forum XDA jest cały wątek od A do Z opisane.

Tutaj jest głowny link do forum:

https://forum.xda-developers.com/le-max-2

Tutaj wspomniany wczesniej wątek:

https://forum.xda-developers.com/le-max ... k-t3517151

Jest opisane jak połaczyć się z telefonem z komputera i wgrać TWRP. Jak masz TWRP to telefon jest już Twój. Możesz robić backup, wgrywac dowolne ROMy, zmieniac je, usuwać i wgrywać inne, odtwarząc te co miałas wczesniej

Tutaj jest watek dotyczący popularnego ROMu:

https://forum.xda-developers.com/le-max ... y-t3524531

generalnie telefon jest dobrze wspierany społecznościowo.

Jeżeli jesteś mało obeznana technicznie to ten telefon nie jest dla Ciebie, ale ma super ekran, nadaje się do gogli Virtual Reality, jest bardzo szybki, ma bardzo głośny głośnik i dosyć dobrze gra jak na telefon z jednym głośnikiem. W momencie ukazania się był tzw. flagowcem czyli najlepszym telefon firmy LeEco. Jedyna wadą jak dla mnie jest szybsze zużywanie baterii własnie z winy tego ekranu :-)
Aurelius

Postprzez Aurelius » 11 lis 2017, o 22:27

O kurde dopiero doczytałem. Jaka chmura xiaomi? Czy to jest te;efon LeEco czy Xiaomi? Czy może jest to LeEco z systemem MIUI?
Aurelius

Postprzez slavo22 » 12 lis 2017, o 10:50

Jak dla mnie to wgrany miui, twrp już powinien być.
@malamarija, poczytaj o instalacji romu albo daj telefon komuś kto to ogarnia bo ewidentnie siadł ci system.
slavo22
VIP

Pochwały: 57
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Postprzez malamarija » 12 lis 2017, o 17:45

Dzieki bardzo za wszystkie odpowiedzi Chyba dam telefon komus kto wie coz tym zrobic, ale wszystko przeszłam Normalnie wszystko mi chodzi Chmurę xiaomi tez przeszłam Tak ma emui 8 Jedyne co to nie moge zsynchronizowac telefonu z Play i w ogóle mi go nie znajduje Nie mam aplikacji sklep play Jak wchodze i chce np zainstalować messengera to wywala mnie do konta gmail loguje sie, a potem znowu na sklep Daje zainstaluj i pisze Nie masz zadnych urządzeń Jest na dole otwórz w aplikacji sklep play jak klikam to nic mi sie nie otwiera Na gmaila wchodze tylko przez przeglądarkę, jak chce wejsc w ikonke która mam na telefonie to wyskakuje komunikat Gmail nie bedzie działać bez usług google play które nie sa obcnie obsługiwane prez urzadzenie
malamarija

Postprzez malamarija » 12 lis 2017, o 17:46

na wszystko wchodze przez przeglądarke NA fb wejde ale wiadomosci nie odczytam, bo wyskakuje mi zainstaluj messenger i takie błedne koło
malamarija

Postprzez slavo22 » 12 lis 2017, o 17:58

Czyli jednak masz eui i nie potrafilaś przejść konta leeco. Musisz pisać konkretnie bo inaczej ci nie pomożemy. Obstawiam że masz eui stockowe, tam nie ma aplikacji Google, trzeba je doinstalować co wcale nie jest proste wbrew pozorom - aczkolwiek to zależy od wersji eui. Daj komuś ten fon kto to ogarnie, na pewno ktoś za piwo się tego podejmie.
Co do fb to on akurat wymaga instalacji messengera, spróbuj zamiennika np folio.
slavo22
VIP

Pochwały: 57
Telefon:: LeEco x600
ROM: Co chwilę inny

Następna strona

Powrót do LeTV LeEco