• Reklama

Pandawill

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Pandawill

Postprzez Andrewko » 7 maja 2014, o 12:14

Jak na razie tel naładowany 4 razy do pełna.

Wysłane z mojego V3-E przy użyciu Tapatalka
Andrewko
AKTYWNY

Pochwały: 19
Telefon:: Inew v3
ROM: 1.0.8 Gps Fix

Reklama

Postprzez manexus » 7 maja 2014, o 12:30

Mi s advance też ładował 4 razy do pełna
zp980+ niepełne 3 x

tak na szybkiego:
http://en.miui.com/thread-19104-1-1.html jak rozpoznać podróbkę.
Trochę spocząłem na laurach i zaakceptowałem częściowy refund... ale raczej u nich nic więcej nie zamówię... jeśli nie wpłacą kasy częściowego zwrotu na paypal w ciągu 24h to będę zakładał spór na paypalu.

Fotki tego co miałem w środku:
http://1drv.ms/1kL0VN7

Podróbka ma czarny plastik w środku konektora mikrousb... duży port usb w oryginale jest beżowy- podróbka ma biały. Także napisy na białym plastiku w podróbce są dość kontrastowe, na ori są bardzo jasne...

Edit.
Właśnie dostałem zwrot 10$ z pandawill czym przyznali się do sprzedania podróbki. Następnym razem sprawdzę przedmiot od razu po zamówieniu, a usługom Pandawill podziękuję...
Pomogłem? kliknij na jakąś reklamę na http://www.dobre-miasto.com/
manexus

Telefon:: ZOPO zp980+
ROM: Marsapa v7

Postprzez Cezary » 7 maja 2014, o 13:31

Właśnie czaje sie na ten powerbank na pandawill, bo na dniach będzie po 20-22$. Ostatnio podnieśli cenę z 25$ do 30$ ciekawe czy nadal bubel wysyłają. Myślałem, że głównie na ali można trafić na podróbki.
Cezary

Telefon:: X7S

Postprzez mortimer » 7 maja 2014, o 13:36

Była już mowa wcześniej o podróbkach z Pandawill i też zwracali kasę. Nie pamiętam czy temat dotyczył telefonów czy to o akcesoria chodziło. Widać nie tylko na Ali można źle trafić...
mortimer
AKTYWNY

Pochwały: 96
Telefon:: , a w nim bateria.

Postprzez snajp » 18 maja 2014, o 21:25

Właśnie przed chwilą pierwszy raz robiłem zakupy na Pandawill, płaciłem kartą. I mam status "Pending" czyli jak rozumiem "W oczekiwaniu". Długo trzeba czekać zanim potwierdzą moją transakcję? No i czy płatność karta na pandawill jest bezpieczna, bo w sumie wszyscy tu płaca paypalem?
snajp
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Huawei Honor 3C
ROM: MIUI

Postprzez snajp » 19 maja 2014, o 00:10

Nikt nie wie jak to jest. Dla przykładu wziąłem inny produkt do koszyka i postąpiłem tak samo jak z poprzednim zakupem. Tylko podałem złe dane karty. I status zamówienia jest identyczny z tym co mam zapłacony. "PENDING".
Wiem że płatność kartą musi być sprawdzona i trwa to trochę, ale chciałbym mieć pewność czy wszystko jest ok. Czy jak kupowaliście na Pandawill to mieliście taki status po zapłaceniu za produkt czy od razu inny?
snajp
AKTYWNY

Postprzez przemek275 » 19 maja 2014, o 00:15

Jest prawidłowo zawsze u nich wskakuje najpierw pending, jutro wskoczy processing, a później shipped, więc niczym się nie martw
przemek275

Pochwały: 2
Telefon:: thl w100

Postprzez existe » 19 maja 2014, o 00:25

sprawdzanie trwa MINIMUM 24h

ja pewnego marcowego dnia dokonalem rownoczesnie 2 tranzakcji - jedno dla testu przez paypal, 2gie placilem karta platnicza
roznica w kursie wyszla zadna - za to roznica w klopotach spora
o ile na paypal (czy tez na ali) reklamuje sie prosto (nie trzeba ruszac dupy z przed monitora), to dopadlo mnie, ze musze reklamowac te tranzakcje zaplacona karta, TFU ! papierki, dodatkowy posrednik bankowy i lazenie+dzwonienie
existe
existe
VIP

Pochwały: 52
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez kombajnik » 19 maja 2014, o 00:48

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

czyli paypal>karta platnicza jesli chodzi o platnosci u chinoli?
kombajnik
AKTYWNY

Pochwały: 20
Telefon:: ZUK Z2
ROM: ZUI 2.1

Postprzez snajp » 19 maja 2014, o 09:42

Właśnie sprawdziłem status i mam "Paid", czyli zapłacony. Wygląda że nie potrzebnie się martwiłem. Ale dzięki za informację.
A dla informacji link ze statusami na Pandawill
Kod: Zaznacz cały
Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
snajp
AKTYWNY

Postprzez GrubaŚwinia » 6 lut 2015, o 23:19

Cześć,
widzę, że macie spore doświadczenie w kupowaniu na pandawill. Mam problem odnośnie płatności. Ok, rozumiem, że jest przewalutowanie... ale żeby ponosić dodatkowe koszty za banki pośrednie? PKO BP nalicza sobie dodatkowych opłat - 80zł. Czy płacąc z PayPal można ominąć takie opłaty? Chętnie wysłucham dodatkowych i przydatnych wskazówek dotyczących kupowania elektroniki na tym portalu.
GrubaŚwinia

Telefon:: NOKIA

Postprzez ddr » 6 lut 2015, o 23:25

80zł? Grubo.
Ogólnie to poczytaj o płatnościach na aliexpress. Płatność paypalem polega na tym, że podpinasz kartę walutową do paypala. Można też płacić środkami z konta paypal, ale te operacje są obarczone wysokimi prowizjami.
Telefon się popsuł? dwro(kropka)ddr(małpa)gmail(kropka)com - zamknięte do odwołania
W tytule wiadomości proszę podać model urządzenia.
ddr
VIP

Pochwały: 126
Telefon:: Letv x600
ROM: 011S

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI