• Reklama

Padł telefon, 4 września kończy się ochrona Paypal

Oferta, promocje, wsparcie i pomoc w zakupach w tomtop.com

Padł telefon, 4 września kończy się ochrona Paypal

Postprzez eragon30971 » 30 sie 2018, o 22:25

Witam. Sprawa jest bardzo pilna i proszę o pomoc. 8 marca kupiłem w tym sklepie lenovo zuk z2 pro. Niestety przyszedł z niedziałającą ładowarką i po długiej korespondencji zostałem odesłany z kwitkiem. Teraz padł mi cały telefon(żadne kombinacje klawiszowe nie działają, brak wibracji, brak reakcji na ładowanie, komputer go nie widzi) i sadząc po poprzedniej akcji, nie mam co liczyć na dobroć z ich strony. Do 4 września mogę skorzystać z ochrony paypal, więc termin za chwilę się kończy, co robić? Czy jest szansa odzyskanie tych pieniędzy? Nigdy do tej pory nie musiałem korzystać z tej opcji....
eragon30971

Telefon:: Zuk z2 pro [*]

Reklama

Re: Padł telefon, 4 września kończy się ochrona Paypal

Postprzez xany » 30 sie 2018, o 22:59

A co innego ci zostało? Otwórz spór, rób zdjęcia, opisz wszystko co i jak dokładnie i żądaj zwrotu lub kwoty jeżeli to nie przez Twoją winę się tak stało.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
xany
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Postprzez eragon30971 » 30 sie 2018, o 23:13

Raczej nie z mojej winy. W telefonie coś się spieprzyło, bo nie dało się włączyć nadajnika wifi(przycisk był na szaro, jakby nieaktywny, a godzinę wcześniej korzystałem z sieci wifi normalnie w pociągu), uruchomiłem ponownie - nic, więc go wyłączyłem i włączyć już go z powrotem nie mogłem....
Czy przy sporze wspominać poprzednią sytuację z ładowarką czy to nie istotne dla sprawy?
eragon30971

Postprzez xany » 31 sie 2018, o 00:06

Najlepiej wspomnij że już były problemy z tym telefonem. Po tym co napisałeś mogła pasc plyta glowna jezeli sie nie wlacza i na nic nie reaguje, moze jakas wada fabryczna albo cos innego.

Autor postu otrzymał pochwałę

xany
AKTYWNY

Postprzez eragon30971 » 31 sie 2018, o 16:23

Ok, poszło, zażądałem całego zwrotu, zobaczymy co powiedzą, ale czarno to widzę. Ich support to tragedia(dostałem telefon z niedziałającą ładowarką i nic z tym nie zrobili), a paypal wątpię żeby był po mojej stronie, bo podobno Polaków traktują jak kombinatorów, a ja się akurat zgłosiłem kilka dni przed końcem 180 dni i rzadko z paypala korzystam...
eragon30971

Postprzez xany » 31 sie 2018, o 17:27

Jak nie spróbujesz i nie powalczysz to się nie dowiesz :-D

xany
AKTYWNY

Postprzez eragon30971 » 11 wrz 2018, o 14:54

3 września napisali, że tym problemem zajmie się ich legendarny technik i mam czekać na odpowiedź. Na dziś dzień wciąż czekam, do 20 mogę przekształcić spór w roszczenie.
eragon30971

Postprzez Flyagaric » 11 wrz 2018, o 15:49

Dobrze rozumiem, otworzyłeś spór na tomtop, a nie na PayPalu i na ten drugi już ochrona upłynęła, a ty możesz na tomtopie przekształcić spór w roszczenie?
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez eragon30971 » 11 wrz 2018, o 21:43

Nie, od razu otworzyłem spór na paypalu przed 4 września i tam wymieniamy się "korespondencją".
eragon30971

Postprzez Flyagaric » 12 wrz 2018, o 12:55

eragon30971 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

A to w porzo. Nie przegap terminu i powinno być ok.
Nie zapomnij PP wspomnieć o tym, że ewentualna odsyłka na serwis (gdyby tomtop to nagle aproponował), to po powrocie fona oznacza dla ciebie 100% powtórny VAT, bo taka jest u nas procedura, że nawet jak ktoś zapłaci, to potem musi zapłacić ponownie, o ile nie sprowadzał fona wg. specjalnej procedury, która jest bardzo kosztowna (szczegóły były tu kiedyś opisywane).
Kod: Zaznacz cały
[cyt. @ra-vau]nie rób sobie kłopotów kupując leegouleluleleaoukitephony. 
Kup u nas w biedronce, coś w tych pieniądzach (...) a dostaniesz 2lata gwarancji
Flyagaric
VIP

Pochwały: 150
Telefon:: Haier
ROM: Bassrockers

Postprzez eragon30971 » 12 wrz 2018, o 14:40

Telefon dostałem z niemieckiego magazynu, więc może by powędrował znowu w tą stronę. W sumie trochę się tego obawiam, że zaproponują odesłanie im telefonu, ja to zrobię, spór się zamknie, a oni nawet go nie odbiorą z poczty i zostanę z niczym :/
eragon30971

Postprzez eragon30971 » 3 paź 2018, o 13:31

AKTUALIZACJA
Sprawa została rozpatrzona na moją korzyść, dostanę całkowity zwrot pieniędzy, muszę tylko odesłać telefon do Chin. I teraz pytanie do Was. Jak to najlepiej i najtaniej zrobić, żeby bez żadnego uszczerbku paczka tam dotarła? I czy mogę liczyć na pokrycie kosztu przesyłki z ich strony?
eragon30971

Następna strona

Powrót do TomTop.com