• Reklama

Paczka w Dani

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Paczka w Dani

Postprzez sawczuk27 » 9 gru 2014, o 16:48

Witam.

Proszę o pomoc bo nie wiem co robić zamówiłem trochę ciuchów na aliexpres. Szybko dostałem numer nadania i śledziłem przesyłkę, tylko, że jako kraj docelowy jest dania. Od tygodnia paczka jest w dani. Czy chińczyk pomylił adres?
sawczuk27

Telefon:: Iphone

Reklama

Re: Paczka w Dani

Postprzez blue_voyager » 9 gru 2014, o 17:00

Raczej podał Ci zły numer. Pisz do Chińczyka.

A na przyszłość pisz w odpowiednich, już istniejących wątkach, nie trzeba zakładać nowego wątku do każdego pytania.
Sprzedam:
Szkła, folie, etui do chińskich telefonów - duży wybór.

FAQ DZIAŁU ZAKUPÓW
blue_voyager
VIP

Pochwały: 239
Ostrzeżenia: -1
Telefon:: Jiayu S3

Postprzez yusuf » 9 gru 2014, o 17:14

Może podał Ci inny numer śledzenia, warto by go o to zapytać, będzie bardziej w temacie niż my
yusuf

Pochwały: 3
Telefon:: Jiayu G4s | Monster

Postprzez sawczuk27 » 9 gru 2014, o 17:48

Ok tak zrobię dzięki
sawczuk27

Telefon:: Iphone

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI