• Reklama

Paczka via Austria okradziona przez Inpost

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Paczka via Austria okradziona przez Inpost

Postprzez melisa » 13 lis 2017, o 20:53

Kilka dni temu odebrałam od kuriera Inpost paczkę, która została okradziona. Paczka z szła z Chin przez Austrię, gdzie przesyłki do Polski przejmuje Inpost i dostarcza do Polski. Opakowanie zostało rozerwane, część przedmiotów zginęła a resztę spakowano i dziurę w opakowaniu zaklejono firmowymi naklejkami. Napisałam reklamację do Inpostu, niestety nie zauważyłam dziury odbierając paczkę i nie mam protokołu szkody, bez czego reklamacja jest oczywiście nieważna. W związku z tym Inpost uznał, że nie należy mi się nawet zwykłe przepraszam, od 10 dni, czyli od wysłania reklamacji nie odezwali się ani razu. Żenada i porażka. Jeśli nie jesteście pewni trasy przesyłki, proście sprzedawcę o info, czy czasem nie idzie ona przez kraje, gdzie przejmują ją złodzieje z Inpostu. Dołączam zdjęcie naklejek - przed rozerwaniem ich nie było widać żadnego uszkodzenia paczki.
melisa

Telefon:: sony

Reklama

Re: Paczka via Austria okradziona przez Inpost

Postprzez clorox » 13 lis 2017, o 22:04

Nie bardzo rozumiem ideę tego postu. Kradzieże, zaginięcia czy uszkodzenie przesyłki zdarzają się u każdego przewoźnika. U jednych rzadziej niż u innych, ale nie słyszałem o takim przewoźniku, którego 100% przesyłek dochodzi bez problemów. Jeżeli chodzi o zdjęcie, to wyślij je raczej nadawcy - może coś u niego ugrasz, chociaż wątpię bo to marny dowód. Następnym razem nagrywaj otwieranie przesyłki, wtedy będziesz miała lepszy dowód na to, że paczka doszła okradziona. Tym razem zapewne skończy się niestety twoją stratą.
"Trzeba mieć dużo cierpliwości, by się jej nauczyć." - Stanisław Jerzy Lec
clorox
VIP

Pochwały: 86
Telefon:: Meizu M2
ROM: Flyme 4.3.2.A

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI