Oukitel k6000 pro problem z głośnikami

Oukitel,opinie, pytania, problemy, Romy i modyfikacje

Oukitel k6000 pro problem z głośnikami

Postprzez mblazejewski » 4 paź 2017, o 09:27

witam, zakupiłem na ali nowego k6000pro, wszystko hulało i śmigało świetnie, aż nagle pewnego dnia zaczął przerywać głośnik. Myślałem ze jest walnięty ale zrobiłem przywracanie ustawień fabrycznych, wyłaczyłem i spakowałem do odesłania aż tu nagle po 2 dniach głośnik ożył... ale tylko na 4h... i znów problem wrócił... głośnik jest calkowicie przytłumiony przy tej samej głośności działa ale o połowę ciszej, a gdy ustawi sie głośność na poziomie 75% lub więcej to głos sie dławi i przerywa lub całkowicie zanika. po podłaczeniu do słuchawek wszystko ok.
Co polecacie? wiem ze już sie to parę razy zdarzyło z tymi telefonami, ale rozwiazania żadnego. AE z ali chce abym naprawił na miejscu, ale w sumie nie wiem co... czy to głośnik, czy system... nie chcę grzebać sam bo telefon szwagra i jak cos sie stanie to bez gwarancji dupa blada... chciałem wysłać na ubezpieczenie allianz ale prze 3 tygodnie nie mam potwierdzenia rejestracji ubezpieczenia. Ale z tego co mi napisał AE to tylko zmienia tyle że to Allianz odsyła do dystrybutora i każe mu naprawić....
mblazejewski

Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend

Reklama

Re: Oukitel k6000 pro problem z głośnikami

Postprzez tpawel » 4 paź 2017, o 09:55

Sp flashtool i nowy soft na czysto.
Jak nie pomoze to chyba serio ten glosniczek sam bym wymienil. Na ali pewnie kilka $$
tpawel
VIP

Pochwały: 115
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Postprzez mblazejewski » 4 paź 2017, o 11:00

Mówisz moze o tym co jest na stronie producenta?
https://www.oukitel.com/latest-software ... es-48.html i postępować zgodnie z zamieszczona instrukcja?
mblazejewski

Pochwały: 6
Telefon:: Samsung Galaxy Trend

Postprzez tpawel » 4 paź 2017, o 11:21

Jestem mobilnie i opis procesu mi sie nie sciaga, ale jesli jest tam SpFlashtool to to bedzie to ;)
tpawel
VIP

Pochwały: 115
Telefon:: Le pro 3
ROM: Lineage OS

Powrót do Oukitel