Opaska na bardzo mały nadgarstek - jaka?

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Opaska na bardzo mały nadgarstek - jaka?

Postprzez robbel » 9 mar 2018, o 19:54

Taki nietypowy problem mam, bo moja Pani zachciała opaskę. A że jest zdecydowanie filigranową osóbką, to czułem że będzie problem... Poszliśmy poprzymierzać tu i tam, i generalny wniosek jest taki, że te wszystkie smartbandy są na jej nadgastek za duże - tzn mają zbyt długą tą część "smartbandową" i za długie paski. O ile skrócić pasek/dorobić dziurki to nie problem, to z tym pierwszym jest gorzej: opaska brzydko odstaje od nadgarstka, wygląda to nieszczególnie :(
Na znanych portalach u majfriendów nie sposób się dogrzebać danych o długości tej sztywnej części, więc zwracam się z pytaniem do was - czy znacie jakieś opaski w rozmiarze "dzięcięcym", ale o funkcjonalności i stylu jak najbardziej dla dorosłych? Mile widziany jakiś pozór elegancji ;-)

Robert
robbel

Telefon:: Manta

Reklama

Re: Opaska na bardzo mały nadgarstek - jaka?

Postprzez xany » 9 mar 2018, o 21:12

Ja bym proponował albo zmienić kobietę.. albo zakładać opaskę na nogę.. albo pytać majfrendów o długości i próbować może akurat znajdzie się ta właściwa. Co do dziecięcych rozmiarów to mogę się mylić, ale to raczej są standardowe rozmiary dosyć zbliżone do siebie. Chociaż mogę się mylić w tym temacie jeśli tak to proszę o korektę.
Naprawa chińskich telefonów
Kontakt pw forum z opisem oraz co trzeba wymienić

Aktualnie użytkuję Cool1 :)
xany
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: Leeco Cool1

Powrót do Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch