• Reklama

Oneplus two root pomocy!

OnePlus One, OnePlus Two, opinie, pytania, problemy. zakup, ROOT, ROM, modyfikacje. Telefony OPPO

Oneplus two root pomocy!

Postprzez meteo76 » 10 lut 2016, o 17:01

Potrzebuje instrukcji krok po kroku (najlepiej w j. polskim) jak zrobić root oneplus two ratujcie ;)
chyba udało mi się ale nie mogę zrobić aktualizacji systemu, http://forum.xda-developers.com/oneplus ... st61613924 z tej instrukcji zrobiłem 1 i 2 punkt i nie wiem co dalej po prostu nie rozumiem, su nie mogę zainstalować bo krzyczy coś o wersji androida i jestem w czarnej dupie ;( pomocy!!!!!!
meteo76

Telefon:: samsung

Reklama

Re: Oneplus two root pomocy!

Postprzez tooomeeczek » 10 lut 2016, o 20:52

Zgaduje ze jestes posiadaczem 1+2 ? Jesli tak to czy moze opisac "wrazenia" jakas taka mini recenzje ? Sry za offtop
tooomeeczek

Postprzez meteo76 » 10 lut 2016, o 21:53

Mam go dopiero kilka godzin i do tej pory walczyłem z oprogramowaniem ;) teraz mogę powiedzieć że wykonanie solidne i estetyczne aparat robi dobre zdjęcia , nie mogę się przyzwyczaić do wielkości wyświetlacza bo przesiadłem się z s4 a ten jest troszkę większy ;), ciężko cokolwiek mi powiedzieć o dzwonieniu itd bo on ma wejście na mniejsze karty jutro muszę pójść do salonu i zmienić kartę
nie wiem co chcesz wiedzieć, może będzie prościej jak będziesz pytał a ja będę odpowiadał. Miałem duże obawy bo chińczyk itd., a wcześniej nigdy z chińskimi tel nie miałem styczności to pierwsze wrażenia bardzo pozytywne. fajnie leży w dłoni i ma bardzo czuły ekran. Kupowałem gearbest.com dn 01-02-2016 i dzisiaj otrzymałem przesyłkę, wysłano pocztą belgijską.
meteo76

Telefon:: samsung

Postprzez tooomeeczek » 11 lut 2016, o 17:47

Okej wiec : 1. jaka masz wersje ? 4gb ram i 64 rom? 2. Czy snap 810 sie w nim nie grzeje ? 3. Miales s4 czyli porownaj mi jakosc zdjec ? Mam s5 aparat jest nieco lepszy niz w s4. Czy sa duzo lepsze od s4'ki czy porownywalne jakosciowo? 4.jak z bateria-rozumiem ze masz go krotko ale tak na pierwszy rzut oka jak to wyglada? 5. Za ile go wyrwales jak mozesz powiedziec ? I to chyab tyleby bylo :)
tooomeeczek

Powrót do OPPO, OnePlus