• Reklama

Oneplus 3 - miesiąc czekam na wysłanie

Geekbuying

Oneplus 3 - miesiąc czekam na wysłanie

Postprzez xronix4 » 22 wrz 2018, o 11:10

Hej, zamówiłem Oneplus 3 z tego linku https://goo.gl/4QYsJF 29.08, od tej pory nie dostałem nawet informacji o wysyłce (status przesyłki jest ciągle "processing"). Obsługa klienta twierdzi żebym był cierpliwy i czekał. Czy jest jakiś sposób by anulować zamówienie i odzyskać kasę (płaciłem kartą bez pośrednictwa paypala)? Czytałem opinie innych kupujących z tej aukcji i sporo osób też dalej nie otrzymało telefonu, a ci do których dotarł okazało się że jest to refurb (do tego często niedziałający lub z wyciętym modułem NFC) choć miały być nowe. Czy jeśli telefon dotrze w takim stanie to czy można jeszcze odzyskać pieniądze czy już za późno? :cry:
xronix4

Telefon:: letv
ROM: EUI

Reklama

Re: Oneplus 3 - miesiąc czekam na wysłanie

Postprzez omi » 22 wrz 2018, o 11:48

Mi kiedyś Geekbuying anulował zamówienie przez chat, ale to był mniejszy wałek, bo chcieli mi wysłać Zuka Z2 zamiast Zuka Z2 Pro ktorego zamówiłem.
Konsultant usunął wówczas to zamówienie.
omi
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Sam.... X722

Postprzez abeon » 22 wrz 2018, o 14:36

Ja tez kupowalem z tej oferty, po tym jak okazalo się ze to refrub napisalem do nich na czacie, przycisnalem troche, i anulowali zamowienie, kasa w 2 dni pozniej spowrotem na karcie.

Wysłane z mojego c106-9 przy użyciu Tapatalka
abeon

Telefon:: a820

Postprzez Ironclad » 30 wrz 2018, o 14:27

O to kolega również się nadział na te refurby refurbów. Straszny przekręt zrobił geekbuying

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Nubia, LeEco

Powrót do Geekbuying.com