• Reklama

Oficjalna dystrybucja a gwarancja. Mi6, Mi5s plus 6/128

dyskusja o telefonach Xiaomi, Jaki telefon wybrać, gdzie kupić, opinie, pytania.

Oficjalna dystrybucja a gwarancja. Mi6, Mi5s plus 6/128

Postprzez Nimothan » 17 cze 2017, o 20:25

Witam
1)Gdzie kupić telefon marki xiaomi? Rozchodzi się o jakieś oficjalne źródło dające 2 lata gwarancji i nie ściągany na własną rękę z chin.
2)Czy są jakieś oficjalne dystrybucje w Polsce z dostępem do mi6 i mi5s plus?
3)Znalazłem jakieś strony:
www.miui.com.pl/
www.xiaomi-store.pl
www.xiaomi4you.pl
gdzie przeważnie piszą o "gwarancji" na zasadach rękojmi i przeważnie piszą o 12 miesiącach co w myśl prawa trzeba interpretować jako odsprzedaż używanego modelu który może zawierać wady i tylko taka sytuacja umożliwia skrócenie rękojmi do 12 miesięcy po uprzednim poinformowaniu klienta. I tu się zaczynają schodu bo niby piszą o towarze nowym...
wszystko to na w/w serwisach jest w temacie gwarancji dla mnie nie jasne:P

Żadne duże elektro markety typu x-kom, morela, euro, sferis, mediaexpert itp nie oferują w/w modeli(oferta bardzo uboga).

4)Jak to jest z tą gwarancja i oficjalną dystrybucją w Polsce? jest czy jej nie ma? W Arkadii niby powstała Mi Zone która nie oferuje właściwie nic poza w/w elektro marketami do tego w nietrakcyjnych cenach.

Chcę kupić smartfona xioami z gwarancją i się nie martwić - gdzie?
Nimothan

Telefon:: LG

Reklama

Re: Oficjalna dystrybucja a gwarancja. Mi6, Mi5s plus 6/128

Postprzez skazi » 18 cze 2017, o 17:42

Oficjalnym dystrybutorem jest ABC Data, więc to oni te nieatrakcyjne ceny w x-com, morele itp to ich zasługa, takie są oficjalne ceny telefonów xiaomi na Polskę. Chcesz taniej bierzesz z Chin, chcesz z oficjalnej dystrybucji kupujesz w ww sklepach. Telefonów które wymieniłeś nie kupisz u nas, bo nie ma ich w oficjalnej dystrybucji.
skazi
AKTYWNY

Pochwały: 67
Telefon:: Xiaomi Mi5
ROM: Stock

Postprzez tpawel » 18 cze 2017, o 19:17

Jakoś da się kupić w normalniejszych cenach z dystrybucji abc data więc to nie ich wina tylko wina dużych marż w sklepach. Serwis w Pl przy zakupach w Chinach daje iboygou, ale usługa dodatkowo płatna, tak samo jak ubezpieczenie od vat
tpawel
VIP

Pochwały: 84
Telefon:: redmi/cool1
ROM: miui9/leree3

Postprzez Nimothan » 19 cze 2017, o 23:09

Dzięki za informacje :)
Nimothan

Telefon:: LG

Powrót do dyskusja o telefonach Xiaomi