Odkurzacz samochodowy Xiaomi Cleanfly FVQ z mocne ssanie

Odkurzacz samochodowy Xiaomi Cleanfly FVQ z mocne ssanie

Postprzez gearvita » 7 mar 2019, o 04:36

Cleanfly FVQ car vacuum cleaner jest mały i przenośny, podręczny, bezprzewodowy, gotowy do użycia, o ponad 60% mniejszy od tradycyjnego odkurzacza samochodowego, dzięki czemu można go przechowywać w dowolnym miejscu samochodu. Odkurzacz samochodowy przyjmuje 65 dB niskiego poziomu hałasu i 5,0KPA układu ssącego dla wygodnego użytkowania, bezpiecznego bezpiecznika prądu, aby uniknąć uszkodzenia zasilania, a także filtra HEPA i filtra workowego z warstwą tkaninową, aby uniknąć przesiąkania kurzu. Szczelna osłona zapobiega wyciekaniu śmieci, zamyka się automatycznie, gdy próżnia przestaje działać, i otwiera się automatycznie po uruchomieniu podciśnienia.

Cechy produktu:
● Mały i przenośny
Można go umieścić w schowku, schowku na kubek i kieszeni samochodu i zaoszczędzić dużo miejsca.

● Silne ssanie
Zwiększ ciśnienie dzięki cyklonowemu przepływowi powietrza o wielopoziomowym kształcie i zaprojektowanemu przez spiralne ostrze wentylatora, ssanie do 5000 Pa i prędkość obrotową do 32000 obr./min, łatwo zbieraj papier, kurz, włosy i monety.

● Bezprzewodowy ręczny
Pożegnaj się z liną i drutem twining, łatwym w użyciu, wyczyść każdy zakątek samochodu.

● Szybkie ładowanie
Obsługiwana przez technologię szybkiego ładowania 12V / 2A, może być w pełni naładowana w ciągu 1,5 godziny, umożliwia pracę przez 13 minut.

● Wygodne wyczucie dłoni
Dwie energooszczędne akumulatory zostały zaprojektowane genialnie wewnątrz uchwytu, środek ciężkości jest zamontowany z tyłu, aby zapewnić wygodny uchwyt.

● Światło LED z szerokim kątem
Wyposażone w oświetlenie LED, napromieniowanie dużymi kątami, łatwo radzą sobie z problemem niewystarczającego światła i skomplikowanego otoczenia, zapewniają jasne światło w obszarze czyszczenia.

● Regulowana dysza ssąca 2 w 1
Płaskie usta, konstrukcja szczotki z rozciąganiem, przełączanie do innego stanu w ciągu jednej sekundy. Płaskie usta, głębokie czyszczenie małej szczeliny samochodu, czyszczenie szczotki uporczywym brudem w samochodzie.

● Opatentowany projekt wentylacji
Innowacyjna struktura prowadnicy powietrza wydmuchuje wewnętrzny strumień powietrza, podobnie jak ukośne plecy i boki, aby nie nadmuchać kurzu na ziemię i dłonie.

Wygląd ręcznego odkurzacza ręcznego Xiaomi Cleanfly FVQ jest całkiem przyjemny, ma prostą konstrukcję, głównie w kolorze czarnym, a lufa pyłu została zaprojektowana jako półprzezroczysta czerń, co jest wygodne, aby sprawdzić, czy kurz w środku wymaga czyszczenia: https://gearvita.com/xiaomi-cleanfly-fv ... eaner.html

Inne dobre produkty Xiaomi:
xiaomi mijia quartz smartwatch
xiaomi mi max 3 4g smartphone

Obrazek
Electronics and Accessories Online Shop - GearVita
Avatar użytkownika
gearvita
AKTYWNY
 
Posty: 267
Dołączył(a): 22 paź 2018, o 11:04
Pochwały: 2
Telefon:: xiaomi
ROM: 128

Reklama

Powrót do gearvita.comKto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

  • Reklama