• Reklama

Nubia Z17

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: Nubia Z17

Postprzez Ironclad » 5 paź 2017, o 12:45

Na oryginalnym nie pamiętam. Na RR jest wybudzanie podwójnym tąpnięciem.
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 15
Telefon:: Nubia, LeEco

Reklama

Postprzez nubiauser » 13 paź 2017, o 14:46

wlasnie odebralem moja nubie z17, jestem zachwycony:)
jest tylko male ale, nie ma google play.
nigdy tego nie robilem i nie.chce czegos spiepszyc.
jesli zrobie wszystko z tego linki bedzie ok?https://geekaxe.com/root-nubia-z17-unlock-bootloader-flash-twrp-recovery/
Uwazajcie przy przyklejaniu szkla na ekran. lepiej zaczac od dolu przyklejanie, ja zaczalem od gory i troszke diode powiadomien zakleilemem
nubiauser

Telefon:: nubia z17
ROM: jeszcze nie

Postprzez Ironclad » 13 paź 2017, o 16:08

Jak będziesz trzymał się instrukcji to będzie dobrze. Ja już nie pamiętam, ale robiłem to wszystko wg innej, trochę inaczej, ale zasada jest ta sama. Nie rozumiem o co ci chodzi z tym naklejaniem szkła, przecież przyciski funkcyjne są pojemnościowe i można całe zakleić szkłem. Chyba że ty masz jakieś inne pod kolor z ramkami, tzw full cover?
Ironclad
AKTYWNY

Telefon:: Nubia, LeEco

Postprzez nubiauser » 16 paź 2017, o 00:33

Szklo na gorze i na dole nie jest przezroczyste tylko czarne z przezroczystymi elementami na klawisze funkcyjne. po prostu zaczynajac przyklejanie od gory ciezko dopasowac je co do milimetra zeby trafic odpowiednio na klawisze funkcyjne
nubiauser

Postprzez koko1108 » 16 paź 2017, o 11:12

Moze ktos dokladniej napisac jak sprawuje sie kamera w tym telefonie. Mam s7 i chialbym wymienic na z17 lub z17s (Archos) ale zastanawiam sie czy jakosc zdjec bedzie duzo gorsza...
koko1108

Pochwały: 1

Postprzez rutino » 16 paź 2017, o 11:15

koko1108 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Miałem z17, siostrzyczka ma s7 edge. Jakość zdjęć będzie DUŻO gorsza po przesiadce z s7 na z17 :) Oczywiście mowa o fotach przy niedoborze światła, bo w słoneczny dzień zdjęcia na polu będą porównywalne. Z17 S'ki jeszcze nie ma, więc nie można porównać.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez nubiauser » 19 paź 2017, o 12:39

Robił ktoś roota z tego linku? https://www.china-phone.net/nubia-z17-playstore.html

Z tego co podawałam kilka postów wcześniej mi nie działa :\
nubiauser

Postprzez anemusek » 13 sty 2018, o 17:12

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Ale nie zmienia to faktu, że jakość dźwięku jest taka sama jakby była przez Jacka albo ciut gorsza. USB nie pozwala na przesył lepszej jakości dźwięku, a odseparować tor audio w kontrolerze trudniej.
anemusek

Pochwały: 1
Telefon:: Meizu M2 (mini)

Postprzez Boomszakalaka » 14 sty 2018, o 04:54

Przypomniałem sobie o tym wątku, obiecałem wcześniej że dam znać.

Ogólnie po otrzymaniu pierwsze wrażenie - cudo. W porównaniu do mojego poprzedniego Redmiego Note 3... z całą sympatią dla telefonu z którym spędziłem ponad rok - tu nie ma co porównywać. Wykonanie po prostu flagowe. Po uruchomieniu i zobaczeniu tego pięknego ekranu w pełnej okazałości utwierdziłem się w przekonaniu że Nubia że mną zostanie na dłużej.

Niestety później trzeba było zabrać się za soft, tu już wiedziałem że będzie sporo zabawy. NubiaUI szczerze mówiąc całkiem mi się spodobało, coś innego, świeżego. Próbowałem kilku customów opierających się na stockowym sofcie - używalne, powiadomienia jednak działały zazwyczaj dopiero po włączeniu ekranu, dla mnie wada wykluczająca taki system.

Po wypróbowaniu jeszcze kilku customów ostatecznie korzystam tak jak kolega kilka postów wcześniej z Resurrection Remixa w wersji 5.8.4. Stabilny, szybki, wreszcie czuć te 6gb RAMu, ogólnie masa możliwości personalizacji, fajny mod. Polecam też wgranie aplikacji Google Cam (port chyba z Nexusa czy Pixela), jakość zdjęć jest lepsza, jest też dodana stabilizacja wideo, rzeczywiście coś to daje. Wersja nowsza (5.8.5) posiada bug z crashującym się Chromem, o tym należy pamiętać.

Czy warto było telefon kupić? Cóż, ja jestem bardzo zadowolony, inna sprawa że zawsze chciałem mieć Nubię i przez to pewnie jestem mało obiektywny ;-). W tej lub trochę wyższej cenie można mieć np. Mi6 czy jakiś bardziej europejski smartfon, jest więc w czym wybierać. Z17 w mojej opinii także jest warta zainteresowania.

Wysłane z mojej Nubii Z17
Boomszakalaka
AKTYWNY

Poprzednia strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE