• Reklama

Nubia Z17

Dyskusja o telefonach ZTE, opinie, zakup, jakość,

Re: Nubia Z17

Postprzez rutino » 15 wrz 2017, o 15:59

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Niestety albo stety w zakupach u mnie mają pierwszeństwo rodzina i znajomi :D OLX i bazarek są dopiero potem.
Fajna była ta nubia serio, z wyglądu dla mnie miażdży mój tel., ale jednak u11 po porostu działa, a na nubii nie ma tego komfortu. Poza tym dźwięk z głośnika jest beznadziejny w nubii no i aparat średni - poziom mi6. Miałem nadzieję że zmienię to brzydkie kaczątko u11, ale niestety aspekty praktyczne wygrały z estetyka. 6GB RAM nijak nie daje przewagi nad 4GB jeśli optymalizacji brak. U11 dużej trzyma aplikacje w pamięci pomimo mniejszej ilości RAM i to mnie mocno zdziwiło.

Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Reklama

Postprzez Ironclad » 15 wrz 2017, o 17:37

Wszystko da się poprawić, jak jest root. Co do głośnika to jakość dźwięku jest całkiem dobra a najlepiej wgrać Viper FX i jest znacznie lepiej, czysto i głośno. Co do aparatu to ja nie mam mu nic do zarzucenia, jest dobry.

Wysłane z mojego NX563J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Pochwały: 18
Telefon:: OnePlus
ROM: OxygenOS

Postprzez Boomszakalaka » 20 wrz 2017, o 18:11

Jeszcze jedno pytanie do posiadaczy Nubii z joybuy - to wersja chińska tzn bez obsługi pasma B20, prawda?

Wysłane z mojego Hi10 Pro przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Pochwały: 15

Postprzez rutino » 20 wrz 2017, o 18:50

Boomszakalaka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jest obsługa B20. Nie różnią się bandami, poza tym nie ma jej w wersji innej niż chińska. Przynajmniej póki co.
rutino
AKTYWNY

Pochwały: 28
Telefon:: U11

Postprzez Ironclad » 21 wrz 2017, o 11:37

Boomszakalaka napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Z17 ma wszystko prócz slotu kart SD i romu global. Oczywiście, że ma B20.
Ironclad
AKTYWNY

Postprzez Boomszakalaka » 3 paź 2017, o 13:34

Nie wytrzymałem i zamówiłem. Dzięki za wszystkie odpowiedzi, mam nadzieję że Nubia zostanie że mną na dłużej ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Postprzez miklopl » 3 paź 2017, o 13:50

rutino napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Działa z Magisk. Włącza się Magisk Hide i Android Pay jest domyślnie nieświadome, że root jest. Używam tak na innym telefonie, ale Magisk jest wszędzie taki sam przeca :D
miklopl

Pochwały: 3
Telefon:: BlackBerry

Postprzez Ironclad » 3 paź 2017, o 17:35

Gdzie zamówiłeś? Musisz na początek uzbroić się w cierpliwość i trochę podłubać, oryginalny soft nie zawiera j.polskiego, jak ci to nie przeszkadza i nie potrafisz to nic nie dłub. Ja od razu odblokowałem bootloader, wgrałem TWRP recovery i Resurrection Remix 5.8.4 oraz root. Wszystko ustawiam pod siebie, jak chcę. Uzbrajam się w niezbędne aplikacje, m.in gappsy pico, Solid Explorer, Kernel Adiutor oraz motywy substratum z czerwonymi akcentami Flux i Pitch Black, które zresztą mam wykupione ;) .

Wysłane z mojego NX563J przy użyciu Tapatalka
Ironclad
AKTYWNY

Postprzez Boomszakalaka » 3 paź 2017, o 22:35

Joybuy. Na szczęście Chińczyk już wysłał, udało się zdążyć przed tym październikowym świętem.

Szczerze mówiąc od dłuższego czasu już jestem posiadaczem chińskich telefonów i tabletów, dłubanie w sofcie mam zatem opanowane, lubię to robić także odblokowanie bootloadera, TWRP, root i zmiany ROMów mam w planach. Poczytałem przy okazji o Magisku, jeśli uda się aktywować Android Pay to już w ogóle bajka.

Mam też nadzieję że z czasem będzie pojawiać się więcej ROMów na Z17 także telefon ma myślę potencjał - niezły soft wykorzystujący dość dobrze możliwości SD835 - responsywność jak i czas na baterii powinny być bardzo dobre. Przyjdzie do mnie pewnie najwcześniej pod koniec miesiąca, dam znać co tam poinstalowałem i jak to działa ;-)

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka
Boomszakalaka
AKTYWNY

Postprzez RussianYeti » 4 paź 2017, o 12:55

Ironclad napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

Jak wygląda sprawa z android pay?
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Postprzez Ironclad » 4 paź 2017, o 20:12

No pisałem już, że nie korzystałem z tego, więc nie wiem. Jednak, jest podobno sposób z Magiskiem.
Ironclad
AKTYWNY

Postprzez RussianYeti » 5 paź 2017, o 12:25

Przydałby się international rom. Pytanie czy jest możliwość wybudzenia ekranu przez double tap albo ustawienia statycznej/panoramicznej tapety czy trzeba dogrywać apki?
RussianYeti
AKTYWNY

Pochwały: 26
Telefon:: Xiaomi

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Dyskusja o telefonach ZTE