Nowy telefon do 80$

pomoc w wyborze chińskiego smartfona przy konkretnych wymaganiach i cenie.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Re: Nowy telefon do 80$

Postprzez TLasky » 29 paź 2018, o 22:05

Trzeba się skupić na tym, który ma najlepszy soft, bo to pięta achillesowa Meizu. Jak położę dzieciaki spać to otworzę kompa i spróbuję coś pomóc.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Reklama

Postprzez dawidos160 » 29 paź 2018, o 22:33

300-400 zł to nie majątek, flagowca nie szukam, wymagań z kosmosu nie mam - 2gb ramu i pełne wsparcie dla polskiego LTE to nie jest nic niezwykłego nawet w tych pieniądzach. Pytam o różnice w Meizu bo ja ich nie dostrzegam. A i tak jedynym szeroko dostępnym jest Meizu M6 więc jeśli już to właśnie jego bym kupił. Ot człowiek ma budżet i chce kupić to co jest najlepsze,a nie "brać byle co"
dawidos160

Telefon:: Nokia
ROM: 32

Postprzez TLasky » 30 paź 2018, o 04:35

Tłucze mi się po głowie jeszcze jakiś Cubot, tylko nie mogę sobie przypomnieć modelu... generalnie robią sensowne fony i zazwyczaj starsze osoby dobrze dają sobie radę z ich obsługą ze względu na ich prostotę. Do tego mają centrum serwisowe w PL- poszukaj w tym kierunku, bo obawiam się, że przy Meizu mama może się pogubić we Flyme.

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 89
Telefon:: Bez notcha k**wa!
ROM: Nimompojęcia

Postprzez rodan77 » 30 paź 2018, o 08:18

Może Doogee Mix Lite. Kupiłem go jakies pół roku temu dla dzieciaka kuzynki i narazie działa. Miałem go w rękach przez chwile to wizualnie całkiem ok. Z racji "bezramkowości" gabaryty ma niewielkie mimo 5,2 cali.
W Bangogod akurat jest na promocji, cos koło 300 zł powinno wyjść. https://www.banggood.com/DOOGEE-MIX-Lite-5_2-Inch-Android-7_0-2GB-RAM-16GB-ROM-MTK6737-Quad-Core-1_5GHz-4G-Smartphone-p-1201263.html
rodan77
VIP

Pochwały: 93
Telefon:: Meizu 16

Poprzednia strona

Powrót do Jaki telefon kupić ?