• Reklama

Niewłaściwy towar w paczce

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Niewłaściwy towar w paczce

Postprzez lewanda.j » 25 gru 2015, o 00:18

Witajcie. To mój pierwszy post na forum, bądźcie łaskawi proszę.
Otrzymałem we wtorek paczki i w jednej z nich zamiast Xduoo był jakiś telefon od Xiaomi (prawdopodobnie Redmi 2). Piszę do kolesia, on po jakimś czasie poleca dispute. Napisał aby wskazać winę przesyłki, że niby w magazynie źle wysłali itp. Fajnie ale żadna opcja mi nie pasowała. Pisał też, że już się tam kontaktował i Aliexpress do mnie odpisze (przesyłka pocztą chińską, ta typowa z Aliexpressu). Czekam na odpowiedź, chociaż już niecierpliwie, ale to też ludzie. Tylko mi problemów narobili. Co byście zrobili na moim miejscu. Czy jest jakaś opcja aby nie płacić za wysyłkę? Nie ja popełniłem błąd. Zwrot pieniędzy czy co?
lewanda.j

Telefon:: Nexus 5

Reklama

Re: niespodzianka w paczce

Postprzez baaltic » 25 gru 2015, o 00:32

Ja bym sprzedał telefon i kupił xDuoo jeszcze raz, jeszcze troche pieniędzy zostanie. Inaczej będziesz musiał pewnie odsyłać tel do chin, wszystko zajmie kupę czasu
baaltic

Pochwały: 2
Telefon:: Meizu M2 5.0
ROM: 4.5.3O

Postprzez Kot Paskowy » 25 gru 2015, o 02:46

Jeśli dostałeś coś o większej wartości niż zamawiałeś i zapłaciłeś to nie wiem nad czym tutaj się zastanawiać?
Kot Paskowy

Telefon:: Sony

Postprzez TediPower » 25 gru 2015, o 02:59

Ja zamówiłem siswoo i7 za niecałe 100€ trochę się szarpalem o przesyłkę z tydzień czasu gdzieś wreszcie doszło do porozumienia i po jakimś czasie listonosz dostarczył dwie paczki a w każdej siswoo i7. Jak dają coś droższe go to berz i nie pytaj.

Wysłane z ZUK Z1 :-)
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Postprzez robot » 25 gru 2015, o 03:20

TediPower napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!

typowe podejscie malego czlowieczka - jak ktos sie pomyli i zyskam to super. jak ja wtopie to placz i lament ze oszusci
robot
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: lumia

Postprzez TediPower » 25 gru 2015, o 09:41

Ej byłem uczciwy czekałem 2 tyg na reakcję z drugiej strony (sam miałem to gdzieś prezent pod choinkę? bo na Mikołaja nie doszło przez ten tydzień potyczek) Po 2 tyg spakowalem fona i dałem pod choinkę radość dziecka bez cenna.

Wysłane z ZUK Z1 :-)
TediPower
AKTYWNY

Pochwały: 19

Re: Niewłaściwy towar w paczce

Postprzez TLasky » 28 gru 2015, o 15:17

Radość dziecka z krzywdą sprzedawcy :-D. Cudzemu dziecku dałeś czy swojemu?

T.
"Coś się kończy, coś się zaczyna..."

Martwić się o to ile pali sportowe auto, to jak myśleć czy prostytutka którą grzmocisz Cię kocha :-D
TLasky
VIP

Pochwały: 81
Telefon:: Zuk Z1
ROM: Fabryczny :-)

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI