• Reklama

Nieudana odesłanie paczki do Chin

Dowiesz się tu jak robić zakupy na aliexpress, jak płacić na aliexpress, czy zapłacisz cło i Vat, co robić jak telefon zostanie zatrzymany przez celników, jak odesłać telefon do chin, jak prowadzić spór na aliexpress, zwrot płatności z aliexpress, reklamacje, gdzie śledzić przesyłki i nie przegapisz też promocji na aliexpress i innych chińskich sklepach.
Regulamin działu
Zakładając nowy watek upewnij się, czy taki sam temat nie został już poruszony na forum (w tym celu użyj opcji 'szukaj')
Nowo tworzone wątki: w złych działach/na poruszane wcześniej tematy/z pytaniami na które już wielokrotnie udzielono odpowiedz będą ZAMYKANE / USUWANE

Nieudana odesłanie paczki do Chin

Postprzez mr_andre » 13 lis 2014, o 09:30

Witajcie, zamówiłem na alixpress interfejs do BMW. Interfejs okazał się niesprawny, otworzyłem dyskusję na alli, sprzedawca podał mi adres na który mam odesłać przesyłkę. Przesyłkę wysłałem jako list priorytetowy za około 18 zł. Paczka wyszła z Polski, ale za granicą pojawił się poniższy problem, co oznacza stwierdzenie "Nieudane doręczenie - przesyłka zatrzymana - adresat powiadomiony " czy adres który wpisałem na paczce nie został odnaleziony? Czy paczka do mnie wróci?

Obrazek

Chińska poczta:

Obrazek

Czy mam pisać do majfrenda z aliexpress że jest problem z jego adresem? W sumie nie bardzo wiem co mam teraz zrobić.
mr_andre

Reklama

Re: Nieudana odesłanie paczki do Chin

Postprzez drago68 » 13 lis 2014, o 09:45

W Chinach doręczyciele nie roznoszą paczek, tylko sami odbiorcy muszą się pofatygować na pocztę aby odebrać.
Na razie dostał tylko awizo, aby odebrać przesyłkę. Wszystko jest OK. Może to trwać nawet 2 tygodnie lub dłużej, zależy kiedy odbierze przesyłkę.

Autor postu otrzymał pochwałę
drago68
VIP

Pochwały: 85
Telefon:: Xiaomi RN4

Re: Nieudana odesłanie paczki do Chin

Postprzez mr_andre » 13 lis 2014, o 09:49

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź! Kamień mi spadł z serca, myślałem już że będę musiał znów na własny koszt odsyłać paczkę do Chin czy coś w ten deseń.
mr_andre

Powrót do Zakupy w Chinach PRZEWODNIKI