• Reklama

nie udane flashowanie telefon padl...Lenovo a820

nie udane flashowanie telefon padl...Lenovo a820

Postprzez kikol » 11 sie 2013, o 12:44

witam.chcialem wgrac inne oprogramowanie wiec bawiłem się programem SP flash tool.niestety cos poszlo nie tak wgrało mi się oprogramowanie z jezykiem chińskim.gdzies wyczytałem ze można zrobić format tym programem wiec krok po kroku robilem to jak było w opisie.w trakcie formatowania program się zawiesil i od tego casu telefon padl całkowicie(nie da się go wlaczyc).moze ktoś pomoze i wyjasni jak można go przywrocic spowrotem do stanu uzywalnosci?
kikol

Reklama

Re: nie udane flashowanie telefon padl...Lenovo a820

Postprzez jagdaw » 22 sie 2013, o 00:29

Hmm, próbowałeś zrobić to samo ponownie?
Żeby flashować telefon powinien być wyłączony, więc jak się nie włącza to żaden problem.
Musisz tylko jeszcze raz zrobić to poprawnie, no i sterowniki muszą działać. Czasem wyciągniecie baterii i włożenie i dopiero podłączenie do kompa pomaga, żeby była właściwa komunikacja z flashtoolem, tzn sterowniki zaskoczyły.
Tu masz moją instrukcję, trik ze sterownikami w punkcie 6.(do ZP810 ale to nie ważne bo procesor jest ten sam więc sterownik chyba też - jak nie to użyj sterownika z mojej instrukcji bo to sterownik ogólny do MTK6589).
http://telchina.pl/viewtopic.php?f=58&t=3237&view=unread#unread
jagdaw

Telefon:: ZOPO ZP810
ROM: 4.2.1

Powrót do Pomoc techniczna