• Reklama

Nie daj się smogowi. Xiaomi Mi Air Purifier 2

W tym dziale można przeczytać i umieścić recenzje chińskiego telefonu lub tabletu.

Nie daj się smogowi. Xiaomi Mi Air Purifier 2

Postprzez marx » 30 gru 2017, o 19:37

Powietrze w Polsce należy do najbardziej zanieczyszczonych w Europie, a w wielu polskich miastach w okresie jesienno zimowym normy zanieczyszczeń są przekroczone kilku, a nawet kilkunastokrotnie. Niestety nie mamy dużego wpływu na stan powietrza w zamieszkiwanej miejscowości, jednak możemy skutecznie oczyścić powietrz ze smogu, kurzu czy alergenów w naszym mieszkaniu czy domu. Jednym z cenowo przystępnych oczyszczaczy jest Xiaomi Mi Air Purifier 2
Obrazek
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2 jest dostępny w polskiej dystrybucji oraz w wielu chińskich sklepach. Jednak najtaniej można go kupić w sklepie Gerbest gdzie z kuponem zniżkowym GBMiAirP kosztuje 109.99$ czyli niespełna 400zł z przesyłką Priority Line, dzięki której na 99% nie zapłacimy VAT.

Czytaj dalej
Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2
marx
Administrator

Pochwały: 246
Telefon:: Dual sim

Reklama

Re: Nie daj się smogowi. Xiaomi Mi Air Purifier 2

Postprzez existe » 30 gru 2017, o 21:11

ze niby to to jest remedium na smoka ?
existe
existe
VIP

Pochwały: 56
Telefon:: byl:紅米, jest:x7s

Postprzez arturro007 » 30 gru 2017, o 22:24

existe napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Nawet jesli nie, moze byc niezla zabawka dla dzieci :)
https://youtu.be/4G9lpOouIGA
arturro007
AKTYWNY

Pochwały: 4
Telefon:: huawei

Postprzez wacie72 » 31 gru 2017, o 10:43

Fajnie by było gdyby osoby mieszkające poza miejscem występowania dużego zanieczyszczenia nie wypowiadały się na ten temat.
Mieszkam w Krakowie i mam akurat ten oczyszczacz (ale może być każdy inny) i różnice "czuć" .
Nie potrzeba żadnych dodatkowych czujników ,smog czuć , aż dusi w gardle więc powrót do domu gdzie pracuje oczyszczacz jest zauważalną ulgą.
wacie72
AKTYWNY

Pochwały: 46
Telefon:: Xiaomi Redmi Pro

Postprzez grzegorzp4 » 10 sty 2018, o 09:54

Gdzie można kupić filtry do tego oczyszczacza? Jaki jest typ/model filtra?

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka
grzegorzp4

Telefon:: Nokia

Postprzez wacie72 » 10 sty 2018, o 10:16

Filtry na dzień dzisiejszy kupisz na allegro , w Chinach a być może też w internetowych sklepach w Polsce.
wacie72
AKTYWNY

Postprzez arturro007 » 11 sty 2018, o 10:23

Wczoraj dotarl do mnie oczyszczacz, wsystko fajnie, pracuje cichutko bo w mieszkaniu czyste powietrze ale mam prosbe o pomoc.
Probuje ustawic scene na wersji europe region 5.0.19 aby oczyszczacz wlaczal/wylaczal sie przy okreslonej wartosci pm, doklikuje sie do ekranu ktory ma okreslac co oczyszczacz ma zrobic przy ustawionej wartosci ale z poganskimi znakami. Czy ktos moglby mi podpowiedziec co one oznaczaja?
Z gory dziekuje za pomoc.Obrazek
arturro007
AKTYWNY

Postprzez arturro007 » 11 sty 2018, o 16:49

Edit: kolega z forum podpowiedzial mi jak przetlumaczyc z obrazka (czlowiek cale zycie sie uczy) i wychodzi ze pierwszy krzaczek to wlacz, drugi wylacz.
Ustawilem sceny i zobaczymy czy "ruszy".
arturro007
AKTYWNY

Postprzez akir » 11 sty 2018, o 22:22

wacie72 napisał(a):Kod został ukryty, aby go zobaczyć zarejestruj się lub zaloguj!
Osoby które mieszkają w dużym smogu, powinny zlecić temat lub dużo poczytać na ten temat filtrów. Trzeba wybecalowac dużo więcej siana niż 1000zl na coś co faktycznie wylapie...

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
akir
AKTYWNY

Pochwały: 8
Telefon:: huwawei

Postprzez wacie72 » 11 sty 2018, o 23:07

Pewnie masz racje , "za grosze" nie kupisz nic dobrego.
Ale na pewno wydasz więcej kasy gdy będziesz czytał artykuły sponsorowane przez "światowe firmy".
Wiele firm naciąga nas na koszty sugerując że to co tanie nie może działać prawidłowo.Jest w tym jakaś racja ale przypomnijcie sobie reklamę "Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać".
Jak czujesz się lepiej z oczyszczaczem za powiedzmy 4 tysiące złotych to dobrze.Twoje zdrowie i sam je wyceniasz , mnie nic do tego.
Ja w Krakowie czuję różnice z oczyszczaczem za 450 złotych.Widzę też to co jest na widoczne filtrze i dzięki temu nie mam tego ani ja ani moje dziecko w płucach.
Zapraszam do Krakowa , albo Rybnika czy wielu innych miast w tej części naszego kraju.

Autor postu otrzymał pochwałę
wacie72
AKTYWNY

Powrót do Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin