• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 12:10

Nowości Nowości dla ZTE

Mapa strony ZTE » Dział : ZTE


Nubia z11 Nx531j problem nie widzi kart sim

Witam kupiłem dosyć leciwy sprzęt do po bawienia się z wgraniem romu,z początku problem był ze zmianą stockowego romu Nubii z androida 6 na 7 aby móc skorzystać z debugowania USB bo w wersji 6 nie ma takiej opcji gdy udało mi się odblokowałem bootloader wgrałem twrp i zaczęły się schody po wgraniu mokee 10.0 telefon przestał czytać kartę SIM sprawdzałem na paru slotach na kilku romach i nic. Dodam że oba nr imei są ...
Czytaj więcej : Nubia z11 Nx531j problem nie widzi kart sim | Wyświetlone : 9123 | Odpowiedzi : 0


Nubia M2 bateria

Witam . Od jakiegoś czasu przy około 50 - 40% bateria zaczyna spadać do zera w ciągu kilku minut.
Czy to już koniec baterii ? Czy jest jakiś sposób żeby to sprawdzić ?
Czytaj więcej : Nubia M2 bateria | Wyświetlone : 2462 | Odpowiedzi : 2


ZTE NUBIA M2- twrp, root problem

Witam.
Próbuje odblokować mój telefon wg tego poradnika:
https://forum.gizchina.it/index.php?/to ... -nubia-m2/
Niestety mam problem z SuperSU. Zgrywam zip'a na kartę SD, następnie włączam telefon ON z Vol + wybieram wgranie z karty SD. Następnie wybieram SuperSU.zip, pokazuje mi się logo Nubia UI 4.0, rozpakowuje się do ok.13% i stop, jest błąd.
Aha, próbowałem też z Magisk i sytuacja jest dokładnie ta sama....
Czytaj więcej : ZTE NUBIA M2- twrp, root problem | Wyświetlone : 2492 | Odpowiedzi : 2


Nubia Z17 Lite wątek ogólny, wrażenia, pomoc techniczna etc.

Cześć.
Kupiłem Nubia Z17 Lite parę dni temu i ogólne wrażenia jak na razie na plus.

Pierwszy raz mam telefon Nubia i ich nakładka jest dla mnie sporą zagadką.

Pytanie mam czy da się edytować skróty w panelu wysuwanym od dołu ekranu? Chodzi mi o dodanie do niego włącznika NFC.

Wysłane z mojego NX591J przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Nubia Z17 Lite wątek ogólny, wrażenia, pomoc techniczna etc. | Wyświetlone : 19932 | Odpowiedzi : 72


Axon 7 Pomocy z zmiana wersji

Witam serdecznie gb odeslalo mi mojego axona 7 z gwarancji naprawionego, lecz na chinskiej wersji i pytanie brzmi: co teraz ?
Czy da sie zmienic oprogramowanie z chinczyka na globala/euro jesli tak to prosze o jakis poradnik lub czy pisac ponownie do gb ze zepsuli
Czytaj więcej : Axon 7 Pomocy z zmiana wersji | Wyświetlone : 2912 | Odpowiedzi : 7


Wymiana digitizera/szkła Nubia M2

Cześć Wszystkim,
wczoraj po kolejnym upadku pęknął mi w rogu ekran w Nubii M2.
Chciałbym zakupić nowy i wymienić.
Domyślam się, że skoro dotyk jak i wyświetlacz nadal działa, to wystarczy zakupić wierzchnią warstwę, czyli samo szkło/dotyk?

Czy ktoś z Was już wymieniał digitizer w tym telefonie?
Czy możecie coś doradzić w tym temacie?

Może ktoś też ma do sprzedania z wysyłka z Polski?

Pozdrawiam
Czytaj więcej : Wymiana digitizera/szkła Nubia M2 | Wyświetlone : 2794 | Odpowiedzi : 2


ZTE Nubia M2 - problem z przednim aparatem

Witam, mam problem z przednim aparatem, mianowicie z bliska łapie ostrość na tle, zaś twarz jest lekko rozmazana - widać to szczególnie przy zbliżeniu zdjęcia. Usterka nie występuje, gdy dostatecznie oddalimy telefon, wtedy wszystko wychodzi ostre. Jestem ciekawy czy inni posiadacze M2 zauważyli u siebie taką wadę. Dodam, że bawiłem się ustawieniami, ściągałem przeróżne aplikacje i nic nie pomaga.
Czytaj więcej : ZTE Nubia M2 - problem z przednim aparatem | Wyświetlone : 2719 | Odpowiedzi : 1


Chińskie telefony w najlepszych cenach w sieci

Telefony Xiaomi i inne chińskie w najlepszych cenach.
>>Okazje, promocje i kupony na chińskie telefony<<
Czytaj od ostatniego wpisu, aktualne kupony zniżkowe.
Okazje i promocje z chińskich sklepów: kupony-rabatowe-aliexpress-gearbest-i-pozostala-chinskie-sklepy-t34844-60.html#p358110



Jeszcze więcej okazji, kuponów i cebulowych ofert z chińskich sklepów: https://www.facebook.com/groups/1617013738540194/
https://www.facebook.com/groups/896933127040326/
Czytaj więcej : Chińskie telefony w najlepszych cenach w sieci | Wyświetlone : 4596 | Odpowiedzi : 0


ZTE Axon 7 pytań kilka

Ahoj,
Kusi mnie ten tel. Ale czytałem, że trzeba się pobawić z softem.
W związku z powyższym kilka pytań:
Czy zmana softu podobna jest do xiaomi, czy sporo trudniejsza?
Skąd wziąć soft i jaki?
I najważniejsze - u kogo kupić, coby był oryginał, cena ok i brak vatu? Xiaomi kupowałem u Goldiego, ale on tego nie prowadzi.
Czytaj więcej : ZTE Axon 7 pytań kilka | Wyświetlone : 33969 | Odpowiedzi : 189


ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!!

Witam wszystkich serdecznie.
Od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem Z7 max, niestety do pełni szczęścia brakuje mi tylko tego żeby bateria trzymała troszkę dłużej.... a mianowicie, telefon odpięty o 5 rano od ładowarki, wieczorem wołał o energię :( a leżał tylko na półce i nic nie było przy nim robione :( pracuje w trybie 2G, lokalizacja i wszelkie bajery wyłączone, kilka aplikacji odinstalowanych - a dalej bateria płynie jak woda z kranu :( nawet włączyłem ...
Czytaj więcej : ZTE Nubia Z7 Max - pomocy !!! | Wyświetlone : 46921 | Odpowiedzi : 285


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron