• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 10:59

Nowości Nowości dla Xiaomi

Mapa strony Xiaomi » Dział : Xiaomi

Opinie, pomoc, aktualizacje , porównania i recenzje
Xiaomi mi2, Xiaomi Red Rice, Xiaomi Redmi 1S. Xiaomi M3, Xiaomi MI4

który teraz ?

Jaki model teraz jeśli chodzi jakość do ceny wybrać? Redmi Note 12S 8/256 ?
Czytaj więcej : który teraz ? | Wyświetlone : 1295 | Odpowiedzi : 1


pocophone f1 wyświetlacz

Witam czy moglibyście polecić mi sprzedawcę abym mógł zakupić kompletny wyświetlacz ?
Czytaj więcej : pocophone f1 wyświetlacz | Wyświetlone : 1198 | Odpowiedzi : 2


Mi A2 - android auto - komuś działa stabilnie?

Pytanie jak w temacie, czy komuś działa stabilnie Android auto na Mi A2? U mnie działa na bardzo krótkim kablu, 15 cm, ale i tak jest bardzo niestabilnie. Auto to nissan qashqai 2020.
Jeśli ktoś potrafi ten telefon zmusić do stabilnej pracy z samochodem na trochę dłuższym kablu, proszę o podpowiedź jak to zrobić :-D :-D ...
Czytaj więcej : Mi A2 - android auto - komuś działa stabilnie? | Wyświetlone : 6179 | Odpowiedzi : 0


Poco X3 pro wifi calling play

Witajcie,czy ktoś może potwierdzić czy w tym smartfonie działa wifi calling w sieci Play?U mnie lipa z zasięgiem więc ta opcja jest niezbędna...
Czytaj więcej : Poco X3 pro wifi calling play | Wyświetlone : 1822 | Odpowiedzi : 2


Xiaomi Mi8 6/64

Witam.

Cena 600zł + kw.

Mam do sprzedania bardzo wydajny i znany smartphone jakim jest Xiaomi Mi 8 w wersji 6GB RAM i 64GB ROM. Aktualne oprogramowanie to MIUI w wersji 11.0.5.0. Na pokładzie bardzo wydajny procesor Snapdragon 845 zapewniający bardzo szybką pracę telefonu i osięgający aż 357.000 pkt. w teście ANTUTU.
Telefon wygląda jak nowy. Jest w kolorze białym. Na ekranie jest naklejone szkło hartowane w żaden sposób nie uszkodzone. Telefon został zakupiony 18.09.2019 ...
Czytaj więcej : Xiaomi Mi8 6/64 | Wyświetlone : 3310 | Odpowiedzi : 2


Redmi note 8 pro - sugerowana cena za używkę

Hej, nie bardzo wiedziałem gdzie umieścić ten wątek więc umieszczę go tutaj na ogólnym forum o marce Xiaomi.
Od pół roku jestem posiadaczem Xiaomi redmi note 8 pro. Jednak od zawsze marzyłem o przesiadce na BlackBerry (model paszport to było niebo). Dlatego chciałem się zapytać ile mogę wziąć za mój obecny telefon ? Kolor zielony, najmocniejsza wersja 6/128. Bez polskiej gwarancji, sprowadzany z gearbest. Praktycznie stan idealny.

Jeśli umieściłem wątek na złym forum to bardzo ...
Czytaj więcej : Redmi note 8 pro - sugerowana cena za używkę | Wyświetlone : 1604 | Odpowiedzi : 0


Re: Redmi 9

Nie ma się co ekscytować bo już są stare, wychodzi już Redmi Note 10 a zaraz wyjdzie Redmi 10 i to kilka wersji. Teraz wychodzi telefon od Xiaomi i już jest stary.
Czytaj więcej : Re: Redmi 9 | Wyświetlone : 1904 | Odpowiedzi : 2


Gcam MiA2 lite bez ROOT-a

Czy ktoś wie jak wgrac Gcama-a na MiA2 lite nie mając ROOT-a? W necie jest mnóstwo filmików ale nie w języku polskim, a operacja jest dość skomplikowana i nie nając perfect języka angielskiego, mozna cos nagrzebać.
Czytaj więcej : Gcam MiA2 lite bez ROOT-a | Wyświetlone : 1588 | Odpowiedzi : 0


Poco F2 Pro

Od kilku dni posiadam Poco f2 pro jak na razie jestem pełen zachwytu zwłaszcza za ostrość ekranu doskonałe zdjęcia i za wielkość, która wcale nie jest za duża można obsługiwać jedną ręką. Trzeba przyznać, że ładowanie jest naprawdę błyskawiczne to całkowicie ułatwia używanie telefonu.
Wczoraj po zainstalowaniu wszystkich aplikacji sprawdziłem jak wygląda w Antutu okazało się że wykręcił 573665 co dało 5 miejsce.
Zwracam się prośbą do kolegów, którzy posiadają ten egzemplarz o podzielenie się ...
Czytaj więcej : Poco F2 Pro | Wyświetlone : 2538 | Odpowiedzi : 5


redmi note 4

Witam,chcialbym zapytać posiadaczy xiaomi redmi note 4.Jak wasz tel robi zdjecia wieczorem?? czy macię słabą jakość zdjęć wieczorem,a lepszą w dzień,Chodzi o to ze w moim smartfonie ,aparat robi kiepską jakość zdjeć wieczorem,Jak u was to wygląda??
Czytaj więcej : redmi note 4 | Wyświetlone : 2649 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron