• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:31

Nowości Nowości dla Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch

Mapa strony Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch » Dział : Inteligentne opaski i zegarki SmartWatch

SmartWatch, dyskusja o inteligentnych zegarkach z androidem, opinie, pomoc, zakup.

Software do Microwear L15 potrzebne.

Potrzebne oprogramowanie do smartwatcha Microwear L15 (model z latarką) :mrgreen: , prawdopodobnie może pasować od bliźniaczego L16 który nie posiada latarki.
Próbowałem chyba wszystkiego:
Pisałem do producenta - parę razy i cisza
Na stronie znanego portalu społecznościowego producenta i fanów - cisza
Poprzez feedback w aplikacjach dedykowanych dla tego modelu to jest FitCloudPro i Orunnig - i oczywiście brak odpowiedzi a same aplikacje pokazują że mam najnowszą ...
Czytaj więcej : Software do Microwear L15 potrzebne. | Wyświetlone : 1459 | Odpowiedzi : 0


Smartwatch z możliwością przeszukiwania dokumentów

Witam, szukam smartwatcha z możliwością przeszukiwania dokumentów po tekście i możliwością wejścia na stronę www. W cenie do 700zł. Możecie coś polecić?
Czytaj więcej : Smartwatch z możliwością przeszukiwania dokumentów | Wyświetlone : 933 | Odpowiedzi : 1


Smartwatch z wysokosciomierzem

Witam!
Szukam smartwatch'a z wysokosciomierzem w cenie do 500 zł. Znajdzie się coś?
Czytaj więcej : Smartwatch z wysokosciomierzem | Wyświetlone : 1556 | Odpowiedzi : 0


Smartwatch z dobra bateria na min tydzień

Witam, szukałem na forum lecz nie uzyskałem odpowiedzi. Poszukuję smartwatch albo dobra opaskę, obecnie mam band 2 pro, szukam w dobrych pieniądzach. Nie mogę znaleźć kodów rabatowych. Jak to jest z wysyłką? Żeby jakieś cło nie wpadło...
Czy jest na forum jakiś wątek z promocjami na smartwatch?
Czytaj więcej : Smartwatch z dobra bateria na min tydzień | Wyświetlone : 1760 | Odpowiedzi : 0


Smartwatch do biegania

Czy sprzedawane smartwatche lub pochodne mają funkcję pomiaru ciśnienia na żywo? Na wiosnę zaczynam biegać i chcę kontrolować ciśnienie na bieżąco, a nie be przerwy przyciskać przycisk i czekać kilka sekund na wynik pomiaru. Cena do ~$50
Czytaj więcej : Smartwatch do biegania | Wyświetlone : 1810 | Odpowiedzi : 7


smartwatch SIM+GPS

Kto poleci jakiś zegarek z GPS i funkcją dzwonienia tzn. ze slotem na kartę SIM?
Czytaj więcej : smartwatch SIM+GPS | Wyświetlone : 2881 | Odpowiedzi : 3


Smartwatch do biegania (GPS/puls/mp3)

Witam!
Poszukuję smartwatcha/zegarka z wbudowanym GPSem, pomiarem tętna z nadgarstka i możliwością odtwarzania muzyki w czasie biegu (z włączoną rejestracją trasy).
Cena jak najniższa - sprzęt będzie używany jedynie podczas biegu lub jazdy na rowerze.
Pozdrawiam
Czytaj więcej : Smartwatch do biegania (GPS/puls/mp3) | Wyświetlone : 2797 | Odpowiedzi : 6


Smart band/watch do 15$

Hej. Kupował ktoś ostatnio jakiś tani smartband czy smartwatch ?
Szukamy czegoś dla mamy do liczenia kroków i powiadamiania o połączeniach, najlepiej Smartband z racji małych gabarytów.
Wymagania:
- Chiny/Polska
- do 15$/60zł
- czytelny wyświetlacz (najlepiej kolorowy)
- normalna aplikacja bez irytujących błędów i chińskich krzaków (może są z językiem polskim?)
- pasek jak w zegarku, nie taki na bolec jak w Mi Band
- bateria trzymająca dłużej niż tydzień

Znajdę coś takiego?
Czytaj więcej : Smart band/watch do 15$ | Wyświetlone : 2497 | Odpowiedzi : 3


Taniej opaski poszukuję :)

Witam wszystkich :)

Poszukuję opaski z wyświetlanym non stop zegarkiem i z mierzeniem kroków oraz tętna ciągłym.
Drugą ważną funkcją jest wyświetlanie powiadomień ciut więcej niż tylko ikonka. Jakiś chociaż kawałek tekstu czy czegoś żeby było wiadomo czy warto po telefon sięgać :)
No i bateria żeby dłużej potrzymała niż 2 dni :)
To dla żony więc rozmiar jakiś wielki nie może być :)

Mamy MiBanda 2 ale powiadomienia nie są takie jak potrzebujemy no ...
Czytaj więcej : Taniej opaski poszukuję :) | Wyświetlone : 2867 | Odpowiedzi : 4


Mija Codoon S1

Dotarła może do kogoś już Mija Codoon S1? Szukam apki z którą będzie wszystko działało. Mifit nie paruje, Amazfit Watch też, a Wearfit niby się łączy ale nie pobiera danych.
Czytaj więcej : Mija Codoon S1 | Wyświetlone : 7920 | Odpowiedzi : 25


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron