• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:24

Nowości Nowości dla ROMy i Modyfikacje

Mapa strony ROMy i Modyfikacje » Dział : ROMy i Modyfikacje

Nie piszemy tutaj o problemach typowych dla poszczególnych modeli telefonów

Sharp S3 naprawa

Witam.
Szukam osoby lub serwisu która, oczywiście odpłatnie :
- zmieni mi szklane plecki (mam nowe)
- wymieni mi baterie (mam nową)
- przejrzy gniazdo ładowania ( nie zawsze działa )
- zainstaluje android Q lub 11( podobno jest taka możliwość)
Telefon mogę dostarczyć osobiście lub wysłać kurierem.
Pozdrawiam.
Czytaj więcej : Sharp S3 naprawa | Wyświetlone : 9041 | Odpowiedzi : 0


Oukitel C8 - fabryczne malware

Hej,

Zna ktoś stronkę z modyfikowanym softem(firmware) lub apkę, która wykryje jaka aplikacja włącza:
- tryb cichu
- nowe karty w przeglądarce
Może robiąc root dałbym radę skasować badziewie, ale nie mam pojęcia co skasować.

Wszystko dzieje się kilka sekund po podłączeniu do neta.
Telefon ma z 7 miesięcy i problem pojawił się na początku sierpnia.
W necie znalazłem info, że U8 też miał preinstalowane apki malware
.. przez samego producenta. Nie widzę o takiej ...
Czytaj więcej : Oukitel C8 - fabryczne malware | Wyświetlone : 1719 | Odpowiedzi : 2


ROOT a Alcatel 1x 2019

Czy znade tutaj jakiegoś doradcę jak zrobić ROOT w tym modelu, gdyż juz wszystko co można było próbowałem, i Kingoroot, android_root, iRoot, oraz inne. Po 3/4 Failed...!
Może są jakieś zabezpieczenia systemu Android 8.1 Oreo, gdyż telefon z Orange mam.
Czytaj więcej : ROOT a Alcatel 1x 2019 | Wyświetlone : 1370 | Odpowiedzi : 5


Najlepszy kalendarz (aplikacja) na Jiayu S3

Kłaniam się.

Jaki polecicie kalendarz dla Jiayu S3? Posiadam ROM:

https://www.needrom.com/download/mados- ... -20180422/

W kalendarzu systemowym (nie wiem jaki to, jest tylko napisane wersja kompilacji 8.1.0) po dodaniu wydarzenia widać w tym dniu (w widoku miesięcznym) tylko kolorowe kreski oznaczające wydarzenie. Kiedyś miałem Google Calendar i obcinało opis wydarzenia (nie wyświetlało wszystkich liter)? Jest jakiś kalendarz, który wyświetla cały opis wydarzenia? Może to wina ustawień w systemie (jak to ...
Czytaj więcej : Najlepszy kalendarz (aplikacja) na Jiayu S3 | Wyświetlone : 1540 | Odpowiedzi : 0


Cichy głośnik rozmów xiaomi mi5

Witam, mam problem z glosniczkiem w Mi5, cicho jakoś gra, maskownica drozna, głośnik wymieniony na nowy, stary nie charczal ani nic ale cicho grał tak jak i nowy. Czy można podkręcić jakoś ten głośnik? Mam dwie mi5 i na drugiej słychać o wiele lepiej.
Czytaj więcej : Cichy głośnik rozmów xiaomi mi5 | Wyświetlone : 1936 | Odpowiedzi : 6


Pełna kopia systemu - jaki program?

Czy ktoś ma doświadczenie czym najlepiej wykonać pełna kopie systemu? Konkretnie chodzi mi o urządzenie na snapdragonie 625. W grę wchodzi tylko programy nie ingerujace w urządzenie (TWRP nie wchodzi w gre).
Czytaj więcej : Pełna kopia systemu - jaki program? | Wyświetlone : 1857 | Odpowiedzi : 4


Nowy ROM na Samsungu S4 i9505- który?

Nie wiem czy dobry dział- ale zaryzykuję.
Chciałbym zmienić ROM w starym Samsungu S4 i9505 na coś z nowym andkiem. (7.1 zamiast 5.0_)
Dlatego mam pytanie do użytkowników różnych systemów jak się sprawują. Najlepiej by było aby wypowiedział się ktoś kto robił taką operację na i9505 :) Zalezy mi głównie na baterii, ale rónież na tym aby system był dość szybki.
Na tą chwilę wybrałem Lineage OS 14.1 - nie wiem czy słusznie.
Chciałem go ...
Czytaj więcej : Nowy ROM na Samsungu S4 i9505- który? | Wyświetlone : 1899 | Odpowiedzi : 1


Meizu m2 a Miui

Panowie i Panie, niedlugo kończy mi się gwarancja urządzenia meizu m2 mini. W związku z tym nie balbym się pogrzebać w systemie i przeinstalowac coś. Czy mogę Flyme 6 zamienić na system Xiaomi Miui? Jest jakiś tutorial żeby to zrobić bezproblemowo? Jak z działaniem później? Wszystko będzie śmigalo jka należy?

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Meizu m2 a Miui | Wyświetlone : 1664 | Odpowiedzi : 10


HUAWEI NOVA NEED FULL RECOVERY

Witam.
Potrzebuję by ktoś mi udostępnił pełne recovery telefonu HUAWEI NOVA CAN-L11 przez TWRP
Najlepiej jeśli miałby ktoś wersję androida 7.0 + EMUI 5.0
Próbowałem zrobić update przez twrp nie robiąc kopii zapasowej no i się zepsuło wszystko :D
Więc możecie mnie powyzywać od debila co nie robi kopii ale pomóż ktoś xDDD
Nie pogardzę też wersją androida 6.0 + EMUI 4.1 bo właśnie taką miałem ;)

Niestety wszystkie próby wgrywania kończą się błędem ERROR ...
Czytaj więcej : HUAWEI NOVA NEED FULL RECOVERY | Wyświetlone : 1772 | Odpowiedzi : 0


AGM A8 Resurrection Remix OS

AGM A8 Zmartwychwstanie Remix OS
Zgodnie z najnowszym Facebook Post AGM smartphone jest, że Teraz można uruchomić Remix OS na AGM A8.
Sprawdź funkcje programu Remix OS: http://www.resurrectionremix.com
Zdobądź Resurrection Remix OS tutaj: https://mega.nz/#!AGZVgarR!BvtlJ2fd2bDz ... gETSy7uH58

Niedrogie urządzenie z Androidem z systemem IP68 i Android 7.0
5.0 "HD 1280x720pixels, szkło gorylowe 3
Snapdragon 410 MSM8916 1,2 GHz
Adreno 306
Bateria 4050mAh
3 GB ...
Czytaj więcej : AGM A8 Resurrection Remix OS | Wyświetlone : 1745 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron