• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:25

Nowości Nowości dla ROM'y i modyfikacje

Mapa strony ROM'y i modyfikacje » Dział : ROM'y i modyfikacje

LeEco le pro 3 AI X651 helio x23

Witam kupiłem LeEco le pro 3 dual cam w wersji z helio x23 4/32gb i mam jeden problem gdyż do wyboru mam tylko 4 języki w tym trzy chińskie i jeden angielski. Teraz mam pytanko czy jest jakiś ROM EUI aby go wgrać przez fastboot z językiem polskim? Gdyż szukałem ale nic sensownego nie mogłem znaleźć. Widziałem na olx identyczny tylko w kolorze różowym z polskim językiem.
Czytaj więcej : LeEco le pro 3 AI X651 helio x23 | Wyświetlone : 1415 | Odpowiedzi : 0


Komputer nie widzi telefonu le leeco le max2

Witam mam nastepujacy problem komputer ni widzi urzadzenia trw jest poprawnie zainstalowane poniewaz instslowalem wczesniej oprogramowanie tylko przez pomylke wykasowalem wszystko z pamieci i nie wiem jak wrzucic soft przez kabel prosze o pomoc
Czytaj więcej : Komputer nie widzi telefonu le leeco le max2 | Wyświetlone : 1416 | Odpowiedzi : 8


Najnowsze romy do LeTv x600

Witam, od jakiegoś czasu nie działa rosyjskie forum. Mam pytanko. Czy ma ktoś jakąś inną stronkę z najnowszymi systemami do LeTv x600? Głównie chodzi mi o najnowszą wersję MIUI. Pozdrawiam
Czytaj więcej : Najnowsze romy do LeTv x600 | Wyświetlone : 1454 | Odpowiedzi : 7


Pomocy przy restartującym się x526

Sprawa wygląda tak.
Dotarł do mnie telefon ze chińskiego sklepu, nie dało się go włączyć, więc poszedł pod ładowarkę. Niestety telefon pokazuje co chwilę że zaczyna proces ładowaniu i tak w kółko.
Pomyślałem że może wejdę w Recovery i zrobię format cache, po tej czynności telefon ciągle się restartuje z logiem Recovery, długie trzymanie power nie pomaga, telefon jest ciągle w recovery i się restartuje.
Mogę wejść jeszcze w FastBoot.
Ktoś wie w jaki sposób ...
Czytaj więcej : Pomocy przy restartującym się x526 | Wyświetlone : 1202 | Odpowiedzi : 1


LeTV LeEco Le S3 X522 Snapdragon 652

Czy ktoś wrzucał rom do tego telefonu?
Poszukuję jakiegoś stabilnego jak najbardziej spolszczonego.
Kilka lat temu wgrywałem romy do lenowo na mtk, ale teraz pewnie się trochę pozmieniało, czy ktoś poprowadził by mnie za rękę lub podeśle jakiś link w którym jest to dość jasno wytłumaczone.
Czytaj więcej : LeTV LeEco Le S3 X522 Snapdragon 652 | Wyświetlone : 4943 | Odpowiedzi : 30


Leeco x526 wgranie ROM-u

Witam!
Czy może ktoś podesłać instrukcję wgrania ROM-u?
Udało mi się wgrać TWRP ale żeby uruchomić Androida mam wpisać hasło - o co chodzi?
Czytaj więcej : Leeco x526 wgranie ROM-u | Wyświetlone : 3720 | Odpowiedzi : 23


Sterowniki Adreno 530/540 V@313

Znalazłem na xda w wątku Mi Mix sterowniki dla GPU Adreno 530/540. Wgrałem na swojego Le Max 2 i z testów wynika, że nieco podnoszą wydajność. Jakby ktoś był zainteresowany link poniżej
https://www.google.com/amp/s/forum.xda- ... 15853/amp/
Paczkę wgrywamy poprzez TWRP recovery. Wgrałem bez żadnych problemów i wszystko działa jak trzeba, tak samo na HTC U11 żadnych problemów i również nieco wzrosła wydajność GPU.

Wysłane z mojego LEX820 przy użyciu Tapatalka ...
Czytaj więcej : Sterowniki Adreno 530/540 V@313 | Wyświetlone : 1449 | Odpowiedzi : 4


Pomoc w wyborze romu leeco Le 2 x526

Witam, będę pierwszy raz zmieniać oprogramowanie... Dlatego proszę o pomoc. Telefon jest na snapdragonie 652, a przyczyna zmiany jest nadzieja ze rozwiąże to problem który polega na tym ze sieć ciągle gubi zasięg.. Może jak zmienię oprogramowanie to rozwiąże to obecny problem..
Czytaj więcej : Pomoc w wyborze romu leeco Le 2 x526 | Wyświetlone : 1416 | Odpowiedzi : 0


Le 2 X526 w TWRP komputer nie widzi pamieci telefonu

Witajcie.
Sprawa wyglada tak, ze kupilem telefon Mamie, ze wzgledu na dobre parametry i jeszcze lepsza cene padlo na X526. Niestety standardowo jest slabo spolszczony, chcialem mozliwie najbarsziej ulatwic obsluge mamie, wiec sprobowalem wgrac Lineage 13, a wczesniej TWRP i niestety na tym poleglem. Wgralem chyba niepasujace TWRP, po restarcie zawiesil sie na logo LE ECO, wrocilem z powrotem do TWRP, okazalo sie ze jest jednak stockowe, w nim zresetowalem ustawienia, ale system nadal nie ...
Czytaj więcej : Le 2 X526 w TWRP komputer nie widzi pamieci telefonu | Wyświetlone : 1925 | Odpowiedzi : 8


Cool 1 - przywracanie IMEI

Witam,
miałem problemy z imei po zmianie romu (wyzerowany imei/meid). Dzięki wsparciu kolegów w wątku "Cool 1 - najlepszy ROM", a szczególnie atoha udało mi się ożywić telefon.
Chciałbym podzielić się tą wiedzą, dać parę wskazówek.
Ja to zrobiłem tak.
00. Telefon powinien mieć opcje programisty uruchomione, debugowanie itd.
0. Uruchomiłem adb w cmd. Wpisałem komendy po kolei (https://vk.com/topic-129406478_34600957?offset=40):
adb shell
su
setprop sys.usb.config diag,adb
(Jak się nie pokaże ...
Czytaj więcej : Cool 1 - przywracanie IMEI | Wyświetlone : 2096 | Odpowiedzi : 8


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama