• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 20:58

Nowości Nowości dla Pytania, problemy

Mapa strony Pytania, problemy » Dział : Pytania, problemy

Chińskie telefony z androidem, pytania, problemy, pomoc

zenf Z01HD po wyłączeniu telefonu odpala on się wyłacznie pr

Witam
Mam ten model smartphone asus zenfon3 z01hdze553kl z androidem 8. i mam problem z włączeniem go , odpala tylko przez kombinacje power+volumei pojawia sie wtedy menu i wybieram re boot system i ładuje się android i smartfon sie włacza, dzieje sie tak po każdym wyłączeniu. ktoś wie o co tu chodzi? i jak zrobić aby było normalnie?
Czytaj więcej : zenf Z01HD po wyłączeniu telefonu odpala on się wyłacznie pr | Wyświetlone : 4957 | Odpowiedzi : 7


Redmi note 5A - gdzie znajdę wszystkie aplikacje?

Pytanie kogoś, kto nigdy nie miał do czynienia z MIUI. Gdzie znajdę na tym systemie/telefonie wszystkie aplikacje? Klikam w niego jak dzięcioł i nie potrafię dogrzebać się do miejsca gdzie mam wylistowane wszystko co zainstalowałem. Telefon "rodzinny", na co dzień używam PPTV Kinga z Andkiem 5.
Drugie pytanie - czy na to cholerne MIUI da się wgrać inny launcher, np. Nova?
Czytaj więcej : Redmi note 5A - gdzie znajdę wszystkie aplikacje? | Wyświetlone : 1629 | Odpowiedzi : 6


jak wgrać plik na kompie by go widzieć w trwp

Witam,
kolejne banalne pytanie :) podłączam xiaomi mi 8 z linage os do komta, mogę wgrać pliki do kilku różnych folserów np Download. Jednak gdy wchodzę w TRWP i chcę taki plik zainstalować to nie potrafię go znaleźć, widzę zupełnie inne foldery :) Niestety tu nie ma miejsca na SD a do tej pory poprzez kartę wszystko wgrywałem i klops.

Raz jak wchodziłem w trwp zapytał mnie o kod oblokowujący taki jak mam w systemie ...
Czytaj więcej : jak wgrać plik na kompie by go widzieć w trwp | Wyświetlone : 1476 | Odpowiedzi : 0


Aplikacja do emaili

Hejka, jaką aplikację do obsługi poczty polecacie? Miałem wcześniej Androida 6, zero problemów, teraz Android 8 i synchronizacja obojętnie jaki program pocztowy zainstaluję - nie działa. Wersja Push ani czasowa (odbieranie co 15, 30min). Tylko sprawdza po podłączeniu do sieci (wcześniejszym rozłączeniu), lub po ręcznym uruchomieniu aplikacji.
Czytaj więcej : Aplikacja do emaili | Wyświetlone : 1184 | Odpowiedzi : 1


Witam.

Czy ktoś z tu obecnych potrafi odpowiedzieć na pytanie czy w systemie Android a konkretnie MIUI 9,6 można jakoś modyfikować głośność każdej z aplikacji oddzielnie.. Chodzi o np wyciszenie muzyki płynącej np z aplikacji deezer a zostawienie w spokoju głośności discorda. Z góry dziękuję za pomoc.
Czytaj więcej : Witam. | Wyświetlone : 1808 | Odpowiedzi : 5


Brak schowka w MIUI

Czy można jakoś do miui dodać schowek, którego tu chyba nie ma? Pamiętam że we wczesnych wersjach miui 9, albo to było jeszcze 8 schowek bym zaimplementowany. Niestety od jakiegoś czasu zarówno wersja 9, jak i teraz 10 nie ma tej funkcji.
Przykładowo w aplikacji Allegro, albo OLX przy udostępnianiu ogłoszenia nie ma opcji skopiowania linku bezpośrednio do pamięci. Trzeba to robić przez na przykład SMS, albo notatkę, co jest okropnie upierdliwe.

Obrazek
Czytaj więcej : Brak schowka w MIUI | Wyświetlone : 1361 | Odpowiedzi : 1


Leeco X626 problem z twrp i rom'em. - Na już.

Witam, mam problem z leeco x626. Zrobiłem unbrick z jedynym romem jaki znalazłem do flash'a za pomocą flashtool.. Telefon wstał ale rom(ekran) jest jakby odwrócony (efekt lustra) i napisy są odwrócone tak, że nic nie da rady odczytać.. Dotyk działa tylko miejscowo. Udało mi się włączyć USB debugging i OEM unlock, zrobiłem TWRP niby jest wgrane itd. a nie da się w niego wejść... jakieś pomysły jak mogę wgrać system od CUOCO92 bez twrp albo ...
Czytaj więcej : Leeco X626 problem z twrp i rom'em. - Na już. | Wyświetlone : 1169 | Odpowiedzi : 1


Trimowanie pamięci? (fstrim)

Hej, jaki macie sposób na odmulenie telefonu po czasie jego użytkowania? Posiadam ZUKa Z2 aktualnie z romem MIUI. Choć telefon specyfikacje ma całkiem dobrą to po 3 miesiącach zaczął niemiłosiernie mulić. Nie posiadam na telefonie gier, nie mam masy aplikacji, przeważnie od razu po instalacji nowego romu/formacie instaluje swoje stałe aplikacje, konfiguruje je i tak już zostaje, w telefonie przybywa tylko co najwyżej trochę zdjęć (niedużo), smsy no i śmieci z telegrama,vibera,messengera.

Zaczęło mnie to ...
Czytaj więcej : Trimowanie pamięci? (fstrim) | Wyświetlone : 1371 | Odpowiedzi : 3


HomTom ht50

Potrzebuje pomocy jak włączyć funkcje dzielenia ekranu w homtom ht50? Na ich stronie był filmik o tym modelu i że ma opcje dzielenia ekranu ale już niema tego filmiku pomoże ktoś jak to włączyć. Za pomoc dziękuje
Czytaj więcej : HomTom ht50 | Wyświetlone : 1218 | Odpowiedzi : 1


Przywrócenie apki po hard resecie

Panowie

Miałem fona z androidem 4.2 badz 4.3. (dosyc stary) , Zrobilem na nim hard reset po czym nie używałem go już wcale.
Czy jest jakaś możliwośc przywrócenia jednej aplikacji a dokładniej danych z nich ?

W aplikacji nie było rejestracji ani logowania i w tym jest problem. Nie pytam jak przywrócić zdjęcia i muzykę bo to jest stosunkowo proste
Czytaj więcej : Przywrócenie apki po hard resecie | Wyświetlone : 1424 | Odpowiedzi : 0


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron