• Reklama

Teraz jest 29 mar 2024, o 14:00

Nowości Nowości dla Przydatne Programy i Aplikacje

Mapa strony Przydatne Programy i Aplikacje » Dział : Przydatne Programy i Aplikacje

Przeglądarka z paskiem adresu na dole.

Witam znacie jakieś przeglądarki na androida z paskiem na dole?

Z Chrome ta możliwość niestety zniknęła i został mi Yandex Browser który jest ok ale szukam alternatywy.

Fajnie jak by była to przeglądarka z możliwością synchronizacji z wersją desktopową.

Wysłane z mojego PRO 6 Plus przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Przeglądarka z paskiem adresu na dole. | Wyświetlone : 1720 | Odpowiedzi : 0


Microsoft Launcher

Czy któryś z szacownych użytkowników forum testował laucher spod znaku okienka?
Dzisiaj w Windowsie 10 zobaczyłem w opcjach podłącz swój telefon z android i nie omieszkałem przetestować tej funkcji.
Po wejściu w link z smsa zainstalowałem laucher Microsoftu, który o dziwo zachował nawet układ ikon z mojego LeRee.
Ktoś się bawił już nim dłużej może się wypowiedzieć na jego temat ?
Czytaj więcej : Microsoft Launcher | Wyświetlone : 1867 | Odpowiedzi : 6


problem z wysyłaniem smsów poprzez aplikacje z poziomu PC

Witam

Mój Oukitel K6000 PRO nie wysyła smsów za pośrednictwem aplikacji instalowanych w laptopie. Oba urządzenia są sparowane. Próbowałem najpierw aplikacji MightyText, która działała generalnie bez problemu i wyświetlała kolejne komunikaty na ekranie PC (np. o przychodzących smsach). Niestety przy próbach wysłania smsów wyskakują błędy. Potem zainstalowałem Airdroid. Sytuacja wygląda podobnie. Działa nawet AirMirror, ale niestety nie działa wysyłanie smsów z komunikatora w Airdroidzie zainstalowanym na PC. :-( ...
Czytaj więcej : problem z wysyłaniem smsów poprzez aplikacje z poziomu PC | Wyświetlone : 1395 | Odpowiedzi : 0


Launchery bez szuflady na aplikacje.

Jak w temacie, poszukuję jakichś lekkich launcherów z opcją wyłączenia szuflady bądź w ogóle bez niej.
Czytaj więcej : Launchery bez szuflady na aplikacje. | Wyświetlone : 2159 | Odpowiedzi : 0


Problem z aplikacją swipe

PObrazekytanie apropo swipe. Wszystko działa, ale jak chce udostępnić zdjęcie bądź post pojawia się błąd który wstawię poniżej. Telefon meizu m2.

Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka


Wysłane z mojego m2 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Problem z aplikacją swipe | Wyświetlone : 1970 | Odpowiedzi : 0


apka do sprawdzenia działających pasm gsm?

Witam
potrzebuję apki która sprawdzi na smartfonie jakie pasma działają B20, B3 LTE itd. jest taka?
Czytaj więcej : apka do sprawdzenia działających pasm gsm? | Wyświetlone : 2078 | Odpowiedzi : 0


Wigdet pogodowy jak w Samsungu

W moim Redmi 3S chciałbym mieć widget pogodowy jak w Samsungu (przyzwyczaiłem się jakoś, a i pogoda się sprawdza).
Problem w tym że nie mogę czegoś takiego znaleźć na Xiaomi w rozmiarze 4x2 na przykład z zegarkiem i żeby ciągło pogodę z Accuweather.
Pomoże ktoś ?
Chodzi mi o coś takiego mniej więcej:
Obrazek
Klikam w to i przekierowuje mnie na stronę accuweather i mogę sprawdzać pogodę parodniową itp.
Czytaj więcej : Wigdet pogodowy jak w Samsungu | Wyświetlone : 2342 | Odpowiedzi : 6


Problemy z tapatalk

Witam Mam problemy ilekroć próbuje używać Tapatalk. Np. tej chwili nie wiem jak usunąć swój post. Napisałem go w Tapatalk i w tej samej sesji od raz chce usunąć, zaznaczam i nigdzie nie widzę możliwości usunięcia go. Czytałem ale nigdzie nie pojawia mi się menu kontekstowe. U góry z prawej strony trzy kropki jest chyba skopiuj post ale nic o usuwaniu.

Druga sprawa to czy da się przywołać panel użytkownika i obserwowane wątki.

Będę wdzięczny ...
Czytaj więcej : Problemy z tapatalk | Wyświetlone : 2141 | Odpowiedzi : 4


Lumia i 'Living Images'

Witam,
w telefonie Lumia 950XL jest funkcja 'Living Images' . Pstryka się zdjęcie i na telefonie oraz windows 10
to zdjęcie się "porusza". Taki mini-filmik ok 2 sekundowy.

Czy jest jakaś aplikacja/telefon który robi podobny efekt pod androidem ?
Czytaj więcej : Lumia i 'Living Images' | Wyświetlone : 1969 | Odpowiedzi : 3


Emotikony na fb

witam mam takie pytanie czy jest jakas apka lub program co mozna sobie zainstalowac te rozne buzki typu samochod slonce drzwo itd...zeby bylo mozna to wstawiac na fb??
Czytaj więcej : Emotikony na fb | Wyświetlone : 8223 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama