• Reklama

Teraz jest 18 kwi 2024, o 08:39

Nowości Nowości dla Porównania telefonów

Mapa strony Porównania telefonów » Dział : Porównania telefonów

Porównanie chińskich telefonów, zakupionych w Chinach i wyprodukowanych w Chinach.

Na jakich telefonach można słuchać radia internetowego?

Cześć wszystkim.
W dzisiejszych czasach urządzenia mobilne stały się niezwykle popularne i atrakcyjne.
Dlatego wszyscy mamy dla siebie urządzenie mobilne. Jeśli więc posiadasz urządzenie mobilne, możesz słuchać najbardziej atrakcyjnych i unikalnych utworów radiowych online. Czy ktoś może zasugerować niektóre z tych podstaw. Dziękuję wszystkim
Czytaj więcej : Na jakich telefonach można słuchać radia internetowego? | Wyświetlone : 5781 | Odpowiedzi : 2


A52s czy X3 litte

Witam
Co wybrac oba za free
samsung A52s czy Oppo X3 litte
przedewszystkim aparat i bateria sie liczy
dzieki za pomoc
Czytaj więcej : A52s czy X3 litte | Wyświetlone : 1263 | Odpowiedzi : 0


Xiaomi Mi A2 Lite czy Nokia 6.1 Plus

Dzień dobry,
znalalazłam telefony, które są w moim pułapie cenowym i są względnie "małe". Przede mną decyzja który wybrać i który kupić.

Nastawiłam się na Mi A2 Lite ze względu, że w teście porównań wyszedł lepiej pod wieloma parametrami https://versus.com/pl/nokia-6-1-plus-vs-xiaomi-mi-a2-lite Jednak po przeglądnieciu porównań natkęnłam się na filmik https://www.youtube.com/watch?v=jSbysjQ71fc gdzie wyraźnie widać, że płynniej i szybciej chodzi Nokia 6.1 Plus ze Snapdragonem 636 ( niż Mi A2 Lite - Ssnapdragon 625).

Argumenty za dla Nokia ...
Czytaj więcej : Xiaomi Mi A2 Lite czy Nokia 6.1 Plus | Wyświetlone : 8931 | Odpowiedzi : 3


Mi8 vs Mi 9T

Witam,
który wg was ogólnie lepszy biorac po uwage wydajność/aparat/baterię ?
Mi8 6/64 czy Mi 9T 6/64?
Czytaj więcej : Mi8 vs Mi 9T | Wyświetlone : 1989 | Odpowiedzi : 2


Xiaomi Pocophone F1 vs Xiaomi Mi9T

Cześć,
jestem na kupnie telefonu. Mój wybór padł na Pocophone i Mi9T.
Możecie mi przybliżyć główne wady, zalety i różnice między tymi telefonami.
Ciężko mi się zdecydować :(

Dzięki!
Czytaj więcej : Xiaomi Pocophone F1 vs Xiaomi Mi9T | Wyświetlone : 3304 | Odpowiedzi : 8


Redmi Note 7 vs Meizu x8

Witam, oba telefony w podobnym budżecie.
Który tel lepszy Waszym zdaniem ?
Czytaj więcej : Redmi Note 7 vs Meizu x8 | Wyświetlone : 5278 | Odpowiedzi : 24


Lenovo Z6 Lite vs. Meizu x8

Witam serdecznie,
czy któryś z szanowanych współforumowiczów posiada Lenovo Z6? lub niebywałym trafem miał w dłoniach oba modele?
Chciałbym zamienić swojego Pro 6 Plus na coś nowszego i rozważam powyższe modele, myślałem też na Sharpem ale jakoś mi przeszedł.
Za Lenovo przemawia przede wszystkim większa bateria, ale moje doświadczenia z tą marką zatrzymały się na modelach A800 i A850+ więc nie wiem jak teraz wygląda sprawa optymalizacji systemu i energooszczędności :) Kole w oczy również ...
Czytaj więcej : Lenovo Z6 Lite vs. Meizu x8 | Wyświetlone : 2145 | Odpowiedzi : 4


Aparat w Huawei P20 Pro vs Xiaomi,Meizu OnePlus etc.

Tak sobie przeglądam grupę facebookowa https://www.facebook.com/groups/436903130428511/ i patrzę na zdjęcia robione Huwei P20 Pro, no jestem pod wielkim wrazeniem jak ten smartphon robi zdjęcia. Zastanawia mnie czy istnieje wśród producentów Xiaomi, Meizu, onePlus jakiś model który dorównuje jakością robionych zdjęć? Oczywiście mowa o takich w podobnym pułapie cenowym.
Czytaj więcej : Aparat w Huawei P20 Pro vs Xiaomi,Meizu OnePlus etc. | Wyświetlone : 3916 | Odpowiedzi : 1


Redmi Note 4 vs Redmi 5 plus

Czytaj więcej : Redmi Note 4 vs Redmi 5 plus | Wyświetlone : 6260 | Odpowiedzi : 12


Najlepszy telefon do 320$ - ankieta.

Jako, iż nadszedł czas na zmianę telefonu, szukałem czegoś odpowiedniego dla siebie i mam kilku kandydatów, spośród których muszę teraz wybrać, liczę na waszą pomoc.
Czytaj więcej : Najlepszy telefon do 320$ - ankieta. | Wyświetlone : 3243 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165127 • Liczba wątków: 5433 • Liczba użytkowników: 39523

  • Reklama