• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 18:24

Nowości Nowości dla Poradniki

Mapa strony Poradniki » Dział : Poradniki

poradniki do większości chińskich telefonów DUALSIM

Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY

Cześć wszystkim czytającym. Proszę o pomoc. :(
Żona ma ten telefon od roku i byłaby bardzo zadowolona tylko brak języka polskiego. Bardzo Was proszę, jeżeli ktoś zna sprawdzony sposób i technikę oraz Polski ROM do niego - P O M Ó Ż C I E! Chętnie umówię się na messengerku lub telefonnicznie z kimś kto rozjaśni mi tą czarną magię :) Ze swoim Le maxem (kochany stary telefo) sobie radzę.. może z Waszą pomocą "przestanie ...
Czytaj więcej : Sharp Aquos S2 - ROM z językiem Polskim POMOCY | Wyświetlone : 14561 | Odpowiedzi : 4


Strzaskany wyświetlacz i brak debugowania

Witam.
Padł mi fon.
Ekran bezużyteczny.
Nie ma włączonego debugowania.
Jest jakakolwiek możliwość by zrzucić z niego dane na dysk?
Tel to Maze Cosmo.
Pozdrawiam

Wysłane z mojego C1-U02 przy użyciu Tapatalka
Czytaj więcej : Strzaskany wyświetlacz i brak debugowania | Wyświetlone : 5010 | Odpowiedzi : 15


Zablokowany ekran na hasło

Witam,
czy ktoś miał podobną sytuację do mojej, jeśli tak proszę o pomoc?
Otóż, przypadkowo zablokował mi się ekran telefonu - blokada na hasło. Po wpisaniu hasła tel krzyczy, że jest błędne i nic nie można z tym zrobić.

Co w takiej sytuacji najlepiej zrobić? Macie jakieś sprawdzone pomysły?
Czytaj więcej : Zablokowany ekran na hasło | Wyświetlone : 3187 | Odpowiedzi : 4


Digitizer(dotyk) Uhans a101s

Witam.
Może ktoś się orientuje gdzie mogł bym dostać dotyk do UHANS a101s.Szukałem na allegro ale nie znalazłem.
Czytaj więcej : Digitizer(dotyk) Uhans a101s | Wyświetlone : 3497 | Odpowiedzi : 1


Zalany telefon co robić?

Co raz zgłasza się do mnie osoba z zalanym telefonem i co raz słyszę coraz to bardziej absurdalne sposoby uratowania telefonu które zwykle kończą się śmiercią telefonu.
Tak, mowa o suszeniu ryżem i kaloryferem...

Co zrobić gdy zaleję telefon?
Przede wszystkim wyciągnąć baterię. Jeżeli telefon jest typu unibody to trudno, odradzam samodzielny demontaż, chyba że potrafisz, ale wtedy nie szukałbyś tutaj pomocy.
Następnie jak najszybciej udać się do serwisu GSM i oddać telefon do kąpieli ...
Czytaj więcej : Zalany telefon co robić? | Wyświetlone : 6384 | Odpowiedzi : 2


Obsługa Tapatalka

Witam czy może ktoś takowy poradnik zrobić najlepiej jako video.
Chciałbym w pełni korzystać z forum prostować według wskazań wytycznych szablonów.
Ale za cholere nie ogarniam tego programu i nie wiem jak skopiować cześć postu z szablonem by uzupełnić w im wymagane dane.

Wysłane z P8
Czytaj więcej : Obsługa Tapatalka | Wyświetlone : 4935 | Odpowiedzi : 5


Instalowanie aplikacji na telefonie BEZ karty SD.

Instalowanie aplikacji na telefonie BEZ karty SD.

Na moim starym Jiayu G3 po wyjęciu karty SD nie można było zainstalować żadnej aplikacji.
Mimo ,że było miejsce na pamięci wewnętrznej.
Natknąłem się na opisy ludzi ,którzy używali środowiska ADB i używali komendy adb push do instalacji.
Nie musiałem się w to bawić ponieważ po włączeniu w telefonie opcji USB debbuging i posadzeniu sterowników, a także wtyczki do Total Commandera
http://totalcmd.net/plugring/android_adb.html ...
Czytaj więcej : Instalowanie aplikacji na telefonie BEZ karty SD. | Wyświetlone : 5745 | Odpowiedzi : 1


[PORADNIK]Wgrywanie ROOM dla telefonów MTK 6515

WITAM!!!
Z racji tego że sam męczyłem się z tym tydzień więc postanowiłem napisać ten poradnik.

Potrzebujemy:
Firmware(np.Star B930:http://www.needrom.com/mobile/star-b930/)
Kabel USB
ResearchDownload(http://www.mediafire.com/download/p1na9 ... 9.7016.zip)
Oczywiscie naszego telefonu.
Sterowniki-Osobiście polecam te:http://www.mediafire.com/download/ub7yh7gxj9epug2/SCI-android-usb-driver-jungo-v4.zip(działają na Windows 8 x64)


Zaczynamy:
-Instalujemy Sterowniki(Jeśli posiadamy windows 8 wyłączamy podpis cyfrowy)
Gdy zainstalują nam sie sterowniki restartujemy komputer.
-Gdy mamy już paczkę z naszym firmwarem(Plik typu PAC)właczamy ResearchDownload
-Po uruchomieniu programu wybieramy ikone z jedna zębatką(Pierwsza od ...
Czytaj więcej : [PORADNIK]Wgrywanie ROOM dla telefonów MTK 6515 | Wyświetlone : 5109 | Odpowiedzi : 1


FeiTeng A7100

Witam. Posiadam telefon chinski FeiTeng A7100. Włącza się ale moge wykonywac tylko połączenia alarmowe. Nie można odblokować klawiatury bo wyswietla sie komunikat zeby wpisac hasło odblokowujące. Czy da rade z tym coś zrobić, odblokować?
Czytaj więcej : FeiTeng A7100 | Wyświetlone : 4787 | Odpowiedzi : 5


Kopiowanie pliku Keylayout do /system/usr/

Root explorer nie ma dostępu, es file manger również mimo, iż tel jest zrootowany a aplikacje mają przyznane uprawienia roota.
Da rade to obejść czy trzeba się bawić w terminalu?
Jest to mi potrzebne aby wkleić keylayout od pada Xbox....
Czytaj więcej : Kopiowanie pliku Keylayout do /system/usr/ | Wyświetlone : 4328 | Odpowiedzi : 3


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama