• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 21:20

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Pomoc techniczna LeEco

Letv x600 3/32

Witam mój telefon złapał jakiś bug , wyskakił komunikat żeby wysłać wiadomość , albo anulować i tak w koło. Nic nie można było zrobić . Po ponownym uruchomieniu już się nie uruchamia i wisi na logo . Wszedłem w recowery i zrobiłem wipe , ale nie wiem czy nie zaznaczyłem też system. Wgrywam sterowniki MT65xx_USB_VOCOM_Drivers.
Niestety flash tool nie wykrywa telefonu.Po podłączeniu do komputera na chwilę wykrywa sprzęt , ale po chwili na telefonie zapala ...
Czytaj więcej : Letv x600 3/32 | Wyświetlone : 1645 | Odpowiedzi : 2


Leeco Le pro 3 x722

Witam

Chetnie przygarne czesci do Leeco le pro 3 x722.Poszukuje ekranu modulu OSB oraz baterii.Ewentualnie moge odkupic w rozsadnej cenie.Potrzebuje na organy dla mojego rozbitka zeby odzyskac dane.
Czytaj więcej : Leeco Le pro 3 x722 | Wyświetlone : 1396 | Odpowiedzi : 0


LeEco LeMax 2 x829 po zainstal. ROM czarny ekran z pingwinem

Witam wszystkich,
proszę o pomoc bo sama nie wiem co zepsułam. Wszystko robiłam z poradnikami działałam na TWRP 3.02-3 po instalacji Romu leree (podobno najbardziej stabilny itp) po którym pisało sukces, zrestartowałam system i zonk :(
Telefon wibruje dwa razy i na czarnym ekranie widnieje pingwin. Próby zainstalowania innych romów też kończą się tak samo. Nie mam kopii zapasowej systemu ( wiem kretynka ). Telefon bez problemu wchodzi w fastboot przyciskami power i volume - ...
Czytaj więcej : LeEco LeMax 2 x829 po zainstal. ROM czarny ekran z pingwinem | Wyświetlone : 1517 | Odpowiedzi : 5


Leeco Le Max 2 - nie ładuje się

Witam,
kilka dni temu pojawił się problem z telefonem Leeco Le Max 2. Otóż nie podłaczyłem go do ładowania w zwiazku z czym tel się rozładował. Niestety po podłaczeniu tel do ładowarki nie ładuje się. Myslałem, że to problem kabla więc poleciałem do sklepu i kupiłem nowy kabel. Niestety, nie pomogło.
Co ciekawe po podłaczeniu tel do ładowania zaczyna migać czerwona dioda telefonu.

Widziałem na youtubie jakiś sposób na rozebranie tel i grzebanie w nim ...
Czytaj więcej : Leeco Le Max 2 - nie ładuje się | Wyświetlone : 2536 | Odpowiedzi : 18


Le eco Le max 2 wyłączył się i na nic nie reaguje

Witam,
Dzisiaj mój telefon nagle przestał działać. Gdy wzięłam go do ręki, był już wyłączony i nie można go już włączyć. Baterii miał jeszcze około 80%, jednak nawet, gdy włączam go do ładowarki, nie świeci dioda powiadomień. Podłączając go do komputera, niestety też bez reakcji - ani na telefonie, ani na komputerze. Próbując równocześnie wcisnąć klawisze start+vol, niestety też telefon nie reaguje. Jest jeszcze dla niego jakaś nadzieja, czy niestety muszę szukać czegoś nowego? ...
Czytaj więcej : Le eco Le max 2 wyłączył się i na nic nie reaguje | Wyświetlone : 1349 | Odpowiedzi : 3


le 2 le x520 power + volume - brak fastboot mode

Witam mam problem w le 2 3/64gb model le x520 gdy przyciskam przycisk power + volume - nie mogę uruchomić trybu fastboot. Telefon uruchamia się w tylko recovery. Gdy uruchamiam power i volume + .
Telefon ma rom 5.8.23s

Chciałbym zainstalować twrp.
ObrazekObrazek
Czytaj więcej : le 2 le x520 power + volume - brak fastboot mode | Wyświetlone : 1362 | Odpowiedzi : 5


Leeco Le3 - bateria i sygnał

Le3 umarł nagle.
Było 80% baterii i się wyłączył.

Włącza się na powerbanku, ale nie wykrywa baterii i nie łapie zasięgu.
Co może byc przyczyną? Jakiś kabel flex, płyta?
Telefon ma 4 msc.
Czytaj więcej : Leeco Le3 - bateria i sygnał | Wyświetlone : 1305 | Odpowiedzi : 0


LeEco Le Max 2 X821 Nie widzi kart sim. Prośba o oryg. ROM

Tak jak w tytule LeEco Le Max 2 X821 kupiony w Bangood. Po flashowaniu nie widzi kart sim, nie pokazuje ikonki zasięgu. Sytuacja taka nastąpiła po próbie wgrania romu opartego na EUI. Prawdopodobnie została wymazana partycja EFS. W związku z tym zwracam się z prośbą do szanownych forumowiczów, jeśli ktoś z Was mógłby udostępnić mi kopię oryginalnego oprogramowania telefonu wykonanego przy pomocy TWRP lub Flashtool będę wdzięczny. Proszę o wiadomość prywatną W łódzkim serwisie specjalizującym ...
Czytaj więcej : LeEco Le Max 2 X821 Nie widzi kart sim. Prośba o oryg. ROM | Wyświetlone : 1274 | Odpowiedzi : 0


X526 startuje tylko TWRP - kopia aplikacji

Witajcie
Kupiłem Le X526 z wgranym LineageOS. Wczoraj po upadku system w ogóle nie chce wstać - pojawia sie ekran ładowania i następuje restart. Dodam że dzieje się to tylko pod kablem. Bez ładowania nie dzieje się nic. Po wciśnięciu VOLUP i PWR uruchamia mi się ładnie TWRP i wygląda jakby działał, tylko pokazuje ciągle 50% naładowania i podobnie jak wcześniej, po odpięciu ładowarki wszystko gaśnie. Myślę nad ponownym wgraniem LineageOS, jednak mam bardzo ważną ...
Czytaj więcej : X526 startuje tylko TWRP - kopia aplikacji | Wyświetlone : 1282 | Odpowiedzi : 3


Le Pro 3 (x722) - szalejący ekran, bardzo wysoka temperatura

Hej, pisałem już o tym w temacie poświęconym temu modelowi, ale odzew jest znikomy. Dlatego może w nowym temacie ktoś zajrzy i zechce pomóc ocenić co się zepsuło. Właściwie to chcę tylko podyskutować, czy warto zamawiać nowy ekran, bo nie mam pewności, czy to cokolwiek pomoże, jeśli go wymienię samodzielnie.

Oglądałem YouTube a telefon nagle na chwilę zgasł po czym zaczął wyświetlać kolory jak na filmie. Po chwili nagrzał się tak, że aż parzył przy ...
Czytaj więcej : Le Pro 3 (x722) - szalejący ekran, bardzo wysoka temperatura | Wyświetlone : 1252 | Odpowiedzi : 1


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama