• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 23:59

Nowości Nowości dla Pomoc techniczna

Mapa strony Pomoc techniczna » Dział : Pomoc techniczna

Xiaomi Pomoc techniczna, usterki, problemy, pomoc, wsparcie.

Xiaomi Mi10 Lite i Always on Display ale nie Always

Czy ktoś już znalazł sposób na uruchomienie w Mi10 Lite , AOD ? Fabrycznie nie ma on takiej opcji pomimo iż posiada ekran Amoled. Czy ktoś próbował doinstalować ze sklepu Play alternatywną aplikację?
Czytaj więcej : Xiaomi Mi10 Lite i Always on Display ale nie Always | Wyświetlone : 3065 | Odpowiedzi : 3


Redmi note 8 - problem z rozjaśnianiem ekranu glownego

Witam,
Po aktualizacji miui do najnowszej wersji, telefon automatycznie ściemnia mi ekran główny (każde zdjęcie jakie na nim ustawie). Jak to usunąć? Nie chce za każdym razem bawić się w jasność ekranu ponieważ razem z ręcznym rozjaśnianiem ekranu rozjaśnia się również ekran w innych aplikacjach które wyświetlane są prawidłowo, a co za tym idzie robią się prześwietlone.
Czytaj więcej : Redmi note 8 - problem z rozjaśnianiem ekranu glownego | Wyświetlone : 2559 | Odpowiedzi : 1


Pływające okna w miui12

Dlaczego na Mi9T po aktualizacji do miui 12 nie działają pływające okna? Jest taka opcja, jest nawet samouczek. Mozna dodac aplikacje maximum 10, do pływających okien ale nie działa to. Jak klikam "Dotknij aby otworzyć pływające okna" To otwiera się na pełnym ekranie. Wiem ze u innych to działa ale nie wiem na jakim modelu i na jakiej wersji. ja mam wersje Global Mi.
Czytaj więcej : Pływające okna w miui12 | Wyświetlone : 1511 | Odpowiedzi : 0


problem z przypisaniem konta google/gmail dziecka

Dzień Dobry

Dziecko posiada mi5 z firmowym romem zaktualizowanym do najświeższej wersji. Chciałem zainstalować kontrolę rodzicielską google family link. Do tego potrzebne jest konto google/gmail dla dziecka. Konto zostało założone na komputerze, niestety przy przypisywaniu na telefonie pojawia się komunikat o aktualizacji systemu do nowszej wersji. Po wejściu w aktualizacje jest informacja że nie ma nowych aktualizacji systemowych (aktualny android 8.00 ; wersja MIUI 10 Global 8.11.22). Moje konto google/gmail jako osoby dorosłej przypisuje się ...
Czytaj więcej : problem z przypisaniem konta google/gmail dziecka | Wyświetlone : 1526 | Odpowiedzi : 1


Mi8 błąd kamery

Kupiłem kilka dni temu na promocji w mihome mi8. Przy przełączaniu trybów kamery np ze zdjęć na porter kamera wiesza się na tym rozmytym tle . Wyskakuje błąd kamery i mówi żeby zresetować telefon. Po resecie jest tak samo. Robiłem reset do fabrycznych i to samo. Ktoś pomoże ?
Czytaj więcej : Mi8 błąd kamery | Wyświetlone : 1434 | Odpowiedzi : 1


Xiaomi Redmi 5 plus

Witam
Poszukuję dobrej jakości wyświetlacza wraz z ramką do Xiaomi Redmi 5 plus. Te na allegro to ruletka. Szukam jakiegoś sprawdzonego dostawcy.
Czytaj więcej : Xiaomi Redmi 5 plus | Wyświetlone : 1371 | Odpowiedzi : 0


Redmi note 4 skaner linni papilarnych źle działa

Niedawno zaczęło mi źle działać odblokowywanie ekranu skanerem linni papilarnych. Teraz działa tak że mogę tylko odblokować telefon jeśli uda mi się to za pierwszym razem, po pierwszej nieudanej próbie skaner przestaje działać i muszę odblokowywać wzorem, niestety rzadko kiedy udaje się to za pierwszym razem :/ Do tej pory były 3 czy 4 próby zanim to nastąpiło. Czy da się gdzieś ustawić ilość tych prób?
Czytaj więcej : Redmi note 4 skaner linni papilarnych źle działa | Wyświetlone : 1383 | Odpowiedzi : 0


Blokada ekranu-odzyskanie danych

Da sie odzyskać zdjęcia z Mi note 3 kiedy zapomniało się hasła do ekranu? Po podłaczeniu do komputera bez odblokowania nie mogę przełazyc na dostęp do pamięci. Można to obejść?
Czytaj więcej : Blokada ekranu-odzyskanie danych | Wyświetlone : 1227 | Odpowiedzi : 2


Redmi Note 7 problem z GPS

Witam.
Nie trafiłem na taki wątek na forum a wiem że to częsta przypadłość w tym modelu.
Mianowicie mam problem z GPS , telefon strasznie długo ustala lokalizacje , lub wcale jej nie może odnaleźć .Jak już coś złapie to po chwili gubi zasięg.
Korzystanie z map to istna katorga .

Może na forum ktoś znalazł na to rozwiązanie ?
Tel RN7 , MIUI Global wersja 10.3.10.
Czytaj więcej : Redmi Note 7 problem z GPS | Wyświetlone : 2147 | Odpowiedzi : 6


Tidal przycina na Mi9T

Czy ktoś ma problemy na Mi9T z aplikacją Tidal? Po ostatnich aktualizacjach coś przerywa. Leci Muzyka i nagle na ułamek sekundy przerwa. Na Spotify tego nie ma ani na odtwarzaczu poweramp. W pierwszej chwili myślałem że gniazdo słuchawek luźne bo tak się to objawiało, ale inne serwisy muzyczne grają płynie. Usunąłem aplikacje , wyczyściłem dane pliki cashe. Nic nie dało. Co dziwne, słucham teraz Tidala przez USB audio player Pro, którą musiałem wykupić. Przez tą ...
Czytaj więcej : Tidal przycina na Mi9T | Wyświetlone : 1347 | Odpowiedzi : 2


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama