• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 15:16

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Duplicate content rozwiązania

Cześć!
Posiadam sklep, w którym jeden produkt mogę dodać tylko do jednej kategorii. Jedyna techniczna możliwość, nie do przeskoczenia na ten moment.
Jednak chcę, aby jeden produkt był w trzech kategoriach. Jedyna opcja jaką widzę, to dodanie trzech różnych produktów, z różnymi opisami i zdjęciami (żeby nie duplikować contentu).
Jednak nazwa produktu musi być taka sama we wszystkich trzech produktach.
Stąd pytanie - czy takie rozwiązanie jest złe z punktu widzenia poprawności SEO? Z nowo ...
Czytaj więcej : Duplicate content rozwiązania | Wyświetlone : 344 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Engwe C20 PRO. Składany elektryk z ogromną baterią.

Sprawiłem sobie na święta kolejny już rower elektryczny marki ENGWE, tym razem model C20 PRO. Jest to składany rower elektryczny z renomowanym Silnikiem Bafang o mocy 250 W oraz ogromną bateria o pojemności aż 19,2 Ah co zdaniem producenta daje mu zasięg aż 150km. Rower ma doskonały stosunek ceny do jakości. Jak sprawuje się rower, jakie ma wady i jakie zalety oraz co możemy wyciągnąć z ukrytych funkcji sterownika, o tym w dalszej części filmu. ...


Taktowanie a żywotność pompy ciepła. Ogranicz taktowanie

Pompy ciepła należą do najdroższych urządzeń grzewczych które w zamian oferują obecnie najniższe koszty wytwarzania ciepła. Jednak wydatek na pompę nie jest mały i nie jeden z posiadaczy zastanawia się co zrobić aby przedłużyć żywotność pompy. W pompie najbardziej narażonym na zużycie elementem jest sprężarka. Bardzo duży wpływ na długoletnia pracę sprężarki ma częstotliwość jej uruchamiania się. Lepiej jak pracuje non stop niż np 6 razy po 5 minut w ciągu godziny. Aby chronić sprężarkę ...
Czytaj więcej : Taktowanie a żywotność pompy ciepła. Ogranicz taktowanie | Wyświetlone : 391 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Pompa ciepła po 3 latach, pobór prądu i porównanie kosztów

Minął 3 rok z pompa ciepła wiec pora na podsumowanie. Mamy obecnie kryzys energetyczny, przez co koszty ogrzewania domów doprowadzają niektórych do białej gorączki. Jak wszyscy wiedza pompy ciepła są dla bogatych i żrą ogromne ilości energii, są całkowicie nieopłacalne. Lepiej posiadać stary kocioł w którym jak mówi prezes, można spalić wszystko za wyjątkiem opon. A jak jest naprawdę? Sprawdzimy. Wcześniej używałem kotła na miał węglowy, więc porównam koszty. Mam też instalacje fotowoltaiczną wiec zobaczymy ...
Czytaj więcej : Pompa ciepła po 3 latach, pobór prądu i porównanie kosztów | Wyświetlone : 346 | Odpowiedzi : 1 | Dział : HydePark


Kto zapłaci podatek od fotowoltaiki?

W Polsce w ostatnich kilku latach mamy prawdziwy boom na instalacje fotowoltaiczne. Ogromne przyśpieszenie nastąpiło po wprowadzeniu bardzo korzystnego rozliczenia nadwyżek produkcji prądu z paneli fotowoltaicznych dla prosumentów. Wielu ludzi głośno mówiło że rząd nie pozwoli abyśmy korzystali z niemal darmowej energii nie dzieląc się zyskami z Urzędem skarbowym. Już od 1 Kwietnia tego roku zmieniono system rozliczania energii z fotowoltaiki z ilościowego zwanego net-meteringiem na mniej korzystny system kwotowy czyli net-biling.
Jednak to nie ...
Czytaj więcej : Kto zapłaci podatek od fotowoltaiki? | Wyświetlone : 420 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Pasta do butów

Witam

Szukam takiej pasty do butów czy ktoś zna może sprzedawcę na Aliexpress ?
Obrazek

Przy okazji czy ktoś kupował z ali mydło do butów i jest godne polecenia ??
Czytaj więcej : Pasta do butów | Wyświetlone : 405 | Odpowiedzi : 0 | Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić


Oneplus dla żony

Kupiłem dla żony ten telefon, ale dopiero po szale BLACK FRIDAY zacząłem myśleć... 1850pln z wysyłką za wersję 12/256 plus słuchawki nie jest źle, ale a) zapłacę vat 23 - zapomniałem... b) czy ten telefon będzie w ogóle w Polsce działał, miał PL menu na globalnym ROMie i normalnie się aktualizował?
https://pl.aliexpress.com/item/10050042 ... pt=glo2pol
Czytaj więcej : Oneplus dla żony | Wyświetlone : 470 | Odpowiedzi : 2 | Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić


Fotowoltaika a zamrożone ceny prądu. Rozliczenie.

https://youtu.be/Fx_WS2vIz58
Rząd wprowadził dodatki Energetyczne dla różnych rodzajów ogrzewania, oraz dodatek elektryczny dla grzejących pądem. Jednak posiadacze instalacji fotowoltaicznych zostali pozbawieni tego dodatku. Wiemy też że ceny prądu w 2023r. zostały zamrożone na poziomie tego roku do limitów zużycia, na poziomie 2000, 2600 i 3000 KWh. Jak więc rozliczać prąd będą posiadacze pomp ciepła i fotowoltaiki z uwzględnieniem net-bilingu i net-meteringu o tym w dalszej części materiału.

Inne filmy ...
Czytaj więcej : Fotowoltaika a zamrożone ceny prądu. Rozliczenie. | Wyświetlone : 449 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Więcej niż hulajnoga. KUKIRIN G2 MAX.

Więcej niż hulajnoga. KUKIRIN G2 MAX
https://www.youtube.com/watch?v=X4CwySRlLEw

Hulajnogi elektryczne stały się bardzo popularne, zwłaszcza w miastach gdzie pozwalają się szybko przemieszczać omijając korki. Pojazdy te przeszły ewolucje stając się skuterami elektrycznymi. Dziś zaprezentuje wam bardzo ciekawy skuter elektryczny KUKIRIN G2 MAX , który cechuje się 10" oponami, na amortyzatorach kołach , bezszczotkowym silnikiem o mocy 1000 W, który zdaniem producenta pozwala rozpędzić się do 55 km / h, Bateria ...
Czytaj więcej : Więcej niż hulajnoga. KUKIRIN G2 MAX. | Wyświetlone : 670 | Odpowiedzi : 1 | Dział : Recenzje, testy i opinie użytkowników telefonów z Chin


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165104 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama
cron