• Reklama

Teraz jest 28 mar 2024, o 22:50

Nowości Nowości dla Telchina Centrum chińskich telefonów

Mapa strony Telchina Centrum chińskich telefonów » Dział : Telchina Centrum chińskich telefonów

Forum użytkowników chińskich telefonów DUAL SIM Android pomoc, opinie

Aliexpress - Self Pick-up, zmiana na odbiór w automacie

Hej

Co jakiś czas korzystając z Aliexpress otrzymuję wiadomości email i komunikaty o możliwości szybszego odbioru paczki przy pomocy paczkomatu.
Po wejściu na podany link z maila otwiera się strona z "możliwością" zmiany na paczkomat.
Niestety żadne punkty odbioru nie wyświetlają się na mapie. Mapa Here nie ma naniesionych punktów z paczkomatami, nawet jak maksymalnie zbliżę na miejsce w których stoją paczkomaty.

Próbowałem wyłączyć wszystkie opcje blokowania strony i zezwolić stronie na wszystko. Tak samo ...


Chińskim terenowym rowerem elektrycznym po budowie drogi S1

https://youtu.be/UGGABsI75Ic
Posiadam kilka chińskich elektrycznych rowerów, w tym rowery terenowe jak CMACEWHEEL KS26. Często dostaje pytania jak z trwałością, awaryjności i jak sobie radzą w trudnym terenie. Po dwóch latach zrobiłem na rowerze blisko 3000km, na samej baterii ponad 2600km i w tym czasie nie miałem żadnej awarii. Dziś rowerem będę poruszał się po wertepach, lasach, szutrach i piaskach zwiedzając teren budowy nowej drogi ekspresowej S1. Zobaczymy z bliska ...


Bleutti EB70, stacja ładowania magazyn energii 1000W, 716Wh

Zapraszam do oglądania nowego filmu, prezentacja przenośnej stacji ładowania, magazynu energii Bluetti EB70
https://youtu.be/ZbMMtDqsOWI

Wybuch wojny na Ukrainie spowodował duże zawirowania cenowe na rynku paliw i opału. Zaczęto też mówić o możliwych przerwach w dostawach prądu.

Miejmy nadzieję że dłuższy blackout nas nie spotka, ale mimo wszystko warto się na taka ewentualność przygotować zaopatrując się w stacje zasilająca jak np. Bluetti EB70. Wielu z nas ma już na swoich ...


Unia chce domów bez kominów! Nowe zakazy nakazy ograniczenia

#telchina #ogrzewanie #ogrzewaniepodłogowe #pompaciepła #fotowoltaika #czystepowietrze #oze #budownictwo #czystepowietrze #pv
https://youtu.be/q3CcbUoO6HE
Przed właścicielami domów stoi wiele wyzwań. Unia Europejska ogłasza coraz to nowe zakazy, nakazy i ograniczenia. A wszystko to abyśmy szybko odeszli od ognia i budowali domy bez kominów. Fit for 55, uchwały antysmogowe, System ETS 2 czyli opłaty za emisję CO2 z budynków prywatnych i samochodów, obowiązkowe wpisy do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), obowiązkowe świadectwa energetyczne ...
Czytaj więcej : Unia chce domów bez kominów! Nowe zakazy nakazy ograniczenia | Wyświetlone : 403 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Ogrzewanie domów, nowe zakazy. Czym najtaniej ogrzewać dom.

https://www.youtube.com/watch?v=4JOgcggHhic

Czeka nas prawdziwa fala różnych zakazów dotyczących ogrzewania. Od 2027r na terenie całuj Unii Europejskiej będzie zakaz instalowania kotłów gazowych w nowych budynkach, a od 2030 także w modernizowanych kotłowniach. Od 2030r zakaz ogrzewania węglem w miastach, a od 2040 także na wsiach. Jednak wiele z tych zakazów zacznie obowiązywać w różnych rejonach Polski jeszcze wcześniej, zgodnie z lokalnymi uchwałami antysmogowymi. Na domiar złego posiadacze wszelkich kotłów będą ...
Czytaj więcej : Ogrzewanie domów, nowe zakazy. Czym najtaniej ogrzewać dom. | Wyświetlone : 278 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10

Hej szukam telefonu- następcy Mi Note 10 pro.

Cena (bez VAT):coś około 2k netto
Wielkość ekranu/Rozdzielczość: duży, coś jak w 10
Ilość RAM/ROM/Procesor: muszą jakieś być ;)
Dual/Single sim: bez znaczenia
Preferowane marki: tylko Xiaomi
(ewentualnie Samsung, ale Huawei nie zniosę :D)
Miejsce zakupu(Polska/Chiny): tam gdzie znajdę taniej
Wymagania (parametry, funkcje)/Opis:
Ok, więc szukam telefonu do robienia zdjęć. Coś co zastąpi mi lustrzankę itp, zdjęcia na bloga/insta podróżniczego, smartfon do fotografowania czarnego psa w złym ...
Czytaj więcej : Fotograficzny smartfon, następca Mi Note 10 | Wyświetlone : 1077 | Odpowiedzi : 4 | Dział : Jaki telefon kupić ?


Czy wato kupić chiński elektryczny rower? ENGWE P26

https://youtu.be/wTTM9gzBWeE

Rower można nabyć w dwóch kolorach, niebieskim i szarym. Mój pochodzi ze sklepu firmowego producenta, na przesyłkę czekałem 5 dni.
Rower kosztuje 1099 € / 5209zł, wystarczy zastosować kupon zniżkowy: p26eu
https://shrsl.com/3x6wl

Engwe P26 to już kolejny pojazd tej marki który mam okazje przetestować, tym razem jest to rower o klasycznym wyglądzie jak na polskie standardy. Ten budżetowy rower miejski wyróżnia się ...


Wycieraczki samochodwe

Witam

Czy ktoś ma doświadczenie z wycieraczkami do szyb samochodowych. Możecie coś polecić do Astry H ?? Cena nie gra roli zależy mi na porządnym produkcie.
Czytaj więcej : Wycieraczki samochodwe | Wyświetlone : 345 | Odpowiedzi : 2 | Dział : AliExpress - znaleziska, promocje, opinie i dyskusje co warto kupić


Pompa ciepła. Co wpływa na koszty eksploatacji. Zmiana ustaw

Głównym kosztem ogrzewania domów dla posiadaczy pomp ciepła jest energia elektryczna. Każdy chce aby pompa pracowała jak najtaniej. Mamy kilka możliwości aby zmniejszyć koszty ogrzewania pompą ciepła. Główny wpływ na pobór prądu ma przede wszystkim odpowiedni dobór mocy pompy, rodzaj ogrzewania, czyli najlepiej niskotemperaturowe, ustawienia pompy ciepła a także wybrana taryfa energii. Na moim przykładzie pokaże porównanie koszów energii dla taryf G11, G12, G12AS, G12W i G13. Rachunki zminimalizuje do minimum własna instalacja fotowoltaiczna. Dziś ...
Czytaj więcej : Pompa ciepła. Co wpływa na koszty eksploatacji. Zmiana ustaw | Wyświetlone : 474 | Odpowiedzi : 0 | Dział : HydePark


pocophone f1 wyświetlacz

Witam czy moglibyście polecić mi sprzedawcę abym mógł zakupić kompletny wyświetlacz ?
Czytaj więcej : pocophone f1 wyświetlacz | Wyświetlone : 1198 | Odpowiedzi : 2 | Dział : Xiaomi


 

Zaloguj  •  Zarejestruj


Statystyki

Liczba postów: 165106 • Liczba wątków: 5431 • Liczba użytkowników: 39512

  • Reklama